Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


22 kwietnia 2016 r.

Fioletowe zające - dla dzieci w Leśnej Piątce

Medale dla dzieci w Leśnej Piątce 2016. Do startu pozostało jedynie 6 dni. Wielu z Was niecierpliwie oczekuje na nadejście pierwszego biegu sezonu. My również zastanawiamy się, jak wystartuje kolejny cykl. Przygotowania w pełni. Odebraliśmy właśnie pierwsze medale dla dzieci w tegorocznej edycji. Ich atrakcyjny, fioletowy kolor prezentujemy na zdjęciu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 kwietnia 2016 r.

Leśna Piątka ULTRA 2016 - zapisy trwają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Pozostaje coraz mniej czasu by zagwarantować sobie wyjątkowe koszulki i zwrot kosztów (w przypadku uczestników indywidualnych). Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal! Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie mi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 kwietnia 2016 r.

Numery startowe - dodruk dla chętnych!

Numery startowe w Leśnej Piątce 2016. Dodruk numerów startowych Mamy dla Was kolejną miłą informację... przede wszystkim dla tych, którzy biegali w Leśnej Piątce (w sześciobiegowym cyklu na dystansie 5 kilometrów) i nie posiadają jeszcze swoich zielonych koszulek z nadrukowanym numerem startowym. Osoby nowo zgłoszone, które nie odbierały jeszcze swojeg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 kwietnia 2016 r.

Medale dla dzieci - zające - od GIPO.eu

Medale dla dzieci w Leśnej Piątce 2016. Dzieci z medalami za udział w biegu! Już niespełna trzy tygodnie dzielą nas i Was od startu w pierwszym z biegów cyklu Leśna Piątka 2016. Podobnie jak w dwóch poprzednich sezonach, tak i w tym roku, wyzwanie zrealizowania medali dla młodszej części uczestników przyjął nasz partner - firma GIPO. Prezentujem (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 marca 2016 r.

5000 medali! Biegi Leśna Piątka 2016 czekają

Medale dla dorosłych w Leśnej Piątce 2016. Pozostał jedynie miesiąc do startu kolejnej serii biegów z cyklu Leśna Piątka. Pierwszy z nich rusza już 28 kwietnia punktualnie o 18.3o. To właśnie dziś, w lany poniedziałek, możemy ogłosić nowy, ważny i mocny element naszej wyjątkowej imprezy biegowej. Niech stanie się dla Was motywacją do startu we wszystkich edycja (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 marca 2016 r.

Koszulki Leśnej Piątki dla wszystkich!

Koszulki Leśnej Piątki dla wszystkich chętnych! Koszulka zamiast numeru? Tak. Leśna Piątka daje tę unikalną możliwość startu w wyjątkowej, specjalnie przygotowanej i trwałej koszulce biegowej, zamiast przypinania numeru startowego. W sezonie 2014 i 2015 koszulki otrzymywali wszyscy, którzy zakończyli pełen sezon 6 biegów. Mamy jednak wiele zgłoszeń od chętnych, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 stycznia 2016 r.

Leśna Piątka WOŚP 2016 = 3594,52 zł

Po raz trzeci graliśmy z WOŚP na Leśnej Piątce. W pięknej, zimowej scenerii, na trasę ruszyło ponad 300 osób... i choć wcale nie trzeba było pędzić, gdyż nie przewidywaliśmy pomiaru czasu, znaleźli się tacy, którzy gnali co sił w nogach :). Zabawę zakończyliśmy licytacją wielu upominków... były pakiety od Nadleśnictwa Karnieszewice, sporo zestawów z koszulkami biegowymi i bawełnianymi z naszych biegów o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 grudnia 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA 2016 - zapisy ruszają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Jeszcze w starym roku, życząc Wam najbardziej wymyślnych i do tego realnych, a przez najbliższe 12 miesięcy spełnionych postanowień noworocznych, rozpoczynamy zapisy do drugiej edycji biegu Leśna Piątka ULTRA... tym razem w 2016 roku! Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 grudnia 2015 r.

Biegaj i pomagaj! Rusz na Leśną Piątkę WOŚP

Kolejny biegowy rok o numerze 2016 :) rozpoczniemy od spontanicznego i niezobowiązującego do niczego biegu... Leśna Piątka WOŚP 2016. ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN Po raz trzeci namawiamy Was do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biegu realizowanego w jej ramach. Trasa Leśnej Piątki jest obszerna na tyle, że pomieści wszystkich, którzy dotrą w miejsce realizacji nasze (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 grudnia 2015 r.

Koszulki L5 w wyjątkowy poniedziałek. Już 21

Koszulki Leśnej Piątki 2015 - trofeum za udział Przedświąteczny poniedziałek. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem możecie odebrać przysługujące Wam koszulki Leśnej Piątki 2015 - jako laur za udział we wszystkich sześciu tegorocznych biegach naszego cyklu. Mogą stać się miłym świątecznym akcentem lub nawet prezentem, który trafi pod choinkę. Zapraszamy Was na cotygodniową biegową herbatkę pon (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 listopada 2015 r.

Koszulki Leśnej Piątki 2015 - sprawdźcie!

Koszulki Leśnej Piątki Nieubłaganie zbliża się koniec roku. Chcielibyśmy więc dopiąć temat oczekujących na Was koszulek Leśnej Piątki, za start we wszystkich sześciu biegach w sezonie 2015. Być może uda się jeszcze przygotować nasz prezent dla Was jeszcze przed Bożym Narodzeniem... a jeśli to się nie uda, to choćby przed Leśną Piątką WOŚP 2016 :). Poniżej zamieszczamy informację o rozmiara (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2015 r.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Na mecie Leśnej Piątki numer 6 :) Emocje związane z cyklem Leśna Piątka 2015 już pewnie u większości opadły, ale chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego ich odświeżenia! Dzięki naszym nadwornym fotografom i ich szybkostrzelnym aparatom, mamy pokaźną galerię zdjęć z każdego biegu. Każdy start, meta, a czasem i trasa biegu zostały udokumentowane tysiącami fotografii. Biegliście w każdym z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2015 r.

Leśna Piątka 2015 zakończona :(.

Szósta Leśna Piątka 2015 - finał - na starcie stanęło ponad 680 biegaczy. Szósty bieg w cyklu Leśna Piątka 2015 zakończył tegoroczne biegowe zmagania na leśnej trasie Nadleśnictwa Karnieszewice. Bieżący rok przyniósł wiele nowych doświadczeń i wiele nowości na biegową ścieżkę. Przede wszystkim potwierdziliście, jako uczestnicy, że takie inicjatywy jak L5 są potrzebne i z pewnością przynoszą wiele (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 września 2015 r.

TURKUSOWE! Finałowe medale Leśnej Piątki!

Szósty, finałowy medal Leśnej Piątki 2015 - dla dzieci i młodzieży Ujawniamy. Kolorem ostatnich medali, które trafią do dzieci i młodzieży na mecie naszego biegu, jest TURKUSOWY. Taką właśnie barwę przyodziały ostatnie wiewiórki sezonu 2015 :). Tym razem medale będą też przygotowane dla dorosłych uczestników... troszkę mniejsze i bez "koloryzacji" :), ale równie pamiątkowe i zapewne ważne dla wie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 września 2015 r.

Lista pretendentów do koszulek Leśnej Piątki!

Biegowe koszulki za udział we wszystkich Leśnych Piątkach. Nasi "stali bywalcy" dobrze wiedzą, co będzie miało miejsce po zakończeniu naszego cyklu :). I część zaplanowała już sobie to na długo przed pierwszym biegiem... W Leśnej Piątce bowiem, choć opłat za uczestnictwo nie ma, to można otrzymać wyjątkową, biegową koszulkę... ... taką, na której będzie nadrukowany Wasz numer startowy i będzie św (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |