Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


16 maja 2014 r.

O Leśnej Piątce - cyklu koszalińskich biegów

W Koszalinie od 2014 roku, po przeprowadzonych próbach w 2013 roku, istnieje oficjalny cykl biegów odbywających się letnią porą. Biegów, które są naprawdę fajne. Biegów, których nie pożałujecie i na które będziecie wielokrotnie wracać. Trasa biegu, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Karnieszewice, została na stałe oznaczona kilometrowymi tabliczkami. Umożliwiają one łatwiejsze orientowanie się w jej przebiegu również poza o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 stycznia 2014 r.

Film z licytacji numeru Nocna Ściema 2014.

Prezentujemy sfilmowaną licytację unikalnego numeru startowego na Nocną Ściemę 2014. Leśna Piątka 2014 #0 odbyła się 12 stycznia 2014 roku, a tuż po biegu wszyscy obecni mieli okazję powalczyć o kilka sympatycznych upominków, potem wrzucając stosowne kwoty do puszki WOŚP. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 stycznia 2014 r.

Film z licytacji koszulki w ramach WOŚP.

Prezentujemy sfilmowaną licytację koszulki biegowej z Nocnej Ściemy 2011. Leśna Piątka 2014 #0 odbyła się 12 stycznia 2014 roku, a tuż po biegu wszyscy obecni mieli okazję powalczyć o kilka sympatycznych upominków, potem wrzucając stosowne kwoty do puszki WOŚP. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 stycznia 2014 r.

Leśna Piątka #0. Zebraliśmy 1326 złotych!

Zapraszamy do galerii zdjęć z Leśnej Piątki #0 dla WOŚP. Dzielcie się z nami Waszymi opiniami :). Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była przyczynkiem do zorganizowania biegu właśnie w celu zebrania kilku groszy na szczytny cel. Całą sprawczynią zamieszania :) była Sylwia, która rzuciła pomysł, a my się za niego po prostu wzięliśmy... i jak na 5-dniową organizację i promocję było niesamowicie. Do współdziałania bez chwili namysłu i z własnej inicjatywy dołączyło Nadleśnictwo Karnieszewice oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin. Mimo wczesnej pory udało nam się przyciągnąć Was w liczbie o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 stycznia 2014 r.

Leśna Piątka dla WOŚP... pamiętajcie o...

Okazuje się, że mimo podjęcia organizacji w ostatniej chwili nie jest źle z tym co można nazwać "otoczką" :) Do naszej wspólnej zabawy dołączyła Grupa Ratownictwa PCK Koszalin. Ogromne dzięki za to! Będziemy więc zabezpieczeni na wszelki wypadek, i oby ratownicy byli niepotrzebni :). Z pomocą w organizacji natychmiast ruszyło Nadleśnictwo Karnieszewice, które pomoże w jeszcze lepszym ogarnięciu biegu i w tym, by było jeszcze weselej i fajniej! Nie zapomnijcie o tym, że pod koniec przewidujemy fantastyczną licytację, w której na końcu pojawi się możliwość zdobycia m.in. UNIKALNEGO NUMERU STARTOW (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 stycznia 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #0 - BIEGNIJMY dla WOŚP

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na spontanicznie zdezorganizowany bieg! :) W dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli 12 stycznia o godzinie 10:00, spotkajmy się na trasie Leśnej Piątki... każdy na własną odpowiedzialność. Przebiegnijmy 5-kilometrową pętlę, którą szczegółowo oznaczymy na czas biegu. Trasę pokonywać będzie można w dowolnym tempie... od marszu do szybkiego ścigania, bo nie wątpimy w to, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 października 2013 r.

Leśna Piątka dla mnie

Trochę prywaty... ...zapraszam wszystkich 2 listopada na potruchtanie... taki wspólny spontan... bezład organizacyjny... bez pomiaru czasu... bez ścigania... bez wyników... oczywiście ja wygrywam... nie ma wyjścia :) Dlaczego? Tak sobie to wymyśliłem dla siebie, czyli dla mnie, czyli SFXa. Trasa: Leśna Piątka Dystans: tyle ile chcecie, co najmniej 1 pętla Data: 2 listopada (sobota) Godzina: 10:00 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2013 r.

Najlepsi tegoroczni animatorzy sportu nagrodzeni

Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu zakończył 2. edycję programu Lider Animator skierowanego do lokalnych animatorów aktywności fizycznej. Warszawa, 18 października 2013 r. – 16 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się pierwszy Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu, który był zwieńczeniem tegorocznej, drugiej już z kolei edycji programu grantowego, Lider Animator. Gośćmi specjalnymi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2013 r.

Leśna Piątka z GRANTEM...

Teraz Koszalin - 17 października 2013 r. Leśna Piątka z grantem - artykuł w bezpłatnym tygodniku Teraz Koszalin. Zapraszamy do lektury. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2013 r.

Leśna Piątka dla Towarzystwa Opieki nad Zwierz

Wasze liczne przybycie na Leśną Piątkę zaowocowało wsparciem dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie. Każdy bowiem przebiegnięty kilometr trasy biegu jest przeliczany na prawdziwe pieniądze. Mimo, że nasze biegi są zupełnie bezpłatne, to uczestnictwo w nich zwiększa pulę darowizny przeznaczonej na pomoc dla zwierząt. Dziękujemy i zachęcamy do dalszego wspierania naszych akcji poprzez bieganie. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 września 2013 r.

Leśna Piątka - relacja w Głosie...

Głos Koszaliński - 14 września 2013 r. Leśna Piątka w relacji Głosu Koszalińskiego. Zapraszamy do lektury. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2013r.

Losowanie nagród... na żywo 16 września o 22!

Obiecywaliśmy Wam losowanie koszulek podczas "poprawin"... nie udało się. Jednak by dotrzymać słowa chcielibyśmy wykorzystać nowatorski sposób jego przeprowadzenia. Wykorzystamy do tego transmisję internetową - czyli losowanie "na żywo". Jeśli techniczne możliwości na to pozwolą, transmisja zostanie przeprowadzona już jutro, czyli 16 września o godz. 22:00. Kilka minut wcześniej przedstawimy o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2013r.

Oznakowanie trasy. Na stałe.

Dla chętnych do częstszego pokonywania trasy Leśnej Piątki wraz z Nadleśnictwem Karnieszewice przygotowaliśmy precyzyjne i trwałe oznaczenie poszczególnych kilometrów. Leśna Piątka jest więc pierwszą w okolicach Koszalina, a może i jedną z nielicznych w Polsce leśnych tras biegowych, które zostały opomiarowane i oznakowane. Liczymy, że słupki kilometrowe przetwają i będą nam wszystkim długo służyły. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2013 r.

I już po :(. W kwietniu zaczynamy od nowa!

CZEKAMY NA WASZE OPINIE Lista startowa była rozwięzła i choć nanieśliście na niej 228 wpisów, padał deszcz, było ciemno i nic nie powinno potwierdzić tej frekwencji... to i tak pobiegliście w liczbie przekraczającej 250 osób! Od razu przejdę do podziękowań za Wasz udział. Bez Was by się nie dało :). Ponownie umożliwiliśmy Wam dłuższą integrację na starcie :) i choć ciepło tym razem nie było, to i tak pewnie atmosfera była gorąca... przynajmniej tak to mogło wyglądać. Finalnie ruszyliście punktua (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2013 r.

Zaginął rower podczas biegu!

Niestety bywają takie dni, gdzie dobrze się bawisz, a za chwilę ,ktoś Ci psuje całą atmosferę. Taki dzień miałem dzisiaj. Mimo wspaniałej zabawy na Leśnej Piątce, ktoś ją zepsuł kradnąc mi rower. Solidnie przypięty, do solidnęj belki, solidnym zapięciem. Nie wystarczyło. Kontakt: Marcin Piotrowski tel. 668 508 381 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |