Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 23 czerwca 2017 r.
Ostatnie zmiany: 23 czerwca 2017 r.
Autor: SFX


Zaludnienie umiarkowane ;). Na L5 prawie 600 uczestników!


Leśna Piątka dla każdego - dla młodszego i starszego

Drugi bieg Leśna Piątka 2017 #2/3 trafił do historii, a wraz z nim przeżycia prawie 600 osób, które bawiły się, rywalizowały z innymi, walczyły z sobą i pokonywały trudy 5-kilometrowej trasy.

PODZIELCIE SIĘ WRAŻENIAMI

Teraz czeka nas dłuższa przerwa, by Leśna Piątka wróciła z trzecim biegiem z nadejściem września. Oznacza to, że można mobilizować swoje siły na inne wydarzenia, a wśród nich:

24 czerwca - Leśna Piątka ULTRA - jeśli nie biegniecie, przyjdźce kibicować! Przez cały dzień! Na trasie Leśnej Piątki toczyć się będzie rywalizacja indywidualna i sztafetowa w biegu 12-godzinnym!

8 lipca - Kurs na Chełmską 2017 - z metą na szczycie Góry Chełmskiej - 5 kilometrów dla każdego, ZA DARMOCHĘ, z upominkami na mecie i podium dla najszybszych. Imprezę poprowadzi najlepszy spiker biegów w Polsce - Roman Toboła. Zapisy trwają.

Kolejne lisy wręczone.

Najpiękniejsze medale dla dzieci! Dzieci nie ukrywały radości ze zdobytego trofeum - kolejnego liska w pięknym kolorze, wprost od GIPO, który od początków Leśnej Piątki wykonuje te precyzyjnie skrojone medale :).

Fotki można podziwiać.

Fotograf Sebastian ustrzelił :) Możecie odnaleźć siebie i znajomych na opublikowanych fotografiach Sebastiana, który pstryknął ich niemal 1200.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste