Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


22 maja 2014 r.

Leśna Piątka PIKUŚ na Dzień Dziecka.

Leśna Piątka PIKUŚ już 1 czerwca! Zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w Leśnej Piątce PIKUŚ. Jest to zabawa biegowa przygotowywana nie tylko dla najmłodszych... bowiem wszyscy dziećmi jesteśmy :). Do udziału zaprosiliśmy specjalnie grupę przedszkoli, by wraz z Przedszkolem nr 16 propagować spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy też tych, którzy chcieliby pokonać dystans z mniejszym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 maja 2014 r.

Leśna Piątka po raz drugi... jak było...

Druga Leśna Piątka 2014 - podsumowanie Możemy w końcu coś podsumować co działo się 15 maja w podkoszalińskim lesie :). Leśna Piątka z małej inicjatywy stała się całkiem dużą, lecz może nie do końca "strasznie poważną" imprezą biegową... i chyba całe szczęście, że tak jest. Oczywiście ten nurt działania będziemy kontynuować, a wszelkie uwagi brać pod uwagę... choć nie zawsze tak jest, że będziemy mogli się z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 maja 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #2/6 w animacji poklatkowej.

Animacja poklatkowa - Leśna Piątka 2014 #2/6 Prezentujemy Leśną Piątkę 2014 #2/6 w naszej animacji poklatkowej. Ponownie przygotowaliśmy dla Was specjalny widok miejsca biegu od początku do samego końca - z pewnością każdy "załapał się w kadr" :). Zapraszamy do oglądania. Strażaków i Babeczki uprasza się o dotrwanie do ostatnich sekund :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2014 r.

Tworzymy z Wami Rozbiegany Koszalin. To już fak

Pobiegliśmy dla Tomka - Leśna Piątka 2014 #2/6 Kto mógł przypuszczać, że taki los spotka Leśną Piątkę... jeszcze w prologu podjąłem zakład o to, że na mecie nie zamelduje się więcej niż 100 osób (było 201)... poprawiny dowiodły, że ta forma rozrywki Wam odpowiada (269). Ten rok przyniósł jednak nowy wymiar i nowe otwarcie... 411 osób na mecie w kwietniu było nie lada wyzwaniem zarówno organizacy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2014 r.

Plan sytuacyjny okolic startu/mety

Plan sytuacyjny okolic startu i mety - Leśna Piątka 2014 Prezentujemy Wam ogólny zarys okolic startu i mety, byście łatwiej mogli odnaleźć się na terenie naszej Leśnej Piątki. Układ będzie podobny do tego z kwietnia... a więc odnajdziecie biuro zawodów w którym nieodebrane dotąd numery znajdą swych prawowitych właścicieli, niedaleko zlokalizujemy miejsce zapisywania się nowych osób (tych, które jeszcze nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 maja 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #2/6 już JUTRO

Leśna Piątka 2014 #2/6 już JUTRO Leśna Piątka, DRUGI z cyklu koszalińskich biegów przełajowych, rusza już JUTRO, we czwartek, 15 maja. Jesteśmy na finiszu przygotowań do startu, który planujemy na 19:00... jednak już od 17:30 będzie możliwe załatwienie wszelkich formalności związanych z odbiorem numerów startowych i czipów do pomiaru czasu. Ponownie będziemy świadkami NAJWIĘKSZEGO BIEGU W REGIONIE! (o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 maja 2014 r.

Leśna Piątka PIKUŚ dla Wszystkich!

Leśna Piątka PIKUŚ nadchodzi! Słowo się rzekło... do realizacji przystąpiliśmy i to z naprawdę dużym zapałem. Tym bardziej, że chodzi przecież o nas wszystkich - dzieci mniejsze i większe :). Zapraszamy Was wszystkich na Dzień Dziecka w niedzielne południe, a nawet przedpołudnie - by było sprawniej i lepiej dla wszystkich :). Dzieci, młodzież, dorośli i niedorośli, całe rodziny i grupy zorganizowane o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 maja 2014 r.

DRUGI MEDAL dla dzieci i młodzieży

Drugi medal w Leśnej Piątce 2014 Już tylko trzy dni dzielą nas od drugiego biegu z sześciu w cyklu "Leśna Piątka 2014". Startujemy tym razem 15 maja o 19:00. Zapraszamy na start zdecydowanie wcześniej... od 17:30 będziemy wydawać nowe numery startowe. Ci z Was, którzy już je posiadają - pamiętajcie o ich zabraniu na bieg! Pozostałych oczywiście równie gorąco zachęcamy do udziału w obecnie największym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2014 r.

LICYTACJA NA FINISZU! Poprawiamy zasady!

Licytacja numerków 1-10 w Leśnej Piątkce 2014 Licytacja trwa w najlepsze i uczestniczą w niej chętni na pięć kolejnych numerków. Zachęcamy do zgłoszeń kolejnych osób... wystarczy poinformować nas o chęci licytacji a otrzymacie swój unikalny login i hasło by tego dokonać. ZMIANA! Postanowiliśmy zwiększyć atrakcyjność aukcji u jej końca... gdyż trwa ona do północy 11 maja, jednak... MOŻE POTRWA (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2014 r.

LICYTACJA NUMERÓW STARTOWYCH 1-10!

Licytacja numerów startowych Leśnej Piątki 2014 Zgodnie z zapowiedzią podczas trwania Leśnej Piątki 2014 #1/6, prezentujemy Wam możliwość zdobycia atrakcyjnych i niepowtarzalnych numerów startowych na pozostałe pięć biegów z cyklu Leśnej Piątki. Możecie więc powalczyć o najniższe numery z zakresu od 1 do 10. Jednocześnie zdobywcy tychże numerów będą mieli wpływ na ich wygląd - czyli zdecydują o ty (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 kwietnia 2014 r.

Leśna Piątka w telegraficznym skrócie video..

Skrót video Leśnej Piątki 2014 #1/6 Leśna Piątka w całej swej rozciągłości, skrócona do niepełnych trzech minut :). Od końcówki przygotowań, przez zapisy, do startu i zakończenia z losowaniem... wszystko w całości w ekspresowym tempie. Zapraszamy do oglądania. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 kwietnia 2014 r.

Czterysta jedenaście wyników w Leśnej Piątce

Leśna Piątka 2014 #1/6 - medale dla dzieci Wreszcie udało się ogarnąć wstępną, jeszcze NIEOFICJALNĄ WERSJĘ WYNIKÓW. Całą trasę od startu do mety pokonało aż 411 osób. Wśród nich aż 311 to mieszkańcy Koszalina. Jedną trzecią uczestników stanowiły Panie! Leśna Piątka stała się, w swoim pierwszym oficjalnym wydaniu, największym biegiem w historii Koszalina realizowanym za dnia... jedynie na Nocną Ściemę dotarł (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 kwietnia 2014 r.

Odpowiadamy :) i uchylamy tajemnice...

Leśna Piątka 2014 #1/6 - Babeczkowe biuro zawodów Fajnie się czyta Wasze wspominki na łamach naszej stronki... czekamy na więcej :) Wyniki mamy nadzieję wkrótce zaprezentować, ale jeszcze nie dostaliśmy "surówki" od naszych partnerów mierzących czas... gdy to nastąpi potrzebna będzie jeszcze ich obróbka. Nie mogę nic obiecywać, ale dołożę starań by były dostępne w najkrótszym możliwym do spełnien (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 kwietnia 2014 r.

Dziękujemy Wam za fenomenalną atmosferę.

Leśna Piątka 2014 #1/6 - na starcie Leśna Piątka pojawiła się oficjalnie po raz pierwszy. Był to więc debiut całego cyklu, który zakończy się już niedługo - we wrześniu. W międzyczasie poczujecie w nogach kolejnych pięć biegów, z którymi ten dzisiejszy połączy wszystko w całość. Jako uczestnicy stworzyliście tę imprezę. Cóż by to było, gdyby zabrakło najważniejszego ogniwa. Cieszymy się, że mogli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 kwietnia 2014 r.

Głos Koszaliński i Teraz Koszalin o Leśnej Pi

Głos Koszaliński - 22 kwietnia 2014 r. Leśna Piątka po raz kolejny trafia na drukowane łamy lokalnych gazet. Cieszymy się, że możemy dotrzeć do znacznego grona naszych odbiorców i zaprezentować nasze biegowe pomysły również wśród osób niebiegających. Do pierwszego biegu w ramach pełnego cyklu koszalińskich biegów przełajowych została już nieco ponad doba. Zgłosiliście się w niesamowitej ilości. Na liście przyszł (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |