Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 22 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 22 maja 2014 r.
Autor: SFX

Leśna Piątka PIKUŚ na Dzień Dziecka.

Leśna Piątka PIKUŚ już 1 czerwca!

Zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w Leśnej Piątce PIKUŚ. Jest to zabawa biegowa przygotowywana nie tylko dla najmłodszych... bowiem wszyscy dziećmi jesteśmy :).

Do udziału zaprosiliśmy specjalnie grupę przedszkoli, by wraz z Przedszkolem nr 16 propagować spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy też tych, którzy chcieliby pokonać dystans z mniejszymi dziećmi na rękach bądź w pojazdach zwanych wózkami :).

KAŻDY BĘDZIE ZWYCIĘZCĄ!

NAGRODY!

1. Wszystkie dzieci i młodzież - nie mające jeszcze 18 lat - otrzymają od nas specjalne prezenty od firmy Dajar.

2. Wśród wszystkich obecnych na zakończeniu rozlosujemy sympatyczne upominki.

3. Dla przedszkola z największą liczbą reprezentantów (dzieci, rodzice, znajomi i wszyscy, którzy określą przedszkole w karcie zgłoszeniowej) przygotowaliśmy cenną nagrodę - niespodziankę... przekażemy ją po przeliczeniu uczestników kilka dni po biegu i poinformujemy o tym na naszych stronach. Wspomnieć należy, że przygotowana została we współpracy ze sklepem zabawkowym w budynku Tęczy (Połtawska 6).

Gdzie: Parking leśny przy ul. Słupskiej (kierunek Kłos, po prawej stronie)
Zgłoszenia: od 10.oo do 11.45 w miejscu startu
Start:o godz. 12.oo
Dystans:2,4 km (do przebycia idąc, truchtając lub biegnąc)

UWAGA!
NIE MA żadnych zapisów elektronicznych...

Zgłoszenia do biegu można będzie dokonać w miejscu startu, gdzie zorganizujemy specjalne biuro zawodów (od godz. 10.oo do 11.45 w niedzielę 1 czerwca).

Część z chętnych może uzyskać druczki do rejestracji w koszalińskich przedszkolach lub pojawiając się na jednym z naszych cotygodniowych biegowych spotkań (poniedziałki o 19:00 i środy o 20:00). Będziemy je również rozdawać do wypełnienia w miejscu startu... czyli KAŻDY może ołączyć do nas również w dniu biegu!

Zabawę przygotowujemy we współpracy z Nadleśnictwem Karnieszewice, Grupą Ratownictwa PCK w Koszalinie oraz Przedszkolem nr 16 w Koszalinie.

Do akcji włączyły się również media, a więc Leśna Piątka PIKUŚ będzie istotnym wydarzeniem medialnym dla Radia Koszalin, tygodnika Teraz Koszalin oraz serwisu "moje miasto MMKOSZALIN.eu".Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste