Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


27 maja 2016 r.

To będzie PIKUŚ. Leśna Piątka PIKUŚ!

Nagrody dla przedszkoli w Leśnej Piątce PIKUŚ 2016 Rusza trzeci bieg Leśna Piątka PIKUŚ. Już tylko godziny dzielą nas od trzeciej Leśnej Piątki PIKUŚ 2016, która zwojuje leśne okolice Koszalina już 29 maja o godzinie 12.oo. Będziemy w ten sposób z lekkim wyprzedzeniem świętować Dzień Dziecka... i choć do niego pozostaną jeszcze 3 dni, to możecie być pewni, że spędzicie u na (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 maja 2016 r.

ULTRA medale 2016. 20 x Leśna Piątka!

Medale w Leśnej Piątkce ULTRA 2016 Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowa, nieprzewidywalna, wymagająca, olbrzymia, wielokrotna i mocno trzymająca w napięciu - Leśna Piątka ULTRA 2016. Pierwsza edycja rozpoczynała się i kończyła z wielkimi emocjami. Nikt dotąd nie wiedział, co to będzie i jak potoczą się losy 100-kilometrowych bohaterów indywidualnych, a jak zakończą się zm (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2016 r.

Leśna Piątka PIKUŚ - nadchodzi III edycja.

Leśna Piątka PIKUŚ 2016 z okazji Dnia Dziecka Po raz trzeci szykujcie się na PIKUSiowe rozmaitości. Leśna Piątka PIKUŚ 2016 w specjalnym wymiarze, na dystansie 2,5 km odbędzie się już w niedzielę, 29 maja o godzinie 12.oo. Od 10.oo rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń. Nie mierzymy tym razem czasów i chcemy zapewnić Wam i Waszym pociechom moc pozytywnych wrażeń, które pozwolą poznać Leś (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 maja 2016 r.

Leśna Piątka fenomenem biegowym. 900+ faktem!

Leśna Piątka 2016 #2/6 - rekord wszechczasów w historii Koszalina. Drugi bieg w cyklu Leśna Piątka 2016 nie pozostawił żadnych wątpliwości. Hegemonia nad innymi biegowymi imprezami w regionie jest niezaprzeczalna... a wszystko dzięki Wam! Złamaliśmy wspólnie kolejną barierę, która wisiała w powietrzu już od pewnego czasu :). Leśna Piątka buduje biegową historię Koszalina. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 maja 2016 r.

Kilka słów przed startem drugiego biegu.

Uczestniczki pierwszego biegu Leśna Piątka 2016. Do Leśnej Piątki z numerem "2" pozostało coraz mniej czasu :). Bieg tłumnie wyruszy na swoją trasę o 19.oo. Pogoda zapowiada się całkiem przyjemnie, a na mecie czekają dla wszystkich medale... dla dzieci tym razem zajączki w szarym ubarwieniu - by kolekcja z całego sezonu była kolorowa, dla dorosłych drewniane pamiątki z dzis (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 maja 2016 r.

Premiera filmu. 2 minuty o Leśnej Piątce.

Klip video biegów Leśna Piątka. Tuż przed biegiem możecie podnieść poziom adrenaliny oglądając przygotowany przez Piotra Sienickiego film z Leśnej Piątki. Koniecznie włączcie muzę :). Zaczynamy już o 19:00, a biuro zawodów ruszy dwie godziny wcześniej - czyli o 17:00. Jeśli wciąż nie zgłosiliście się do Leśnej Piątki - zapraszamy po prostu do biura zawodów... czyli ul. Słupska w Ko (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2016 r.

Oczekujecie na kolejny bieg L5?

Zwiastun relacji z Leśnej Piątki 2016 #1/6 Nie możecie się doczekać kolejnego biegu z cyklu Leśna Piątka? Spróbujemy jeszcze bardziej nadszarpnąć Waszą cierpliwość :). Prezentujemy Wam zwiastun materiału filmowego, który w pełnej krasie przedstawimy w dniu drugiego biegu - czyli już 12 maja 2016 r. (czwartek). Oglądajcie koniecznie z włączonym dźwiękiem. Przypominamy, że start tym raz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2016 r.

Szaraki dla dzieci :), klocki dla dorosłych.

Drugi medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2016. Tylko kilka dni pozostało do walki o trofea Leśnej Piątki w drugim biegu sezonu 2016. Zające - szaraki - już czekają na młodszych bywalców leśnej trasy. Do biegu wciąż zapraszamy nowe osoby, które jeszcze nie trafiły na leśne tłumy :). Zabawa w końcu jest zupełnie darmowa... a satysfakcja ogromna. Zapisy elektroniczne do Leśnej Piątki wciąż trwają. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 kwietnia 2016 r.

826 par nóg = inauguracja biegów Leśna Piątk

Leśna Piątka dla każdego - dla młodszego i starszego Pierwsza edycja tegorocznego cyklu Leśna Piątka 2016 zakończyła się niemal rekordową frekwencją, która została ustanowiona w maju 2015 roku. Mimo dość nieprzewidywalnej pogody ostatecznie okazało się, że na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice nie brakowało słońca... a dopiero w trakcie biegu spadło trochę gradu :). Na (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 kwietnia 2016 r.

Dziś inauguracja cyklu Leśna Piątka 2016.

Pogoda na pierwszej Leśnej Piątce 2016 - inauguracja cyklu biegów Będzie gorrrąco... na pierwszym z sześciu biegów cyklu Leśna Piątka. Zapewniamy, że choć pogoda będzie marudna i być może pojawi się deszcz, to dołożymy wszelkich starań by Wasze wspomnienia były całkiem przyzwoite :). Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o starcie, to nie wahajcie się :). Nie mamy limitu miejsc, a zapisać si (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 kwietnia 2016 r.

Pytania i odpowiedzi o Leśnej Piątce.

Pytania i odpowiedzi - Leśna Piątka CYKL Macie w głowie chaos? Wydaje się Wam, że nic nie wiecie? Przychodzimy do Was z pomocą i listą pytań, które mogą się Wam nasunąć przed startem w Leśnej Piątce. Zaktualizowaliśmy wiele odpowiedzi dotyczących nurtujących Was pytań, dodaliśmy kolejne... a więc jeśli masz jakieś wątpliwości, sprawdź czy nie ma na nie recepty w naszym kompendium wiedzy :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 kwietnia 2016 r.

Nie zapomnijcie o numerach startowych!

Numery startowe w Leśnej Piątce 2016. Pamiętajcie o wzięciu ze sobą na start dotychczas wykorzystywanych numerów startowych. Będą one niezbędne do odbioru czipów mierzących Wam czas. Jeśli zgłaszaliście udział w Leśnej Piątce i wybieraliście swój numer startowy po raz pierwszy w 2016 roku (na bieżący cykl), macie zapewniony jego odbiór w biurze zawodów. Nie musicie więc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2016 r.

Fioletowe zające - dla dzieci w Leśnej Piątce

Medale dla dzieci w Leśnej Piątce 2016. Do startu pozostało jedynie 6 dni. Wielu z Was niecierpliwie oczekuje na nadejście pierwszego biegu sezonu. My również zastanawiamy się, jak wystartuje kolejny cykl. Przygotowania w pełni. Odebraliśmy właśnie pierwsze medale dla dzieci w tegorocznej edycji. Ich atrakcyjny, fioletowy kolor prezentujemy na zdjęciu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 kwietnia 2016 r.

Leśna Piątka ULTRA 2016 - zapisy trwają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Pozostaje coraz mniej czasu by zagwarantować sobie wyjątkowe koszulki i zwrot kosztów (w przypadku uczestników indywidualnych). Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :). Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal! Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie mi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 kwietnia 2016 r.

Numery startowe - dodruk dla chętnych!

Numery startowe w Leśnej Piątce 2016. Dodruk numerów startowych Mamy dla Was kolejną miłą informację... przede wszystkim dla tych, którzy biegali w Leśnej Piątce (w sześciobiegowym cyklu na dystansie 5 kilometrów) i nie posiadają jeszcze swoich zielonych koszulek z nadrukowanym numerem startowym. Osoby nowo zgłoszone, które nie odbierały jeszcze swojeg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |