Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


13 maja 2017 r.

Na Leśnej Piątce znów tłoczno

Leśna Piątka dla każdego - ponad 800 ukończyło pierwszy bieg sezonu. Inauguracja sezonu 2017 przez Leśną Piątkę przebiegła całkiem miło i sympatycznie, szczególnie że odbyła się w licznym, ponad 800-osobowym gronie :). Na trasie cały przekrój wiekowy... niemal od 0 do 100 lat! Walczyły całe rodziny... dzieci, rodzice, dziadkowie i pewnie nie jedna prababcia czy też pradziadek. Każdy z sukcesem pokonywał trasę poprowadzoną terenami Nadleśnictwa Karnieszewice. Podzielcie się wrażeniami. Na (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2017 r.

Zmiana organizacji ruchu! Utrudnienia i atuty.

Zmiana organizacji ruchu ulicznego na czas realizacji Leśnej Piątki. Za falą napływających kolejnych uczestników i ciągłego wzrostu zainteresowania Leśną Piątką, zdecydowaliśmy o dalszej jej ewaluacji. Już nie raz zaskakiwaliście nas Waszym licznym przybyciem - rekordowo zmierzyliśmy czas 914 osób! Tym razem chcielibyśmy spróbować drobnej, ale być może skutecznej modyfikacji. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2017 r.

Zaczynamy nowy sezon! Leśna Piątka 2017.

Pogoda na pierwszej Leśnej Piątce 2017 - inauguracja cyklu biegów Rozpoczynamy nowy, piąty rok z Leśną Piątką. Jutro pogoda zapowiada się całkiem przyjemna, i choć temperatura podczas naszego wydarzenia będzie oscylowała w granicach 10 stopni, to najważniejsze że już od południa ma nie być żadnych opadów :). Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o starcie, to nie wahajcie się :). Nie mamy li (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2017 r.

Lisy pokolorowane... już nie ma odwrotu!

Medale dla dzieci - lisy Leśnej Piątki 2017 Puszczamy oczko na Leśnej Piątce :)... w końcu odbędzie się ona na podstawowym i głównym dystansie 5 kilometrów po raz dwudziesty pierwszy! Czapki imienne już na Waszych głowach! Dziś przekazaliśmy części z Was unikalne czapki Leśnej Piątki z własnymi napisami - wybrało je kilkudziesięciu chętnych :). Na pozostałych czekać (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 maja 2017 r.

Media już trąbią :). Będziemy dla Was za 7 d

Głos Koszaliński - 4 maja 2017 r. Czy Leśna Piątka jest najchętniej odwiedzanym miejscem biegowym w naszym lesie? Chyba trudno w to wątpić, a przynajmniej jest duże prawdopodobieństwo, że właśnie tak jest - i zapewne wiecie to, jeśli tylko zdarza się Wam dotrzeć na spacer w rejon ścieżki edukacyjnej Nadleśnictwa Karnieszewice, która obecnie bardziej rozpoznawana jest pod nazwą własną nas (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 maja 2017 r.

Numery startowe Leśna Piątka 2017.

Leśna Piątka - numery startowe na sezon 2017 Do Leśnej Piątki 2017 pozostało tylko kilka dni i nocy. Jesteśmy w gotowości by bezpośrednie przygotowania startu zacząć z nadejściem czwartkowego poranka, 11 maja. Do startu pozostanie wtedy kilka godzin... byście przybywając na parking leśny nie mieli złudzeń, że bieg właśnie tam się odbędzie. Pamiętajcie o wczesnym przybyciu, co pozwoli Wam (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2017 r.

Czipy na własność w cyklu Leśna Piątka.

Leśna Piątka ULTRA 2017 Cykl Leśnej Piątki 2017 rozpoczniemy już 11 maja. Pozostało całkiem niewiele czasu do startu, a my wierzymy, że będzie to kolejny wyjątkowy sezon na trasie w obszarze Nadleśnictwa Karnieszewice. Bywało, że na starcie pojawialiście się w masie ponad 900 osób. To imponujące jak na wydarzenie odbywające się w tygodniu :). Dziękujemy Wam za to. Wiemy też, że (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 kwietnia 2017 r.

L5 ULTRA: I termin zapisów do 30.04!

Leśna Piątka ULTRA 2017 Do sztafet w Leśnej Piątce ULTRA 2017 zgłosiła się już ponad połowa zaplanowanych sztafet. Oznacza to gorącą rywalizację przez pełne 12 godzien. Przypomninamy, że niższe wpisowe obowiązuje do 30 kwietnia (niedziela). ZGŁOSZENIA SZTAFET | LISTA SZTAFET ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNE | LISTA INDYWIDUALNA Zachęcamy każdego do tej wyjątkowej zabawy... gd (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2017 r.

Medale w cylku Leśna Piątka 2017! Wszystkim!

Medale Leśna Piątka 2017 Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego sezonu biegów Leśna Piątka. Sezon 2017 szykuje się bardzo obiecująco... tym bardziej, że pojawiły się nowe pomysły, które mamy nadzieję zaskarbią Waszą przychylność i uatrakcyjnią Wam każdy pobyt na leśnej trasie. Każdy bieg w cyklu Leśna Piątka po raz kolejny odbywa się BEZ OPŁAT STARTOWYCH, a my spodz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 kwietnia 2017 r.

Czapki Leśnej Piątki z własnym napisem!

Czapki biegowe Leśna Piątka 2017! Pozostało bardzo niewiele czasu, by zapewnić sobie WŁASNY NAPIS na czapce biegowej Leśnej Piątki. Chcielibyście wystartować w Leśnej Piątce lub prezentować się w wyjątkowej i unikalnej czapce związanej z jednym z najpopularniejszych biegów w naszym regionie? Wygodna czapka została uszyta z materiału odprowadzającego wilgoć i zapewniającego całkiem suchą głowę :), do tego posi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 kwietnia 2017 r.

Koszulki Leśnej Piątki? Zgłaszajcie do 25.04!

Koszulki Leśna Piątka 2017! W odpowiedzi na wiele zapytań i chęci startu w koszulce bez konieczności przypinania numeru startowego... zdecydowaliśmy o przyjmowaniu zgłoszeń na realizację wyjątkowego produktu tekstylnego :). Jeśli chcielibyście dołączyć do grona posiadaczy unikalnych koszulek Leśnej Piątki na rok 2017 z własnym numerem startowym... ... wypełnijcie formularz zgłoszeń, który będzie dostępny do 2 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 marca 2017 r.

Leśna Piątka ULTRA 2017. 12 godzin rywalizacji

Leśna Piątka ULTRA 2017 Podjęliśmy decyzję. Sezon 2017 uzupełniamy o Leśną Piątkę ULTRA 2017. Tym razem w nowej formule, która jeszcze bardziej uatrakcyjni rywalizację i pozwoli na pełnię zabawy od samego startu do samej mety w obecności wszystkich uczestników! Na prośbę wielu osób dopytujących się o nasze plany... pozostawiamy mocno integracyjną część wydarzenia, jaką od dw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 stycznia 2017 r.

Nowości Leśnej Piątki w piątek, trzynastego

Leśna Piątka 2017 Leśna Piątka zmienia się dla Was. Piątek, trzynastego... jest pewnie najfajniejszym momentem :) na prezentację zmian, jakie szykujemy dla Was w nowym, już bieżącym, 2017 roku. Dla niektórych zmiany będą zaskoczeniem, dla części z Was - miłą odmianą. Postanowiliśmy, na fali wielu kolejnych sukcesów projektu zwanego "Leśna Piątka", odmienić cykl i sprawić, by (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 stycznia 2017 r.

Koszulki Leśnej Piątki czekają w niedzielę.

Wydajemy koszulki Leśnej Piątki 2016. Wspólne spotkanie w niedzielę o 12.oo Wiemy z wielu zapytań kierowanych do nas, że spodziewaliście się w najbliższą niedzielę zabawy na trasie Leśnej Piątki WOŚP. Okazało się, że wraz z Nadleśnictwem Karnieszewice podjęliśmy decyzję iż w związku z trwającymi pracami leśnymi i niezbyt przewidywalnej aury pogodowej tym razem zaniechamy realizacji tej szczytne (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 grudnia 2016 r.

Wydajemy koszulki Leśnej Piątki 2016.

Wydajemy koszulki Leśnej Piątki 2016. Koszulki Leśnej Piątki 2016 już dotarły. Możemy przystąpić do przedświątecznego wydawania koszulek biegowych z nadrukowanym Waszym numerem startowym. Zgłoszenia zamknęliśmy z końcem października, byście mogli się cieszyć nowym "trofeum" tuż przed Bożym Narodzeniem. Koszulki wydamy w Rozbiegany Poniedziałek Zapraszamy wszystkich chętnych (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |