Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 27 maja 2016 r.
Ostatnie zmiany: 27 maja 2016 r.
Autor: SFX


To będzie PIKUŚ. Leśna Piątka PIKUŚ!


Nagrody dla przedszkoli w Leśnej Piątce PIKUŚ 2016

Rusza trzeci bieg Leśna Piątka PIKUŚ.

Już tylko godziny dzielą nas od trzeciej Leśnej Piątki PIKUŚ 2016, która zwojuje leśne okolice Koszalina już 29 maja o godzinie 12.oo. Będziemy w ten sposób z lekkim wyprzedzeniem świętować Dzień Dziecka... i choć do niego pozostaną jeszcze 3 dni, to możecie być pewni, że spędzicie u nas niezapomniane chwile.

Zapowiada się piękna, słoneczna pogoda, a atmosferę będziemy podgrzewać do granic możliwości.

Do pokonania w biegu jedynie 2,5 kilometra, które można również przespacerować! Nie będziemy mierzyć czasu, więc nie będzie ani jednego wolniejszego na trasie - wszyscy bawimy się na równi :).

Nadleśnictwo Karnieszewice przygotuje specjalnie na tę okazję dodatkowe atrakcje urozmaicające i uprzyjemniające spędzany z nami czas.

Góra nagród!

Nagrody dla przedszkoli w Leśnej Piątce PIKUŚ 2016 Do tego w prezencie od Rozbieganego Koszalina, jako fundatora, każde reprezentowane na PIKUSIU przedszkole publiczne z Koszalina i bliskich okolic otrzyma wór nagród. A jest ich całe mnóstwo... po prostu góra zabawek!

Nagrody dla dzieci w Leśnej Piątce PIKUŚ 2016 Gwarantujemy, że wszystkie dzieci wrócą do domu z choć jednym upominkiem, który zapewnia nasz Partner - koszalińska firma DAJAR, właściciel sklepu z wyposażeniem kuchni i jadalni oraz wyborem mebli ogrodowych sklep.DAJAR.pl.

Jak wziąć udział?

Biuro zawodów Leśnej Piątki PIKUŚ i wręczanie nagród. Zapraszamy na parking leśny przy ulicy Słupskiej... czyli przedłużeniu Piłsudskiego. Wystarczy kierować się w kierunku miejscowości Kłos, a parking po prawej stronie będzie tak wyraźnie oznaczony, że nie będzie można pomylić go z żadnym innym!

Przybywajcie już o 10.oo, kiedy rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń - i tylko na miejscu można zdecydować o udziale. Z pewnością z każdą chwilą kolejki będą dłuższe, ale będzie co robić :). Nie ma limitu uczestników - przybywajcie całymi rodzinami!

Przebierajcie się w bajkowe stroje!

Bajkowe przebrania na Leśnej Piątce PIKUŚ. Jeśli tylko możecie, stwórzcie również jako uczestnicy jak najbarwniejszą zabawę dla naszych milusińskich.

Wzorem poprzednich edycji przebierajcie się w dowolne bajkowe stroje, by było jeszcze bardziej kolorowo!

Partnerzy:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin DAJAR DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste