Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 16 czerwca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 16 czerwca 2015 r.
Autor: SFX


Wiewiórka w kamuflażu w Leśnej Piątce nr 3 :).


Zielona wiewiórka - trzeci medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci.

Leśna Piątka z numerem "trzy" przywita Was już w czwartek, 18 czerwca... więc jest to już pojutrze :).

W ostatnim niemal momencie udało się odnaleźć mocno zakamuflowaną i chowającą się wiewiórkę. Ta, jak kameleon, przybiera coraz to nowe barwy, by tym razem w żabim, zielonym kolorze odwiedzić domy najmłodszych uczestników. Oczywiście zielone wiewiórki będą wręczane tuż po biegu - czyli na mecie zmagań.

Medale dla dzieci - zielone wiewiórki na mecie biegu Leśna Piątka 2015 #3/6

Zbiórka

Po raz kolejny przygotujemy słoik, do którego zbierać będziemy dobrowolne datki. Zachęcamy do dokonywania "wrzutek" w dowolnej wysokości.

Zbiórka jak zawsze zgłoszona została oficjalnego rejestru zbiórek i zostanie rzetelnie rozliczona ze wskazaniem celów na które wykorzystane zostały Wasze datki. Są to m.in. kubeczki jednorazowe i woda dla uczestników, mąka do oznaczania trasy, elektroniczny pomiar czasu, numery startowe, paliwo do agregatów prądotwórczych, papier i wiele innych drobnych elementów, które nie są zauważalne, ale finansowo wymagające.

Biuro zawodów

Biuro zawodów zacznie swoją pracę około 17:00, a zakończy na 30 minut przed startem. Prosimy o szybsze przybycie.

W tym miejscu zgłosicie swą obecność odbierając czip do pomiaru czasu, a jeśli jeszcze w tym roku nie startowaliście - otrzymacie również numer startowy, który posłuży Wam i tym razem, i w kolejnych startach w naszym biegu. Wciąż będziemy wydawać nieodebrane koszulki Leśnej Piątki za sezon 2014.

Dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat można mieć przygotowane i wypełnione stosowne oświadczenie umożliwiające start (o ile nie pozostawiliście takiego ostatnim razem).

Wolontariusze.

Już teraz dziękujemy wolontariuszom, którzy licznie wspierają swoją obecnością podczas przygotowań, realizacji oraz porządkowania terenu po biegu.

Zachęcamy też do pomocy wszystkie osoby, które chciałbyby zapoznać się z biegiem "od kuchni" oraz pomóc przy pracy, która trwa od wczesnych godzin porannych, kończąc się późnym wieczorem. Chętnych prosimy o kontakt pocztą elektroniczną.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste