Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 21 czerwca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 21 czerwca 2016 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka ULTRA 2016 już w sobotę.


Numery, koszulki i medale czekają na Leśną Piątkę ULTRA 2016.

W sobotę (25 czerwca 2016 r.) do boju ruszą ultramaratończycy oraz 4-osobowe sztafety. Wszyscy pokonywać będą 20 okrążeń trasy Leśnej Piątki - czyli wymiar "ULTRA", co łącznie wyniesie 100 pełnych emocji kilometrów.

Do startu szykuje się już kilkunastu najwytrwalszych śmiałków, wśród nich i tacy, którzy pierwszą walkę ze 100-kilometrowym dystansem odbyli przed rokiem dokładnie w tym samym miejscu.

Pakiety startowe i medale

Numery, koszulki i medale czekają na Leśną Piątkę ULTRA 2016. Czekają już na Was pakieciki startowe oraz medale, które otrzymacie za włożony wysiłek w biegu.

Odbiór koszulek i numerów startowych będzie możliwy przed biegiem... indywidualni zawodnicy będą mogli to uczynić już na godzinę przed swoim startem - czyli od godz. 5:00 w sobotę.

Dla sztafet wydawanie pakietów będzie trwało do godziny 10:00 oraz w trakcie trwania biegu (o ile będzie taka potrzeba) - dla osób, które w swoich sztafetach zdecydowały się na rozpoczęcie swojej zmiany trochę później.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste