Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 18 grudnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 18 grudnia 2014 r.
Autor: SFX

Zacznij rok od Leśnej Piątki WOŚP 2015!

Kolejny biegowy rok o numerze 2015 :) rozpoczniemy od spontanicznego i niezobowiązującego do niczego biegu... Leśna Piątka WOŚP 2015.

ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN

Po raz drugi namawiamy Was do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biegu realizowanego w jej ramach. Trasa Leśnej Piątki jest obszerna na tyle, że pomieści wszystkich, którzy dotrą w miejsce realizacji naszej imprezy :).

Jak zawsze nieodłącznym elementem naszej zabawy są wyjątkowi partnerzy: Nadleśnictwo Karnieszewice oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin.

Na zakończenie zrealizowana zostanie specjalna licytacja kilku fantów... wśród nich MOŻLIWOŚĆ STARTU W NOCNEJ ŚCIEMIE 2015, fanty od Nadleśnictwa Karnieszewice oraz od sztabu WOŚP! Szykujcie się na fantastyczną zabawę - nie tylko biegową :). Oczywiście wszystkie wylicytowane kwoty trzeba będzie umieścić w oficjalnej puszce WOŚP.

Dodatkowo wszyscy najwytrwalsi uczestnicy Leśnej Piątki w 2014 roku będą mogli odebrać wywalczone oficjalne koszulki Leśnej Piątki za udział w 6 biegach (lub zrealizowane na specjalne zamówienie. Można będzie od razu zaprezentować je w biegu, do czego zachęcamy!

Widzimy się więc już w niedzielę, 11 stycznia. Startujemy o 12.oo. Bez numerków, bez mierzenia czasów, lecz z zapałem do walki. Do pokonania 5-kilometrowa pętelka Leśnej Piątki. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo również elektronicznie, by zaznaczyć swoją obecność w biegu w ramach wspólnej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste