Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 16 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 16 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Odnawiamy numerki startowe! Wszystkim.


Odświeżone numery startowe Leśnej Piątki 2015

Pozostało już jedynie 14 dni do pierwszego tegorocznego biegu z cyklu Leśna Piatka. Już nie możemy się doczekać :).

Przygotowania trwają w najlepsze i staramy się, by pierwsze wrażenie w tym sezonie było jak najlepsze. Oczywiście obawiamy się, czy odbieranie czipów i zbieranie Waszych podpisów nie będzie zbyt czasochłonne. Stąd chcielibyśmy przez najbliższe dni przedstawić Wam kilka aspektów organizacyjnych, które pozwolą na sprawne pokonanie trudności biegu numer 1.

NUMERKI STARTOWE - ŚWIEŻY "WYPIEK" :)

Właśnie szykujemy nowiutkie, świeżutkie NUMERKI STARTOWE. Oczywiście sama numeracja nie uległa zmianie i będziecie "nocić" na sobie te same cyferki... jednak tym, którym się one zawieruszyły czy zniszczyły i tym, którzy chcieliby mieć pamiątkę z poprzedniego sezonu oraz wszystkim nowym uczestnikom przekażemy wykonane na nowo!

Numerki startowe na nowy sezon - cyklu biegów Leśna Piątka 2015

ZAPISY CAŁY CZAS SĄ OTWARTE

Cały czas trwają zapisy, a na naszych internetowych listach widnieje około 1500 unikalnych osób. To doprawdy olbrzymia ilość. Z list zniknęły osoby, które zapisywały się rok wcześniej, lecz nie wystartowały w żadnym z biegów - te osoby wciąż mogą się na niej pojawić - jednak dopiero po kontakcie mailowym z nami :).

ZAPLANUJCIE WCZEŚNIEJSZE PRZYBYCIE

Chcielibyśmy już teraz Was nastawić na utrudnienia w dotarciu na start. Możliwe, że w dniu pierwszego biegu będzie ograniczona możliwość dojazdu ulicą Słupską. Miejcie to na uwadze, gdyż biuro zawodów będzie usytuowane w okolicach startu już od godziny 16:30, a możliwości zapisów będą ograniczone do 18:10 - 20 minut przed startem. Nie możemy opóźnić startu, ale będziemy starać się o to, by wszyscy mogli wziąć udział w biegu. Pomóżcie nam w tym.

W pierwszym biegu w 2015 roku będziemy wydawać odświeżone numery jednocześnie z czipami do pomiaru czasu. Konieczność "odwiedzenia" biura zawodów będzie więc dotyczyła wszystkich uczestników. Tam też zbierać będziemy oświadczenia dla nieletnich oraz podpisy uczestników.

PILNUJCIE KOLEJNYCH ISTOTNYCH INFORMACJIAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste