Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 18 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 18 maja 2014 r.
Autor: SFX

Leśna Piątka po raz drugi... jak było...

Druga Leśna Piątka 2014 - podsumowanie

Możemy w końcu coś podsumować co działo się 15 maja w podkoszalińskim lesie :).

Leśna Piątka z małej inicjatywy stała się całkiem dużą, lecz może nie do końca "strasznie poważną" imprezą biegową... i chyba całe szczęście, że tak jest. Oczywiście ten nurt działania będziemy kontynuować, a wszelkie uwagi brać pod uwagę... choć nie zawsze tak jest, że będziemy mogli się z nimi uporać, a czasem po prostu możemy być odmiennego zdania :).

Tym razem, jeszcze według NIEOFICJALNYCH WYNIKÓW, bieg ukończyło 616 osób i jedno zwierzątko zaopatrzone w czipa pomiarowego (!).

Po raz kolejny wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Kotara-Pałka (22'10"), a kolejnymi paniami mającymi najlepsze czasy były Zyta Kurowska (22'54") oraz Karolina Labuda z Mikorowa (22'57").

Panowie walczyli po raz kolejny o rekord trasy, który ponownie udało się "wyregulować"... Jakub Farjaszewski ze Słupska przebiegł dystans w 17'12" przed Grzegorzem Skocelasem ze Smołdzina (Kasperowicz Team Słupsk), który choć poprawił swój poprzedni rekord trasy to i tak do zwycięzcy zabrakło mu ośmiu sekund. Na trzecim miejscu odnotowany został Daniel Kamiński z Białogardu (17'48").

Trochę statystyki:

  Uczestnicy: 616
 Koszalinianie: 473 (77%)
    Kobiety: 217 (35%)
   Mężczyźni: 399 (65%)
Poniżej 18 lat: 119 (19%)

Kilkoro z Was miało możliwość wystartowania ze specjalnymi numerami z licytacji. Dzięki Wam zebraliśmy dodatkowe 571 złotych na kolejne wyzwania organizacyjne!

1 - 100-SIO       - 156 zł
2 - ENERGIOM      - 155 zł
3 - www.sportowiec.info - 100 zł
4 - ENERGIOM      - 80 zł
5 - ENERGIOM      - 80 zł

Chętnych do pozyskania 2-cyfrowych numerów na pozostałe 4 biegi w 2014 roku zapraszam do kontaktu. Koszt jednorazowy za bieżący sezon to 50 złotych, wraz z możliwością umieszczenia własnego napisu na numerze.

Tym razem wszystkie dzieci i młodzież otrzymały medal koloru niebieskiego... niestety kilkorgu z nich medali zabrakło, prosimy jednak o zgłoszenie do nas informacji by wykonawca mógł uzupełnić niedobór i rozweselić miny najmłodszych.

Na koniec ponownie przygotowaliśmy losowanie upominków, których było ponad dwadzieścia. Wśród nich zestawy kosmetyków od firmy Efektima, atrakcyjna pozycja książkowa od anonimowego fundatora oraz dwuosobowe zaproszenia do Restauracji Meksykańskiej od Radmor Taxi.

Dla wszystkich, którzy ukończą wszystkie sześć biegów z cyklu przygotujemy specjalne biegowe koszulki z nadrukowanym na stałe numerem startowym, który w Leśnej Piątce każdy uczestnik mógł wybrać samemu, a pozostanie mu przypisany nie tylko w tym roku, lecz również w kolejnych latach istnienia cyklu. Warto więc być z nami... szansę na koszulkę posiada obecnie wciąż aż 319 osób!

Wszysko, a nawet więcej oferujemy Wam ZA ZUPEŁNĄ DARMOCHĘ.

Całą biegową zabawę "opstrykało" kilka osób, co prezentujemy na BIEGNIJMY.pl.

Leśna Piątka jest realizowana siłami własnymi z pomocą wolontariuszek i wolontariuszy, którym należą się szczególne słowa uznania oraz naszych partnerów - Nadleśnictwa Karnieszewice oraz Grupy Ratownictwa PCK w Koszalinie. W tym roku finanse umożliwiające przygotowanie imprezy, w tym zapewnienie profesjonalnych numerów startowych, nagłośnienia, elektryczności w lesie :), oświetlenia, zapewnił program Lider Animator. Leśna Piątka została bowiem uhonorowana grantem w wysokości 12 tys. złotych, stając się jedną z dwudziestu zwycięskich imprez spośród ponad pięciuset zgłoszonych z całej Polski w 2013 roku.

W przygotowaniu drugiego biegu wspomogli nas również:

DARICKE | EFEKTIMA | GIPO | DAJAR | iNet Technology | Radmor Taxi

Już dziś zapraszamy Was na kolejne edycje Leśnej Piątki - zapisy zostały wznowione (oczywiście dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się elektronicznie) oraz nasze pozostałe biegowe aktywności. Szczegóły odnajdziecie na stronie BIEGNIJMY.pl.

poniedziałki o 19:00 - po prostu BIEGNIJMY.pl
środy o 20:00 - Babeczkowa Środa

1 czerwca - Leśna Piątka "PIKUŚ" - 2.4 km
19 czerwca - Leśna Piątka 2014 #3/6 - 5 km
12 lipca - Kurs na Chełmską 2014 - 5 lub 10 km do wyboru w biegu (!)
17 lipca - Leśna Piątka 2014 #4/6 - 5 km
(...)

Zapraszamy wszystkich, którzy mogliby wspomóc nasze działania finansowo i rzeczowo do kontaktu z nami. Cały czas poszukujemy sponsorów i partnerów.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste