Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


31 grudnia 2014 r.

Zaczynamy zapisy na Leśną Piątkę ULTRA 2015!

Leśna Piątka w wymiarze ULTRA na dystansie 100 kilometrów Z nadejściem Nowego Roku rozpoczynamy zbieranie indywidualnych zgłoszeń do Leśnej Piątki ULTRA 2015. Koszalin stanie się więc areną kolejnej nowej imprezy biegowej, o której wspominaliśmy już od kilku miesięcy. ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN Bieg na dystansie 100 kilometrów na wymagającej 5-kilometrowej pętli Leśnej Piątki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 grudnia 2014 r.

JUŻ SĄ! Koszulki biegowe Leśnej Piątki 2014.

Koszulki biegowe za udział we wszystkich edycjach Leśnej Piątki 2014! W końcu SĄ! Dotarły. Już jesteśmy pewni, że Leśna Piątka WOŚP 2015 uraczy Was możliwością odbioru koszulek, w których będziecie mogli śmigać bez konieczności przyczepiania numerów startowych. To już 11 stycznia o 12.oo na zwyczajowej trasie :). Można już zgłaszać chęć uczestnictwa i obserwować listę zapisanych do biegu :). Kosz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 grudnia 2014 r.

Zacznij rok od Leśnej Piątki WOŚP 2015!

Kolejny biegowy rok o numerze 2015 :) rozpoczniemy od spontanicznego i niezobowiązującego do niczego biegu... Leśna Piątka WOŚP 2015. ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN Po raz drugi namawiamy Was do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biegu realizowanego w jej ramach. Trasa Leśnej Piątki jest obszerna na tyle, że pomieści wszystkich, którzy dotrą w miejsce realizacji naszej impr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 października 2014 r.

Koszulki Leśna Piątka 2014 coraz bliżej.

Leśna Piątka 2014 - koszulka! Zapraszamy w dalszym ciągu do zgłaszania rozmiarów koszulek, które do Was trafią w zamian za ukończenie wszystkich sześciu biegów z cyklu Leśna Piątka 2014. Możemy już przedstawić przybliżoną rozmiarówkę dostępnych koszulek, które realizować będziemy do końca bieżącego roku. Chcielibyśmy by ich odbiór był możliwy już 11 stycznia, gdy zbierzemy się na starcie Leśnej Pią (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 października 2014 r.

Koszulki za regularność w Leśnej Piątce 2014

Leśna Piątka 2014 - koszulka dla najwytrwalszych za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu! Zgodnie z zaprezentowanymi nieoficjalnymi wynikami z całego tegorocznego cyklu obejmującego sześć biegów Leśna Piątka 2014, przedstawiamy listę zweryfikowanych numerów startowych osób, które zapewniły sobie możliwość otrzymania unikalnej koszulki z nadrukowanym numerem startowym. Jest to nagroda za regularn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 września 2014 r.

Leśna Piątka 2014: Klasyfikacja końcowa cyklu

Meta Leśnej Piątki 2014 #6/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację po ostatnim z tegorocznych biegów z cyklu Leśna Piątka 2014. W wynikach ujętych jest najlepszych pięć z sześciu pokonanych przez Was biegów. Informacyjnie można też odnaleźć punktację osób, które nie zostały sklasyfikowane w całym cyklu. WYNIKI BIEGU #6 KLASYFIKACJA KOBIET(cały cykl) KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN(cały cykl) (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2014 r.

Finał za nami. Leśna Piątka wróci w 2015 rok

Leśna Piątka 2014 #6/6 - ruszyli do biegu Jak na finał przystało - było niesamowicie. Okazało się, że możliwości Leśnej Piątki są nieprzewidywalne... a Wy jako uczestnicy potraficie bawić się w każdym jej momencie. Do aktywności w biegu (i nie tylko) stanęło około 650 osób, lecz końcowa liczba będzie znana trochę później. Mimo wszystko okazało się, że ostatnia edycja była z pewnością rekordowa i najpr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2014 r.

ZŁOTY medal czeka na mniejszych, SREBRNY dla ca

Leśna Piątka 2014 #6/6 - szósty medal dla dzieci Cieplutkie, że aż parzą... czekają na swoich zdobywców... wyjątkowe ZŁOTE do kolekcji dla tych, którzy nie są jeszcze dorosłymi... SREBRNE wyjątkowe i takie jak nigdy dotąd - dla całej gromadki starszaków :). Wszystko zapewnia Leśna Piątka 2014 #6/6 z pomocą partnerów. Zapraszamy już jutro na start o 18.3o (czwartek, 11 września). Przyjdźcie wcześniej, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2013 r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi. Zachęcamy też do zadawania kolejnych pytań, byśmy poniższe informacje mogli rozszerzać i uzupełniać. Ile kosztuje start w Leśnej Piątce? Start jest zupełnie ZA DARMO. A więc nie ponosicie żadnych kosztów związanych z uczestnictwem... ale oczywiście musicie samodzielnie dotrzeć na start :). Jeśli już startowałem, to w jaki sposób mam zapisać się do kolejnego bieg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 września 2014 r.

FINAŁ! Leśna Piątka 2014 #6/6 - 11 września

Medal finałowy - Leśna Piątka 2014 Już 11 września o 18.3o, czyli PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ zapraszamy Was na ostatnią potyczkę z cyklu Leśna Piątka 2014. Nie próbujcie szukać wymówek, bo tym razem jeszcze bardziej nie warto niż przedtem :). Dzięki naszemu partnerowi - firmie GIPO możemy okrzyknąć... JEŻYKI DLA WSZYSTKICH!. Medal ten będzie trochę inny od dotychczasowy, jednak w końcu rodzice i wszys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 sierpnia 2014 r.

Teraz Koszalin daje nam PLUSa. Dziękujemy.

Teraz Koszalin - 28 sierpnia 2014 r. Dziękujemy za uznanie i PLUSa, który pojawił się 28 sierpnia na łamach tygodnika Teraz Koszalin. Rzeczywiście jest to dodatkowym bodźcem i motorem napędowym naszych działań... wspomnę wszak, że to nie tylko ja, lecz wiele osób współuczestniczy w realizacji naszych przedsięwzięć, których będzie coraz więcej. 2015 rok powinien uraczyć Was ponad tuz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 sierpnia 2014 r.

Leśna Piątka 2014: Klasyfikacja po 5 biegach!

Leśna Piątka 2014 #5/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację generalną, która obejmuje pięć z sześciu zaplanowanych biegów w cyklu Leśnych Piątek w 2014 roku. W wynikach ujęte są najlepsze cztery biegi z dotychczas pokonanych, by móc na bieżąco kontrolować swoją pozycję wśród tych osób, które wciąż mają szansę na klasyfikację w całym cyklu. Pozostali uczestnicy są widoczni na liście poza klasyfik (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2014 r.

Leśna Piątka w materiale TV MAX... "Dobre bo k

TV Max - Dobre bo koszalińskie Nocna Ściema, Leśna Piątka i Kurs na Chełmską - to propozycje, które już na stałe wpisały się w kalendarz koszalińskich imprez. TV Max w programie "Dobre bo koszalińskie" prezentuje je razem w jednym materiale... wraz z takim małym człowieczkiem w żółtej koszulinie... więc znów zamiast patrzeć w ekran, lepiej jest pójść pobiegać :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2014 r.

Wyniki, podziękowania, nowinki i ...

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ręce do góry Wyniki ogarnęliśmy tym razem zdecydowanie wcześniej niż można byłoby przypuszczać :), ponownie poprawiejąc rezultat z poprzedniej edycji. Wiemy już, że było na trasie ponad PIĘCIUSET DWUDZIESTU biegnących... liczba ta może jeszcze o kilka osób wzrosnąć (po pełnej weryfikacji). Specjalne podziękowania należą się jak zwykle osobom, które bezinteresownie poświęc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2014 r.

Rekordy na Leśnej Piątce #5. Relacja i fotki!

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ponad pół tysiąca na starcie Znowu przebiliśmy półtysięczny tłum :). Coraz bardziej nasza trasa zaczyna przyzwyczajać się do nieprzyzwoitej frekwencji. Wciąż staramy się poprawiać i korygować kolejne elementy naszego biegu, by był jeszcze lepszy. Tym razem mieliście okazję przetestować zdecydowanie węższy start. Okazało się, że zgodnie z moimi autorytarnymi przewidywania (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |