Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


16 kwietnia 2015 r.

Odnawiamy numerki startowe! Wszystkim.

Odświeżone numery startowe Leśnej Piątki 2015 Pozostało już jedynie 14 dni do pierwszego tegorocznego biegu z cyklu Leśna Piatka. Już nie możemy się doczekać :). Przygotowania trwają w najlepsze i staramy się, by pierwsze wrażenie w tym sezonie było jak najlepsze. Oczywiście obawiamy się, czy odbieranie czipów i zbieranie Waszych podpisów nie będzie zbyt czasochłonne. Stąd chcielibyśmy przez najbli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 kwietnia 2015 r.

Koszulki za Leśną Piątkę 2015.

Koszulka Leśna Piątka 2015 - za ukończenie wszystkich biegów w cyklu Ponawiamy "koszulkową akcję" w 2015 roku! Każdy z Was za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu Leśna Piątka 2015 po jego zakończeniu otrzyma KOSZULKĘ BIEGOWĄ z nadrukowanym swoim stałym numerem startowym. Kluczowym czynnikiem, który przyczynił się do naszej akcji jest wsparcie ze strony naszego głównego partnera - p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 lutego 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA 2015 - zapisy ruszają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Od 1 marca 2015 r. uruchamiamy zgłoszenia do 4-osobowych sztafet Leśnej Piątki ULTRA. Zapisy indywidualne działaja już od 1 stycznia. Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :). Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie miała przed sobą 85 kilometrów - lecz wcale nie musi się to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 lutego 2015 r.

Prezentacja przewyższeń trasy Leśnej Piątki.

Wykres przewyższeń trasy Leśnej Piątki. Dla wszystkich ciekawskich i drążących temat trudności trasy, tym bardziej że zbliża się ponadregionalne wydanie Leśnej Piątki w wymiarze ULTRA, prezentujemy dodatkowo wykres przewyższeń (poza istniejącą mapką i filmem). Leśna Piątka poprowadzona jest precyzyjnie odmierzoną pięciokilometrową pętlą. Wielokrotne jej pokonywanie pozwoliło też na częstą wery (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 stycznia 2015 r.

Ponad 300 osób w biegu i 2856 zł na WOŚP!

Na starcie Leśnej Piątki WOŚP 2015 Udało się. Drugi bieg na trasie Leśnej Piątki z okazji WOŚP przeszedł do historii. Pogoda podczas całej imprezy była wyjątkowo łaskawa, a zdecydowane jej pogorszenie nastąpiło kilkanaście minut po zebraniu sprzętu :). W biegu wzięło udział najprawdopodobniej ponad 300 osób, a zabawę zakończyliśmy licytacją fantów biegowych (związanych z Nocną Ściemą), upominków od Nadleśn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 stycznia 2015 r.

Licytacje na bogato!

Bardzo atrakcyjne licytacje na biegu Leśna Piątka WOŚP Na Leśnej Piątce dla WOŚP nie zabraknie emocji... gwarantujemy Wam je na naprawdę solidnej licytacji! Przygotujcie się na dużą dawkę adrenaliny :). Trzymajcie się za kieszenie i nie oszczędzajcie :). Możecie liczyć na naprawdę bardzo atrakcyjne fanty od nas... wśród nich: Pakiet Specjalny 2011-2012 + koszulka biegowa Nocna Ściema 2011 (długi rękaw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 stycznia 2015 r.

Leśna Piątka WOŚP 2015 w intencji Jacka!

Leśna Piątka WOŚP 2015 - pobiegniemy w intencji Jacka Króla Informujemy, że w Leśnej Piątce WOŚP 2015 pobiegniemy w intencji śp. Jacka Króla. Leśna Piątka właśnie Jackowi zawdzięcza swą nazwę! Jacek / Scorpio / 3 w 1 odszedł od nas 4 stycznia 2015 r. Pozostanie w naszej pamięci jako jedna z najbardziej lubianych osób w naszym wspólnym, biegowym gronie. Potrafił rozbawić każdego, potrafi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 grudnia 2014 r.

Zaczynamy zapisy na Leśną Piątkę ULTRA 2015!

Leśna Piątka w wymiarze ULTRA na dystansie 100 kilometrów Z nadejściem Nowego Roku rozpoczynamy zbieranie indywidualnych zgłoszeń do Leśnej Piątki ULTRA 2015. Koszalin stanie się więc areną kolejnej nowej imprezy biegowej, o której wspominaliśmy już od kilku miesięcy. ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN Bieg na dystansie 100 kilometrów na wymagającej 5-kilometrowej pętli Leśnej Piątki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 grudnia 2014 r.

JUŻ SĄ! Koszulki biegowe Leśnej Piątki 2014.

Koszulki biegowe za udział we wszystkich edycjach Leśnej Piątki 2014! W końcu SĄ! Dotarły. Już jesteśmy pewni, że Leśna Piątka WOŚP 2015 uraczy Was możliwością odbioru koszulek, w których będziecie mogli śmigać bez konieczności przyczepiania numerów startowych. To już 11 stycznia o 12.oo na zwyczajowej trasie :). Można już zgłaszać chęć uczestnictwa i obserwować listę zapisanych do biegu :). Kosz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 grudnia 2014 r.

Zacznij rok od Leśnej Piątki WOŚP 2015!

Kolejny biegowy rok o numerze 2015 :) rozpoczniemy od spontanicznego i niezobowiązującego do niczego biegu... Leśna Piątka WOŚP 2015. ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN Po raz drugi namawiamy Was do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biegu realizowanego w jej ramach. Trasa Leśnej Piątki jest obszerna na tyle, że pomieści wszystkich, którzy dotrą w miejsce realizacji naszej impr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 października 2014 r.

Koszulki Leśna Piątka 2014 coraz bliżej.

Leśna Piątka 2014 - koszulka! Zapraszamy w dalszym ciągu do zgłaszania rozmiarów koszulek, które do Was trafią w zamian za ukończenie wszystkich sześciu biegów z cyklu Leśna Piątka 2014. Możemy już przedstawić przybliżoną rozmiarówkę dostępnych koszulek, które realizować będziemy do końca bieżącego roku. Chcielibyśmy by ich odbiór był możliwy już 11 stycznia, gdy zbierzemy się na starcie Leśnej Pią (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 października 2014 r.

Koszulki za regularność w Leśnej Piątce 2014

Leśna Piątka 2014 - koszulka dla najwytrwalszych za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu! Zgodnie z zaprezentowanymi nieoficjalnymi wynikami z całego tegorocznego cyklu obejmującego sześć biegów Leśna Piątka 2014, przedstawiamy listę zweryfikowanych numerów startowych osób, które zapewniły sobie możliwość otrzymania unikalnej koszulki z nadrukowanym numerem startowym. Jest to nagroda za regularn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 września 2014 r.

Leśna Piątka 2014: Klasyfikacja końcowa cyklu

Meta Leśnej Piątki 2014 #6/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację po ostatnim z tegorocznych biegów z cyklu Leśna Piątka 2014. W wynikach ujętych jest najlepszych pięć z sześciu pokonanych przez Was biegów. Informacyjnie można też odnaleźć punktację osób, które nie zostały sklasyfikowane w całym cyklu. WYNIKI BIEGU #6 KLASYFIKACJA KOBIET(cały cykl) KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN(cały cykl) (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2014 r.

Finał za nami. Leśna Piątka wróci w 2015 rok

Leśna Piątka 2014 #6/6 - ruszyli do biegu Jak na finał przystało - było niesamowicie. Okazało się, że możliwości Leśnej Piątki są nieprzewidywalne... a Wy jako uczestnicy potraficie bawić się w każdym jej momencie. Do aktywności w biegu (i nie tylko) stanęło około 650 osób, lecz końcowa liczba będzie znana trochę później. Mimo wszystko okazało się, że ostatnia edycja była z pewnością rekordowa i najpr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2014 r.

ZŁOTY medal czeka na mniejszych, SREBRNY dla ca

Leśna Piątka 2014 #6/6 - szósty medal dla dzieci Cieplutkie, że aż parzą... czekają na swoich zdobywców... wyjątkowe ZŁOTE do kolekcji dla tych, którzy nie są jeszcze dorosłymi... SREBRNE wyjątkowe i takie jak nigdy dotąd - dla całej gromadki starszaków :). Wszystko zapewnia Leśna Piątka 2014 #6/6 z pomocą partnerów. Zapraszamy już jutro na start o 18.3o (czwartek, 11 września). Przyjdźcie wcześniej, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |