Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 1 czerwca 2014 r.
Ostatnie zmiany: 1 czerwca 2014 r.
Autor: SFX

To był PIKUŚ. Są już pierwsze zdjęcia.

Leśna Piątka PIKUŚ na fotografiach

Zapewne jeszcze nie wszyscy ochłonęli od gorącej atmosfery Leśnej Piątki PIKUŚ.

Jednak śpieszymy by Wam zaprezentować pierwsze NASZE GALERIE, w których zgromadziliśmy na początek 627 zdjęć... Oczywiście mając nadzieję na znaczące zwiększenie tej liczby :), ale teraz ruch należy do Was. Prosimy też o wyrażanie swoich odczuć po biegu w OPINIACH UCZESTNIKÓW.

KAŻDY BYŁ ZWYCIĘZCĄ!

Pogoda sprawiła nam wielki prezent i w Dzień Dziecka słońce uśmiechało się do nas przez cały czas trwania naszej zabawy w bieganie... w bieganie mniejsze i większe - dla wszystkich! Cieszymy się, że na start wybrały się również całe rodziny. Liczymy, że przełoży się to w świadomości najmłodszych na jeszcze bardziej pozytywne nastawienie do wspólnej zabawy i ruchu na świeżym powietrzu, a nasze "Szymonowe" przebieranki były udanym akcentem PIKUSIA.

Mamy nadzieję, że raz w roku w Dniu Dziecka będziemy mogli Was zapraszać na leśną przygodę!

Dzięki naszemu głównemu sponsorowi - firmie DAJAR - udało nam się obdarować wszystkich młodszych uczestników miłym upominkiem... no a podczas losowania niemal brakowało placu by Was wszystkich pomieścić.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszej imprezy... a wśród nich poza głównym sponsorem znalazła się m.in. Grupa Ratownictwa PCK w Koszalinie, wydział Ochrony Środowiska Politechniki Koszalińskiej, sklep zabawkowy Tęcza, firma Daricke, Radio Koszalin oraz oczywiście, a może przede wszystkim grupa szybkiego reagowania BABECZKI i skład ofensywny BIEGNIJMY.pl... oraz kilku wolnych strzelców spoza oficjalnych szeregów.

Jak tylko wypełnimy odpowiednie rubryczki w komputerach... umieścimy listę osób, które skorzystały z Leśnej Piątki PIKUŚ. Wtedy też okaże się, które z przedszkoli zdobyło naszą nagrodę specjalną.

Wszystkim gorąco dziękujemy i zapraszamy już wkrótce na kolejne DARMOWE biegi:

19 czerwca - Leśna Piątka 2014 #3/6
12 lipca - Kurs na Chełmską 2014

Ci z Was, którzy chcieliby posiadać własną, żółtą, biegową koszulkę ze swoim imieniem lub napisem - również w rozmiarach specjalnych dla dzieci (!)... zapraszamy na stronę BIEGNIJMY.pl/koszulki. Najbliższy termin realizacji zgłoszeń nadesłanych do 7 czerwca powinien nastąpić przed kolejną Leśną Piątką (przed 19 czerwca).Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste