Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


11 czerwca 2014 r.

Leśna Piątka 2014 - trzeci bieg za tydzień!

Leśna Piątka 2014 #2/6 - upominki dla szczęśliwców Pozostał już tylko tydzień do trzecich z kolei zmagań w cyklu biegów Leśna Piątka (19 czerwca o 19). Zachęcamy do udziału niezdecydowanych... naprawdę warto... a potwierdzić to mogą ci, którzy skusili się na leśną zabawę :). Lista uczestników jest imponująca i obecnie zawiera blisko dziewięćset osób. Oczywiście numery startowe raz wybrane zostały (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 czerwca 2014 r.

Dużo? To mało powiedziane. To PIKUŚ.

Leśna Piątka PIKUŚ na fotografiach To był po prostu mały PIKUŚ. Według oficjalnych szacunków potwierdzonych kartami zgłoszeniowymi, w Leśnej Piątce PIKUŚ wzięło udział co najmniej 738 osób! I pomyśleć, że jeszcze na godzinę przed startem można było swobodnie biegać po całym obszarze parkingu leśnego :). WYNIKI | ZDJĘCIA | OPINIE Ustaliliśmy, że zwycięzcą naszego konkursu na najliczniej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 czerwca 2014 r.

To był PIKUŚ. Są już pierwsze zdjęcia.

Leśna Piątka PIKUŚ na fotografiach Zapewne jeszcze nie wszyscy ochłonęli od gorącej atmosfery Leśnej Piątki PIKUŚ. Jednak śpieszymy by Wam zaprezentować pierwsze NASZE GALERIE, w których zgromadziliśmy na początek 627 zdjęć... Oczywiście mając nadzieję na znaczące zwiększenie tej liczby :), ale teraz ruch należy do Was. Prosimy też o wyrażanie swoich odczuć po biegu w OPINIACH UCZESTNIKÓW. KAŻDY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 maja 2014 r.

Oficjalne wyniki L5 #2 i klasyfikacja punktowa.

Leśna Piątka 2014 - klasyfikacja punktowa po drugim biegu Prezentujemy końcowe, OFICJALNE WYNIKI DRUGIEGO BIEGU, po uwzględnieniu wszelkich uwag z nimi związanych, które do nas dotarły. Okazało się, że drugi bieg ukończyło 618 osób, a 319 spośród nich skusiła się na ponowny start i ma wciąż możliwość zdobycia fantastycznych koszulek (w zamian za start we wszystkich biegach). Wraz z przedstawionymi wyni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 maja 2014 r.

Leśna Piątka PIKUŚ na Dzień Dziecka.

Leśna Piątka PIKUŚ już 1 czerwca! Zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w Leśnej Piątce PIKUŚ. Jest to zabawa biegowa przygotowywana nie tylko dla najmłodszych... bowiem wszyscy dziećmi jesteśmy :). Do udziału zaprosiliśmy specjalnie grupę przedszkoli, by wraz z Przedszkolem nr 16 propagować spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy też tych, którzy chcieliby pokonać dystans z mniejszym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 maja 2014 r.

Leśna Piątka po raz drugi... jak było...

Druga Leśna Piątka 2014 - podsumowanie Możemy w końcu coś podsumować co działo się 15 maja w podkoszalińskim lesie :). Leśna Piątka z małej inicjatywy stała się całkiem dużą, lecz może nie do końca "strasznie poważną" imprezą biegową... i chyba całe szczęście, że tak jest. Oczywiście ten nurt działania będziemy kontynuować, a wszelkie uwagi brać pod uwagę... choć nie zawsze tak jest, że będziemy mogli się z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 maja 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #2/6 w animacji poklatkowej.

Animacja poklatkowa - Leśna Piątka 2014 #2/6 Prezentujemy Leśną Piątkę 2014 #2/6 w naszej animacji poklatkowej. Ponownie przygotowaliśmy dla Was specjalny widok miejsca biegu od początku do samego końca - z pewnością każdy "załapał się w kadr" :). Zapraszamy do oglądania. Strażaków i Babeczki uprasza się o dotrwanie do ostatnich sekund :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2014 r.

Tworzymy z Wami Rozbiegany Koszalin. To już fak

Pobiegliśmy dla Tomka - Leśna Piątka 2014 #2/6 Kto mógł przypuszczać, że taki los spotka Leśną Piątkę... jeszcze w prologu podjąłem zakład o to, że na mecie nie zamelduje się więcej niż 100 osób (było 201)... poprawiny dowiodły, że ta forma rozrywki Wam odpowiada (269). Ten rok przyniósł jednak nowy wymiar i nowe otwarcie... 411 osób na mecie w kwietniu było nie lada wyzwaniem zarówno organizacy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2014 r.

Plan sytuacyjny okolic startu/mety

Plan sytuacyjny okolic startu i mety - Leśna Piątka 2014 Prezentujemy Wam ogólny zarys okolic startu i mety, byście łatwiej mogli odnaleźć się na terenie naszej Leśnej Piątki. Układ będzie podobny do tego z kwietnia... a więc odnajdziecie biuro zawodów w którym nieodebrane dotąd numery znajdą swych prawowitych właścicieli, niedaleko zlokalizujemy miejsce zapisywania się nowych osób (tych, które jeszcze nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 maja 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #2/6 już JUTRO

Leśna Piątka 2014 #2/6 już JUTRO Leśna Piątka, DRUGI z cyklu koszalińskich biegów przełajowych, rusza już JUTRO, we czwartek, 15 maja. Jesteśmy na finiszu przygotowań do startu, który planujemy na 19:00... jednak już od 17:30 będzie możliwe załatwienie wszelkich formalności związanych z odbiorem numerów startowych i czipów do pomiaru czasu. Ponownie będziemy świadkami NAJWIĘKSZEGO BIEGU W REGIONIE! (o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 maja 2014 r.

Leśna Piątka PIKUŚ dla Wszystkich!

Leśna Piątka PIKUŚ nadchodzi! Słowo się rzekło... do realizacji przystąpiliśmy i to z naprawdę dużym zapałem. Tym bardziej, że chodzi przecież o nas wszystkich - dzieci mniejsze i większe :). Zapraszamy Was wszystkich na Dzień Dziecka w niedzielne południe, a nawet przedpołudnie - by było sprawniej i lepiej dla wszystkich :). Dzieci, młodzież, dorośli i niedorośli, całe rodziny i grupy zorganizowane o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 maja 2014 r.

DRUGI MEDAL dla dzieci i młodzieży

Drugi medal w Leśnej Piątce 2014 Już tylko trzy dni dzielą nas od drugiego biegu z sześciu w cyklu "Leśna Piątka 2014". Startujemy tym razem 15 maja o 19:00. Zapraszamy na start zdecydowanie wcześniej... od 17:30 będziemy wydawać nowe numery startowe. Ci z Was, którzy już je posiadają - pamiętajcie o ich zabraniu na bieg! Pozostałych oczywiście równie gorąco zachęcamy do udziału w obecnie największym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2014 r.

LICYTACJA NA FINISZU! Poprawiamy zasady!

Licytacja numerków 1-10 w Leśnej Piątkce 2014 Licytacja trwa w najlepsze i uczestniczą w niej chętni na pięć kolejnych numerków. Zachęcamy do zgłoszeń kolejnych osób... wystarczy poinformować nas o chęci licytacji a otrzymacie swój unikalny login i hasło by tego dokonać. ZMIANA! Postanowiliśmy zwiększyć atrakcyjność aukcji u jej końca... gdyż trwa ona do północy 11 maja, jednak... MOŻE POTRWA (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2014 r.

LICYTACJA NUMERÓW STARTOWYCH 1-10!

Licytacja numerów startowych Leśnej Piątki 2014 Zgodnie z zapowiedzią podczas trwania Leśnej Piątki 2014 #1/6, prezentujemy Wam możliwość zdobycia atrakcyjnych i niepowtarzalnych numerów startowych na pozostałe pięć biegów z cyklu Leśnej Piątki. Możecie więc powalczyć o najniższe numery z zakresu od 1 do 10. Jednocześnie zdobywcy tychże numerów będą mieli wpływ na ich wygląd - czyli zdecydują o ty (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 kwietnia 2014 r.

Leśna Piątka w telegraficznym skrócie video..

Skrót video Leśnej Piątki 2014 #1/6 Leśna Piątka w całej swej rozciągłości, skrócona do niepełnych trzech minut :). Od końcówki przygotowań, przez zapisy, do startu i zakończenia z losowaniem... wszystko w całości w ekspresowym tempie. Zapraszamy do oglądania. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |