Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


31 maja 2015 r.

Co najmniej 1122 powody do radości!

Licznie przybyli na Leśną Piątkę PIKUŚ 2015 Dzień Dziecka, w przeddzień jego właściwego obchodzenia, był prezentem nie tylko dla wszystkich dzieci lecz także dla dorosłych, którzy dziećmi wciąż są. Był to wielki prezent też dla nas - organizatorów. Przede wszystkim dziękujemy za zalanie nas ilością... było Was, tych którzy skusili się na wpisanie swojego imienia i nazwiska, co najmniej 1122! Tak. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 maja 2015 r.

Dla ULTRAsów indywidualnych - specjalne dodatki

Złoty medal dla biegaczy ULTRA! Leśna Piątka. Zachęcamy wszystkich do startu w Leśnej Piątce 2015 ULTRA... a dla tych, którzy pokonają indywidualnie pełny dystans zapewniamy dodatkowe atrakcje. Będzie to wyróżniający się "złoty" medal, który będzie świadectwem wielogodzinnej walki ze stukilometrowym dystansem. To nie wszystko. Dodatkowo przygotujemy tylko Wam koszulki techniczne (!)... byście mogli cie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 maja 2015 r.

Góra zabawek i upominków (!) na PIKUSIU 2015.

Zabawki - prezenty - dla dzieci i przedszkoli w Leśnej Piątce PIKUŚ 2015 Do niedzieli pozostały tylko 3 dni. Wtedy odbędzie się po raz drugi Leśna Piątka PIKUŚ, i mamy nadzieję, że rzuci na Was swój urok :). Za pierwszym razem pojawiliście się w liczbie 750 osób. W tym roku, nauczeni doświadczeniem, rozwinęliśmy skrzydła, by pobyt w lesie był jeszcze bardziej przyjemny i by zapadł w pozytywn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 maja 2015 r.

ULTRA koszulki na Leśną Piątkę 2015 ULTRA.

Koszulki pamiątkowe w biegu Leśna Piątka 2015 ULTRA Już tylko kilka dni pozostało do podjęcia decyzji o starcie w Leśnej Piątce ULTRA. Czeka na Was 100 kilometrów przygód na trasie! Wszystko pod naszym czujnym okiem :), które będzie spoglądać na Was przy każdym pokonanym okrążeniu - których będzie dwadzieścia. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niepowtarzalne i unikalne koszulki. Wykona (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 maja 2015 r.

Leśna Piątka PIKUŚ 2015 na Dzień Dziecka.

Leśna Piątka PIKUŚ już 31 maja! Zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w Leśnej Piątce PIKUŚ 2015. Dla wszystkich, czyli dzieci od 0 do 110 lat :). Bądźmy radośni i bawmy się RAZEM! Wraz z Przedszkolem nr 16 zapraszamy każdego, kto ma ochotę zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu i świetnie spędzić niedzielę. Przygotowaliśmy dla Was dystans, który możecie pokonać idąc, truchtając czy biegnąc, nawet ni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 maja 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA - do 31 maja nawet za darmo

Kolejny rekord frekwencji w Leśnej Piątce - biegu przełajowym Zbliża się pierwszy termin zgłoszeń i wnoszenia opłat startowych - upływa 31 maja 2015 r. Do tego czasu ich wysokość wynosi 100 złotych zarówno dla uczestników indywidualnych jak i sztafet (całkowita opłata za udział wszystkich czterech członków sztafety). Możecie wystartować za darmo! Uczestnicy indywidualni korzystający z I terminu op (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2015 r.

Osiemset czterdzieści (słownie: 840) biegało

Kolejny rekord frekwencji w Leśnej Piątce - biegu przełajowym 14 maja odbyła się druga Leśna Piątka z serii tegorocznych biegów przełajowych w okolicy Koszalina. NIE. Wydaje się, że niewiele elementów składa się na Leśną Piątkę... więcej się na nią NIE składa :): - NIE nagradzamy w za zwycięstwo, - NIE dajemy nagród czy wyróżnień w kategoriach, - NIE ma w okolicy parkingu, - NIE je (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 maja 2015 r.

Film z pierwszego biegu Leśna Piątka 2015!

Relacja filmowa z Leśnej Piątki 2015 #1/6 Możecie już sprawdzić, czy pamięć Was nie zawiodła i czy tak samo doświadczyliście Leśną Piątkę na żywo jak tę, którą ujrzycie na swoim ekranie. Już jutro czeka Was kolejna przygoda z Leśną Piątką... tym razem "na żywo" :). Kto żyw niech więc przybywa i korzysta z uroków Nadleśnictwa Karnieszewice. Zapewniamy najlepszą zabawę w bieganie. Jeśli tylko może (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 maja 2015 r.

Utrudnienia w dojeździe. Remont ul. Słupskiej.

Utrudniony dojazd na Leśną Piątkę od strony Gdańska. Ze względu na prowadzony remont ulicy Słupskiej, przy której zlokalizowana jest trasa Leśnej Piątki, informujemy o utrudnieniach w dotarciu na start. Utrudnienia w szczególności dotyczą osób przyjezdnych z kierunku Gdańsk / Sianów. Niestety zamknięcie drogi z miejscowości Kłos do Koszalina powoduje, że aby dotrzeć na Leśną Piątkę należy wjechać d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2015 r.

Niebieska wiewiórka w drugiej Leśnej Piątce :

Niebieska wiewiórka jako drugi medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci. Do Leśnej Piątki pozostała już tylko krótka, 3 dniowa rozgrzewka... Pierwszy bieg rozgrzał w Was chęć udziału i w kolejnych - przynajmnie tak sobie to obmyślamy i taką mamy nadzieję. Czy uda się zachęcić do ruchu jeszcze większe grono? Okaże się już w czwartek. Medale Dzieci mogą więc liczyć na jeden z ok (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2015 r.

pikuś, pIkUś, PIKUŚ... bieg i moc atrakcji!

Leśna Piątka PIKUŚ z okazji Dnia Dziecka Przed rokiem było wspaniale i 750 osób na starcie... lecz teraz ma być oszałamiająco :). Na Leśną Piątkę PIKUŚ wraz z partnerami szykujemy moc atrakcji, które zaczną funkcjonować w okolicach startu Leśnej Piątki już 31 maja! Wśród atrakcji będą zabawy realizowane przez Nadleśnictwo Karnieszewice, malowanie twarzy oraz niepowtarzalne rodzinne zdjęcia od Slow Koszalin, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2015 r.

Biuro we WTOREK przed Leśną Piątką #2.

Zapisy elektroniczne w Leśnej Piątce #2 tylko do poniedziałku. Ponownie biuro zawodów uruchomimy dla Was we wtorek przed biegiem. Będzie działać od godziny 18:00 co najmniej do 20:00 lub dłużej - w zależności od Waszego zainteresowania. Tym razem powinno być zdecydowanie sprawniej, gdyż wielu z Was podpisało już stosowne oświadczenia do startu, a koniecznym do biegu będzie jedynie odebranie czipa do pomiar (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA - MEDALE po 100 km radochy.

Medal dla ultrabiegaczy i sztafet w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Leśna Piątka to nie tylko zmagania na dystansie 5 kilometrów. Oferuje Wam znacznie więcej... w końcu PIKUŚ liczy jedynie 2,4 km i odbędzie się już 31 maja. Jednak to wszystko co wyżej to faktycznie PIKUŚ, zważywszy na dystans z którym przyjdzie się zmierzyć już 27 czerwca 2015 r. Wtedy bowiem odkryjemy wszystkie karty nadchodzącej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 maja 2015 r.

Bezpieczniej na trasie. Leśna Piątka #2 już z

Dzieci na Leśnej Piątce. Po rekordowej Leśnej Piątce 2015 #1/6, w której wzięło udział ponad 770 okazało się, że poza doskonałą zabawą i uznaniem dostrzegliście też pewne aspekty, którym trzeba poświęcić kilka zdań. Leśna Piątka w swym zamyśle jest biegiem skierowanym do wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących, dzieci oraz całych rodzin często pojawiających się licznie na s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 maja 2015 r.

Leśna Piątka - zjawisko biegowe :).

Start do rekordowej Leśnej Piątki 2015 #1/6 - ponad 770 osób. Ponad 770 osób, czyli rekord w ilości zgromadzonych i uczestniczących osób... o około 100 więcej niż w największej L5 poprzedniego sezonu, więcej niż na poprzednim PIKUSIU (który w tym roku odbędzie się 31 maja - z okazji Dnia Dziecka). Wciąż kameralna atmosfera. Dużo chaosu :), który poskramiają wszechobecni wolontariusze. Babeczki i B (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |