Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Leśna Piątka

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


26 maja 2015 r.

ULTRA koszulki na Leśną Piątkę 2015 ULTRA.

Koszulki pamiątkowe w biegu Leśna Piątka 2015 ULTRA Już tylko kilka dni pozostało do podjęcia decyzji o starcie w Leśnej Piątce ULTRA. Czeka na Was 100 kilometrów przygód na trasie! Wszystko pod naszym czujnym okiem :), które będzie spoglądać na Was przy każdym pokonanym okrążeniu - których będzie dwadzieścia. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy niepowtarzalne i unikalne koszulki. Wykona (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 maja 2015 r.

Leśna Piątka PIKUŚ 2015 na Dzień Dziecka.

Leśna Piątka PIKUŚ już 31 maja! Zapraszamy WSZYSTKICH do uczestnictwa w Leśnej Piątce PIKUŚ 2015. Dla wszystkich, czyli dzieci od 0 do 110 lat :). Bądźmy radośni i bawmy się RAZEM! Wraz z Przedszkolem nr 16 zapraszamy każdego, kto ma ochotę zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu i świetnie spędzić niedzielę. Przygotowaliśmy dla Was dystans, który możecie pokonać idąc, truchtając czy biegnąc, nawet ni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 maja 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA - do 31 maja nawet za darmo

Kolejny rekord frekwencji w Leśnej Piątce - biegu przełajowym Zbliża się pierwszy termin zgłoszeń i wnoszenia opłat startowych - upływa 31 maja 2015 r. Do tego czasu ich wysokość wynosi 100 złotych zarówno dla uczestników indywidualnych jak i sztafet (całkowita opłata za udział wszystkich czterech członków sztafety). Możecie wystartować za darmo! Uczestnicy indywidualni korzystający z I terminu op (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 maja 2015 r.

Osiemset czterdzieści (słownie: 840) biegało

Kolejny rekord frekwencji w Leśnej Piątce - biegu przełajowym 14 maja odbyła się druga Leśna Piątka z serii tegorocznych biegów przełajowych w okolicy Koszalina. NIE. Wydaje się, że niewiele elementów składa się na Leśną Piątkę... więcej się na nią NIE składa :): - NIE nagradzamy w za zwycięstwo, - NIE dajemy nagród czy wyróżnień w kategoriach, - NIE ma w okolicy parkingu, - NIE je (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 maja 2015 r.

Film z pierwszego biegu Leśna Piątka 2015!

Relacja filmowa z Leśnej Piątki 2015 #1/6 Możecie już sprawdzić, czy pamięć Was nie zawiodła i czy tak samo doświadczyliście Leśną Piątkę na żywo jak tę, którą ujrzycie na swoim ekranie. Już jutro czeka Was kolejna przygoda z Leśną Piątką... tym razem "na żywo" :). Kto żyw niech więc przybywa i korzysta z uroków Nadleśnictwa Karnieszewice. Zapewniamy najlepszą zabawę w bieganie. Jeśli tylko może (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 maja 2015 r.

Utrudnienia w dojeździe. Remont ul. Słupskiej.

Utrudniony dojazd na Leśną Piątkę od strony Gdańska. Ze względu na prowadzony remont ulicy Słupskiej, przy której zlokalizowana jest trasa Leśnej Piątki, informujemy o utrudnieniach w dotarciu na start. Utrudnienia w szczególności dotyczą osób przyjezdnych z kierunku Gdańsk / Sianów. Niestety zamknięcie drogi z miejscowości Kłos do Koszalina powoduje, że aby dotrzeć na Leśną Piątkę należy wjechać d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2015 r.

Niebieska wiewiórka w drugiej Leśnej Piątce :

Niebieska wiewiórka jako drugi medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci. Do Leśnej Piątki pozostała już tylko krótka, 3 dniowa rozgrzewka... Pierwszy bieg rozgrzał w Was chęć udziału i w kolejnych - przynajmnie tak sobie to obmyślamy i taką mamy nadzieję. Czy uda się zachęcić do ruchu jeszcze większe grono? Okaże się już w czwartek. Medale Dzieci mogą więc liczyć na jeden z ok (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2015 r.

pikuś, pIkUś, PIKUŚ... bieg i moc atrakcji!

Leśna Piątka PIKUŚ z okazji Dnia Dziecka Przed rokiem było wspaniale i 750 osób na starcie... lecz teraz ma być oszałamiająco :). Na Leśną Piątkę PIKUŚ wraz z partnerami szykujemy moc atrakcji, które zaczną funkcjonować w okolicach startu Leśnej Piątki już 31 maja! Wśród atrakcji będą zabawy realizowane przez Nadleśnictwo Karnieszewice, malowanie twarzy oraz niepowtarzalne rodzinne zdjęcia od Slow Koszalin, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2015 r.

Biuro we WTOREK przed Leśną Piątką #2.

Zapisy elektroniczne w Leśnej Piątce #2 tylko do poniedziałku. Ponownie biuro zawodów uruchomimy dla Was we wtorek przed biegiem. Będzie działać od godziny 18:00 co najmniej do 20:00 lub dłużej - w zależności od Waszego zainteresowania. Tym razem powinno być zdecydowanie sprawniej, gdyż wielu z Was podpisało już stosowne oświadczenia do startu, a koniecznym do biegu będzie jedynie odebranie czipa do pomiar (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA - MEDALE po 100 km radochy.

Medal dla ultrabiegaczy i sztafet w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Leśna Piątka to nie tylko zmagania na dystansie 5 kilometrów. Oferuje Wam znacznie więcej... w końcu PIKUŚ liczy jedynie 2,4 km i odbędzie się już 31 maja. Jednak to wszystko co wyżej to faktycznie PIKUŚ, zważywszy na dystans z którym przyjdzie się zmierzyć już 27 czerwca 2015 r. Wtedy bowiem odkryjemy wszystkie karty nadchodzącej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 maja 2015 r.

Bezpieczniej na trasie. Leśna Piątka #2 już z

Dzieci na Leśnej Piątce. Po rekordowej Leśnej Piątce 2015 #1/6, w której wzięło udział ponad 770 okazało się, że poza doskonałą zabawą i uznaniem dostrzegliście też pewne aspekty, którym trzeba poświęcić kilka zdań. Leśna Piątka w swym zamyśle jest biegiem skierowanym do wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących, dzieci oraz całych rodzin często pojawiających się licznie na s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 maja 2015 r.

Leśna Piątka - zjawisko biegowe :).

Start do rekordowej Leśnej Piątki 2015 #1/6 - ponad 770 osób. Ponad 770 osób, czyli rekord w ilości zgromadzonych i uczestniczących osób... o około 100 więcej niż w największej L5 poprzedniego sezonu, więcej niż na poprzednim PIKUSIU (który w tym roku odbędzie się 31 maja - z okazji Dnia Dziecka). Wciąż kameralna atmosfera. Dużo chaosu :), który poskramiają wszechobecni wolontariusze. Babeczki i B (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 kwietnia 2015 r.

Czy padnie rekord w Leśnej Piątce 2015 #1/6?

Ula Kasztelan - zwyciężczyni Leśnej Piątki 2014 #6/6 i rekordzistka trasy. W ostatnim biegu sezonu 2014 z cyklu Leśna Piątka (11 września 2014 r.), na wyjątkowo "odwrotnej" trasie, dotychczasowym rekordzistom trasy udało się poprawić swoje własne dokonania i pobiegli jeszcze szybciej. Oba rekordy trasy w kierunku typowym dla L5 zostały ustanowione w biegu numer 5 (21 sierpnia 2014 r.). Jakie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Chcecie odebrać numer startowy dla innej osoby?

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Chcielibyście odebrać numer startowy i czipa Leśnej Piątki swoim znajomym czy krewnym? Istnieje taka możliwość. Jednak niezbędnym do tego jest przekazanie w biurze zawodów wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do jego odbioru. Pamiętajcie również o dostarczeniu oświadczenia opiekuna dla dzieci i młodzieży, które nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Prawie 300 numerków Leśnej Piątki wydanych.

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Było gorrrrąco. Osobiście postanowiłem ogarnąć, z pomocą Basi i Agi, tymczasowe biuro zawodów na Matejki. Myślę, że z sukcesem. Mimo lekkiego opóźnienia w dostarczeniu czipów i niekiedy kilkudziesięciominutowego oczekiwania wśród kolejkowiczów w chłodzie i deszczu mam wrażenie, że nie był to czas stracony. Zarówno dla nas, jak i dla W (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |