Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 11 maja 2017 r.
Ostatnie zmiany: 11 maja 2017 r.
Autor: SFX


Zaczynamy nowy sezon! Leśna Piątka 2017.


Pogoda na pierwszej Leśnej Piątce 2017 - inauguracja cyklu biegów

Rozpoczynamy nowy, piąty rok z Leśną Piątką.

Jutro pogoda zapowiada się całkiem przyjemna, i choć temperatura podczas naszego wydarzenia będzie oscylowała w granicach 10 stopni, to najważniejsze że już od południa ma nie być żadnych opadów :).

Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o starcie, to nie wahajcie się :). Nie mamy limitu miejsc. Im wcześniej przybędziecie, tym większa szansa na brak kolejek :).

Bez opłat... ze zbiórką.

Czy słoik Leśnej Piątki będzie pełny? :) Nasze biegi wciąż pozostają zupełnie darmowe, a zapewniamy Wam całą otoczkę profesjonalnej imprezy - imienne numery, pomiar czasu, medale dla dzieci, medale dla wszystkich i wiele więcej.

Weźcie jednak ze sobą parę groszy. Ponownie na terenie Leśnej Piątki będziecie mogli uzupełnić nasz słoik. Za wrzutkę min. 25 złotych możecie zażyczyć sobie czapkę biegową Leśna Piątka, a za min. 30 złotych - koszulkę biegową Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl (również w rozmiarach dziecięcych).

Choć staramy się zapewnić pełnię atrakcji, nie jest to łatwe, a całość finansujemy z dwóch podstawowych źródeł - Waszych darowizn, oraz wsparcia w postaci dotacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie w ramach naszego projektu "Rozbiegany Koszalin 2017".

Biuro działa do 18:50

Ciekawe ilu uczestników wystartuje w pierwszym biegu sezonu 2017. Czekamy na Was z niecierpliwością, a na terenie biegu możecie pojawiać się już od 12:00. Choć oficjalnie biuro zawodów otworzymy o 17:00, to jeśli macie chwilę - wyrwijcie się i spełnijcie swój obowiązek w biurze zawodów zdecydowanie wcześniej.

Pamiętajcie, że choć biuro czynne jest niemal do startu to gwarantujemy, że kolejki będą dość pokaźne i nie możemy zagwarantować, że obsłużymy Was wszystkich. Opóźnienia w biegu nie przewidujemy, miejcie więc na uwadze, iż może się zdarzyć sytuacja gdy ustawicie się w sznureczku chętnych pół godziny przed biegiem, a i tak nie zdążycie dopełnić formalności :(.

Medale.

Medale dla dzieci w cyklu biegów na rok 2017. Były jeże, były wiewiórki, mieliśmy też zające. Ten rok staje pod znakiem kolorowych lisków. Pierwszy rudy trafi do najmłodszych już dziś!

Dla dorosłych przygotowaliśmy puzzle... a biegnąc we wszystkich 3 edycjach zbierzecie cały komplet.

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Lider Animator Coca-Cola Polska DAJAR GIPO DarickeAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste