Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 10 czerwca 2016 r.
Ostatnie zmiany: 10 czerwca 2016 r.
Autor: SFX


Klocki i zające oraz niespodzianka na L5 nr 3.


Trzeci medal dla dzieci w biegu Leśna Piątka 2016.

Już w najbliższy czwartek, 16 czerwca o 19.oo ruszamy do trzeciej w cyklu Leśnej Piątki 2016.

Poprzednio udało się ustanowić wyjątkowy rekord w liczbie uczestników, którym zmierzyliśmy czas biegu. Było Was 912 osób, czyli już niewiele brakuje nam do 4-cyfrowej sumki :).

Zachęcamy do udziału, i choć Euro 2016 w pełni, to możecie z wielkim spokojem przystąpić do biegu oraz, jeśli jesteście kibicami piłki nożnej, zdążyć na nadchodzący mecz.

Twórzcie z nami historię biegową Koszalina!

Pamiątka z biegu Leśna Piątka, w którym frekwencja przekroczy 1000 osób. Z naszej strony otrzymacie dodatkową pokusę do startu. Przygotowaliśmy bowiem wyjątkową pamiątkę dla pierwszych pięciu osób, które wbiegną na metę po 999. uczestniku - czyli na pozycji 1000 - 1004!

Pamiątka trafi do Was przy pierwszej okazji, gdy frekwencja naszego biegu wyniesie przynajmniej 1000 osób. Pierwsza taka szansa może nastąpić już 16 czerwca o 19:00.

Zgłaszajcie się do biegu.

Leśna Piątka 2016 #3/6 - plakat. Do biegu cały czas zapraszamy nowe osoby, które jeszcze nie korzystały z walorów Leśnej Piątki. Zabawa w jest pozbawiona opłat, a na mecie na każdego czekają medale. Zapisy elektroniczne do Leśnej Piątki trwają.

Zając nr 3

Medale - zające - dla dzieci w biegach Leśna Piątka 2016. Już otrzymaliśmy od naszego Partnera - firmy GIPO - kolejne zające. Tym razem kolorem dominującym będzie... zielony!

Jednocześnie zapeniamy, że wszystkie dzieci, które nie otrzymały swojego pamiątkowego, szarego zajączka - będą mogły go w końcu udomowić :) po najbliższym biegu. Przygotujemy specjalną listę Waszych numerów startowych, które będą uprawniały do jego odbioru.

Klocek nr 3

Kolejny drewniany klocek do kolekcji dla dorosłych. Szykujemy też kolejny klocek do kompletu... czyli pasujący na trzecim miejscu naszej 6-elementowej układanki :).

Do usatysfakcjonowania wszystkich potrzebujemy góóóóórę medali, toteż pracujemy nad nimi przez wiele kolejnych godzin.

Zachęcamy przy tym wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w przygotowania i realizację każdego z naszych biegów.

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste