Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 17 maja 2016 r.
Ostatnie zmiany: 17 maja 2016 r.
Autor: SFX


ULTRA medale 2016. 20 x Leśna Piątka!


Medale w Leśnej Piątkce ULTRA 2016

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowa, nieprzewidywalna, wymagająca, olbrzymia, wielokrotna i mocno trzymająca w napięciu - Leśna Piątka ULTRA 2016.

Pierwsza edycja rozpoczynała się i kończyła z wielkimi emocjami. Nikt dotąd nie wiedział, co to będzie i jak potoczą się losy 100-kilometrowych bohaterów indywidualnych, a jak zakończą się zmagania wyjątkowych i zżytych ze sobą sztafet.

Finał był wspaniały. Najlepsi pokazali swój pazur. Seba, zwycięzca pełnego i samotnego dystansu, pokonał go w niespełna 9,5 godziny, zawieszając poprzeczkę bardzo wysoko. Najlepsza sztafeta "Sławno City" o włos przełamała barierę siedmiu godzin w rywalizacji 4-osobowej.

Ostatni zawodnik "pełnego wymiaru" ukończył swój bój na 13. miejscu tuż przed upływem 16-godzinnego limitu - i stał się historycznym uczestnikiem kończącym pierwszy etap historii Leśnej Piątki ULTRA.

Wszysto w fantastycznej symbiozie z otaczającą naturą Nadleśnictwa Karnieszewice.

Indywidualnie?

Zwycięzca rywalizacji indywidualnej pierwszej edycji biegu Leśna Piątka ULTRA. Już wkrótce będziecie mogli sprawdzić się ponownie.

Pełna "setka" to moc wrażeń, moc wspomnień i wiele emocji, które będą Wam towarzyszyły na każdym okrążeniu. Wyzwanie potęguje trasa, która i sprzyja i utrudnia dotarcie do mety. Życzymy wszystkim śmiałkom samych wzlotów i oczywiście braku kryzysów.

W 4-osobowym zespole?

Sztafety 2015 w koszulkach Leśnej Piątki ULTRA

Jeśli wciąż się wahacie, warto wspomnieć że start w sztafecie jest również wyjątkowym przeżyciem. Pokonywanie dystansu, planowanie i taktyka są nieodłącznym elementem rywalizacji. Nawet jeśli będzie to Wasza sympatyczna zabawa w bieganie, zaznacie chwil pełnych endorfin i adrenaliny.

Medale w Leśnej Piątce ULTRA 2016.

Przygotujemy dla Was wartościowe trofeum w postaci medali, które będą pamiątką rywalizacji zarówno zespołowej (dla każdej z 4 osób biorących udział w sztafecie), jak i indywidualnej. Dla najwytrwalszych ultrasów... czyli tych pokonujących samotnie cały dystans... medale będą miały specjalne wyróżnienie.

Medal L5 ULTRA 2016 Leśna Piątka ULTRA - medal drugiej edycji.

Zapisy trwają, pierwszy termin do 22 maja.

Przypominamy, że pierwszy termin zgłoszeń i opłat startowych mija już 22 maja.

Za zmieszczenie się w tym terminie gwarantujemy Wam koszulki w wybranych rozmiarach, a indywidualni uczestnicy, którzy uporają się z pełnym 100-kilometrowym dystansem, mają zagwarantowany zwrot dokonanej wpłaty. Informacji szukajcie też w regulaminie.

ZGŁOSZENIA
INDYWIDUALNE | SZTAFETY

LISTA STARTOWA
INDYWIDUALNA | SZTAFETY

TRASA | REGULAMIN

Zobacz jak było przed rokiem.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste