Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 17 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 17 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Medal Leśnej Piątki 2015 #1. Czeka na kolor :).


Medale Leśnej Piątki 2015 #1/6 dla dzieci - wiewiórki.

Jedynie 13 dni dzieli nas od jednego z największych wydarzeń biegowych w Koszalinie. Leśna Piątka należy do najciekawszych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Polsce, co potwierdza miano laureata programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało realizowanego przez fundację aktywnosci fizycznej i zdrowia SportSupport w partnerstwie z fundacją Coca-Cola w Atlancie.

Wraz z biegiem, za sprawą naszego partnera - firmy GIPO - nadchodzi kolejna seria medali. Tym razem będą to prześliczne WIEWIÓRKI. Umilą Waszym pociechom każdy bieg, za każdym razem w innym kolorze. Będziemy mogli wręczyć 200 niepowtarzalnych medali dla najmłodszych uczestników naszego biegu. Jak zawsze szykujemy też upominki, które rozlosujemy wśród obecnych na zakończeniu naszej biegowej zabawy.

JAKIEGO KOLORU BĘDZIE PIERWSZA WIEWIÓRKA?

Jak myślicie... jaki kolor będzie miał pierwszy z tegorocznych medali?
Na zdjęciu pozbawiony jest jeszcze swojego docelowego "ubarwienia" :).

Do zgłaszania zwoich "typów" i wspólnej zabawy zapraszamy na stronę fanów Lesnej Piątki na Facebooku.

Medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2015 nr 1

GDZIE ZAPARKOWAĆ?

Przy okazji informujemy o utrudnieniach, które mogą pojawić się przy ulicy Słupskiej. W związku z jej remontem nie będzie możliwości zaparkowania aut wzdłuż ulicy. Do dyspozycji pozostanie parking w okolicach bramy wjazdowej do sanktuarium (około 700 metrów od startu) oraz parkingi przy ulicy Rolnej (około 1700 metrów od startu). BIURO ZAWODÓW uruchomimy w okolicach startu o godzinie 16:30, a możliwości zapisów będą ograniczone do 18:10 - czyli do 20 minut przed startem. Nie możemy opóźnić startu, ale będziemy starać się o to, by wszyscy mogli wziąć udział w biegu. Pomóżcie nam w tym.

PILNUJCIE KOLEJNYCH ISTOTNYCH INFORMACJIAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste