Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 25 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 25 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Biuro zawodów L5 #1 - RÓWNIEŻ WE WTOREK!


Biuro zawodów Leśnej Piątki 2015 #1/6 działa też we wtorek 28 kwietnia.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie biegiem zdecydowaliśmy się otworzyć biuro zawodów również WE WTOREK, 28 kwietnia. Będzie dla Was dostępne przez dwie godziny od 18:00 do 20:00 przy ulicy Matejki 19 w Koszalinie.

Korzystając ze specjalnego biura zapewnisz sobie brak pośpiechu i kolejek w dniu startu. Odbierzesz:

1. NUMER STARTOWY DO WIELOKROTNEGO WYKORZYSTANIA
2. ZWROTNY CZIP DO POMIARU CZASU (zwrócisz go tuż po biegu)
3. KOSZULKĘ LEŚNEJ PIĄTKI za udział we wszystkich biegach w 2014 r.

Wypełnisz także i podpiszesz stosowne oświadczenia niezbędne do udziału w naszych biegach.

W dniu startu biuro zlokalizowane będzie od 16:30 na parkingu leśnym, skąd ruszycie do rywalizacji w Leśnej Piątce. Nie będzie możliwości zaparkowania swoich pojazdów w jego okolicy, a najlepszym na to miejscem stanie się ulica Rolna - stamtąd do pokonania będziecie mieli 1700 metrów (około 20 minut spaceru).

ZAPISY

Pozostało jedyne 5 dni do startu. Za pomocą formularza w internecie możecie zapisywać swój udział do poniedziałku! Zapisujcie siebie oraz Wasze pociechy, jeśli tylko możecie je zachęcić do udziału - szczególnie, że czekają na nie specjalne medale "wiewiórki". W całym cyklu będzie można zebrać całą, wielobarwną kolekcję. Wydrukujcie i wypełnijcie OŚWIADCZENIA OPIEKUNA dla dzieci i osób, które nie ukończyły 16 lat.

Istnieje możliwość zgłoszenia swojego udziału wyłącznie w biurze, przed biegiem (bez rejestracji elektronicznej), jednak sugerujemy korzystanie z tej możliwości w ostateczności i w wyjątkowych przypadkach. Jeśli na to się zdecydujecie, zgłoście się do biura nie później niż 30 minut przed startem.

ZBIÓRKA

Po raz kolejny będziemy liczyć na Waszą hojność, jako sposób docenienia naszych starań o tworzenie najlepszych imprez biegowych w Polsce. Przeprowadzimy zbiórkę pieniężną, której celem jest pozyskiwanie funduszy na realizację nadchodzących bezpłatnych inicjatyw sportowo-rekreacyjnych.

Zbiórka jak zawsze zgłoszona została oficjalnego rejestru zbiórek i zostanie rzetelnie rozliczona ze wskazaniem celów na które wykorzystane zostały Wasze datki.

PILNUJCIE KOLEJNYCH ISTOTNYCH INFORMACJIAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste