Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 11 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 11 maja 2017 r.
Autor: SFX


Zmiana organizacji ruchu! Utrudnienia i atuty.


Zmiana organizacji ruchu ulicznego na czas realizacji Leśnej Piątki.

Za falą napływających kolejnych uczestników i ciągłego wzrostu zainteresowania Leśną Piątką, zdecydowaliśmy o dalszej jej ewaluacji.

Już nie raz zaskakiwaliście nas Waszym licznym przybyciem - rekordowo zmierzyliśmy czas 914 osób! Tym razem chcielibyśmy spróbować drobnej, ale być może skutecznej modyfikacji.

Ograniczenie ruchu pojazdów.

Dzięki ogromnej przychylności i sprawności działania Zarządu Dróg Miejskich, Policji, Straży Miejskiej oraz Urzędu Miejskiego w Koszalinie - za co serdecznie dziękujemy każdej zaangażowanej w ten proces osobie, uzyskaliśmy możliwość zamknięcia ulicy Słupskiej dla poprawy komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników Leśnej Piątki.

Bezwzględnie należy stosować się do wskazówek przekazywanych przez służby nadzorujące ruch pojazdów (Policja, Straż Miejska, Wolontariusze) oraz przepisów ruchu drogowego. Przestrzegamy, aby zachować szczególną, wyjątkową ostrożność podczas poruszania się pojazdami po drodze objętej ograniczeniami w ruchu.

Od godziny 18:00 do 20:00 nastąpi ograniczenie ruchu kołowego pojazdów na odcinku ulicy Słupskie od ulicy Rolnej i Sanktuarium, aż do miejscowości Kłos k. Sianowa.

W tym czasie NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI PRZEJAZDU ulicą Słupską z Koszalina do Kłosu (oraz z Kłosu do Koszalina). Z obu kierunków można będzie dojechać wyłącznie w okolice miejsca odbywania się biegu.

Ulica Słupska pozostanie więc dostępna dla wszystkich pojazdów uczestników, zmierzających na teren parkingu leśnego Nadleśnictwa Karnieszewice.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste