Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Leśna Piątka

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


31 października 2014 r.

Koszulki Leśna Piątka 2014 coraz bliżej.

Leśna Piątka 2014 - koszulka! Zapraszamy w dalszym ciągu do zgłaszania rozmiarów koszulek, które do Was trafią w zamian za ukończenie wszystkich sześciu biegów z cyklu Leśna Piątka 2014. Możemy już przedstawić przybliżoną rozmiarówkę dostępnych koszulek, które realizować będziemy do końca bieżącego roku. Chcielibyśmy by ich odbiór był możliwy już 11 stycznia, gdy zbierzemy się na starcie Leśnej Pią (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 października 2014 r.

Koszulki za regularność w Leśnej Piątce 2014

Leśna Piątka 2014 - koszulka dla najwytrwalszych za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu! Zgodnie z zaprezentowanymi nieoficjalnymi wynikami z całego tegorocznego cyklu obejmującego sześć biegów Leśna Piątka 2014, przedstawiamy listę zweryfikowanych numerów startowych osób, które zapewniły sobie możliwość otrzymania unikalnej koszulki z nadrukowanym numerem startowym. Jest to nagroda za regularn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 września 2014 r.

Leśna Piątka 2014: Klasyfikacja końcowa cyklu

Meta Leśnej Piątki 2014 #6/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację po ostatnim z tegorocznych biegów z cyklu Leśna Piątka 2014. W wynikach ujętych jest najlepszych pięć z sześciu pokonanych przez Was biegów. Informacyjnie można też odnaleźć punktację osób, które nie zostały sklasyfikowane w całym cyklu. WYNIKI BIEGU #6 KLASYFIKACJA KOBIET(cały cykl) KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN(cały cykl) (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2014 r.

Finał za nami. Leśna Piątka wróci w 2015 rok

Leśna Piątka 2014 #6/6 - ruszyli do biegu Jak na finał przystało - było niesamowicie. Okazało się, że możliwości Leśnej Piątki są nieprzewidywalne... a Wy jako uczestnicy potraficie bawić się w każdym jej momencie. Do aktywności w biegu (i nie tylko) stanęło około 650 osób, lecz końcowa liczba będzie znana trochę później. Mimo wszystko okazało się, że ostatnia edycja była z pewnością rekordowa i najpr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2014 r.

ZŁOTY medal czeka na mniejszych, SREBRNY dla ca

Leśna Piątka 2014 #6/6 - szósty medal dla dzieci Cieplutkie, że aż parzą... czekają na swoich zdobywców... wyjątkowe ZŁOTE do kolekcji dla tych, którzy nie są jeszcze dorosłymi... SREBRNE wyjątkowe i takie jak nigdy dotąd - dla całej gromadki starszaków :). Wszystko zapewnia Leśna Piątka 2014 #6/6 z pomocą partnerów. Zapraszamy już jutro na start o 18.3o (czwartek, 11 września). Przyjdźcie wcześniej, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2013 r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi. Zachęcamy też do zadawania kolejnych pytań, byśmy poniższe informacje mogli rozszerzać i uzupełniać. Ile kosztuje start w Leśnej Piątce? Start jest zupełnie ZA DARMO. A więc nie ponosicie żadnych kosztów związanych z uczestnictwem... ale oczywiście musicie samodzielnie dotrzeć na start :). Jeśli już startowałem, to w jaki sposób mam zapisać się do kolejnego bieg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 września 2014 r.

FINAŁ! Leśna Piątka 2014 #6/6 - 11 września

Medal finałowy - Leśna Piątka 2014 Już 11 września o 18.3o, czyli PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ zapraszamy Was na ostatnią potyczkę z cyklu Leśna Piątka 2014. Nie próbujcie szukać wymówek, bo tym razem jeszcze bardziej nie warto niż przedtem :). Dzięki naszemu partnerowi - firmie GIPO możemy okrzyknąć... JEŻYKI DLA WSZYSTKICH!. Medal ten będzie trochę inny od dotychczasowy, jednak w końcu rodzice i wszys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 sierpnia 2014 r.

Teraz Koszalin daje nam PLUSa. Dziękujemy.

Teraz Koszalin - 28 sierpnia 2014 r. Dziękujemy za uznanie i PLUSa, który pojawił się 28 sierpnia na łamach tygodnika Teraz Koszalin. Rzeczywiście jest to dodatkowym bodźcem i motorem napędowym naszych działań... wspomnę wszak, że to nie tylko ja, lecz wiele osób współuczestniczy w realizacji naszych przedsięwzięć, których będzie coraz więcej. 2015 rok powinien uraczyć Was ponad tuz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 sierpnia 2014 r.

Leśna Piątka 2014: Klasyfikacja po 5 biegach!

Leśna Piątka 2014 #5/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację generalną, która obejmuje pięć z sześciu zaplanowanych biegów w cyklu Leśnych Piątek w 2014 roku. W wynikach ujęte są najlepsze cztery biegi z dotychczas pokonanych, by móc na bieżąco kontrolować swoją pozycję wśród tych osób, które wciąż mają szansę na klasyfikację w całym cyklu. Pozostali uczestnicy są widoczni na liście poza klasyfik (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2014 r.

Leśna Piątka w materiale TV MAX... "Dobre bo k

TV Max - Dobre bo koszalińskie Nocna Ściema, Leśna Piątka i Kurs na Chełmską - to propozycje, które już na stałe wpisały się w kalendarz koszalińskich imprez. TV Max w programie "Dobre bo koszalińskie" prezentuje je razem w jednym materiale... wraz z takim małym człowieczkiem w żółtej koszulinie... więc znów zamiast patrzeć w ekran, lepiej jest pójść pobiegać :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2014 r.

Wyniki, podziękowania, nowinki i ...

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ręce do góry Wyniki ogarnęliśmy tym razem zdecydowanie wcześniej niż można byłoby przypuszczać :), ponownie poprawiejąc rezultat z poprzedniej edycji. Wiemy już, że było na trasie ponad PIĘCIUSET DWUDZIESTU biegnących... liczba ta może jeszcze o kilka osób wzrosnąć (po pełnej weryfikacji). Specjalne podziękowania należą się jak zwykle osobom, które bezinteresownie poświęc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2014 r.

Rekordy na Leśnej Piątce #5. Relacja i fotki!

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ponad pół tysiąca na starcie Znowu przebiliśmy półtysięczny tłum :). Coraz bardziej nasza trasa zaczyna przyzwyczajać się do nieprzyzwoitej frekwencji. Wciąż staramy się poprawiać i korygować kolejne elementy naszego biegu, by był jeszcze lepszy. Tym razem mieliście okazję przetestować zdecydowanie węższy start. Okazało się, że zgodnie z moimi autorytarnymi przewidywania (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 sierpnia 2014 r.

Czerwony medal w piątej Leśnej Piątce 2014.

Leśna Piątka 2014 #5/6 - piąty medal dla dzieci Na nasze pociechy czeka już piąty medal. W piątym z kolei biegu będzie on czerwony - czyli po raz kolejny inny :). Jak zawsze nad medalami bacznie czuwa nasz partner - firma GIPO. Na bieg zapraszamy już za tydzień - czyli we czwartek, 21 sierpnia o godzinie 19.oo. Tym razem, po raz pierwszy, zrealizujemy zbiórkę dobrowolnych datków na organizację na (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 sierpnia 2014 r.

Piąta L5 :) - przedostatni raz w 2014 roku!

Leśna Piątka 2014 #4/6 - SFX Jeszcze tylko tydzień dzieli nas i Was od piątego do kolekcji medalu w Leśnej Piątce 2014 - oczywiście dostępnego wyłącznie i specjalnie dla wszystkich, którzy na liczniku swojego wieku nie ujrzeli jeszcze liczby OSIEMNAŚCIE :). Start w czwartek... tym razem 21 sierpnia o 19.oo. Zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy już próbowali i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 lipca 2014 r.

Klasyfikacja po 4 biegach

Leśna Piątka 2014 #4/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację generalną, która obejmuje cztery z sześciu zaplanowanych biegów. Tym razem wydzielone zostały wyniki Kobiet oraz Mężczyzn i w podobny sposób będzie się również prezentować na zakończeniu cyklu Leśnych Piątek w 2014 roku. W wynikach ujęte są najlepsze trzy biegi z dotychczas pokonanych, by móc na bieżąco kontrolować swoją pozycję wśród t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |