Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 19 czerwca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 19 czerwca 2015 r.
Autor: SFX


Deszczowo i pusto... biegaczy nie ma :).


Pół tysiąca biegaczy w deszczowej Leśnej Piątce

Czwartek, 18 czerwca był dniem, w którym Leśna Piątka osiągnęła swój tegoroczny półmetek :).

Deszczowa pogoda nie jest najprzyjemniejsza nie tyle do biegania, ile do podejmowania decyzji o wyjściu z domowego zacisza. Rzęsisty deszcz przeplatany jedynie chwilami przejaśnień nie pozwalał na optymistyczne spojrzenie w kierunku Góry Chełmskiej.

Czy biegacze są z cukru? Do tego na miejsce biegu trzeba było dojść kilometr lub więcej... często wraz ze swoimi podopiecznych - czyli dziećmi, które zwykle licznie stawiały się ze swoimi rodzicami.

Liczne wiewiórki wtopione w leśną kolorystykę mogły tylko wyczekiwać przebłysków słońca i poprawy niezbyt korzystnej aury.

Pusto

Czyżby nikt nie chciał pobiec? Z pewnością w momencie zaplanowanego startu - o godzinie 19:00 - było już wiadomo, że będzie pusto... że niemal nikt nie będzie biegał... że biegacze wybiorą inne miejsce.

Tak jak można było sądzić - tak też się stało. Liczne ulice Koszalina zamarły, opustoszały i było wielce trudnym dostrzeżenie na nich choćby jednego biegającego osobnika :). Okazało się, że magnetyzm Leśnej Piątki nie pozwolił na pozostanie w bezruchu. Na trasę biegu wyruszyło pięciuset chętnych na mokrą i miejscami błotnistą przygodę!

Gratulujemy Wam determinacji i chęci pojawienia się na trasie zlokalizowanej w Nadleśnictwie Karnieszewice.

Wiewiórki

Zielone wiewiórki - medale dla najmłodszych Jak zwykle na szyjach najmłodszych zawisły sympatyczne zwierzątka - tym razem w pełni zielone. Były nagrodą dla dzieci i młodzieży wręczanymi za ukończenie pełnego 5-kilometrowego dystansu. Gratulujemy.

Typowanie

Wolontariusze w Leśnej Piątce... pod zadaszeniem Wcześniej, w gronie fantastycznych wolontariuszy, kryjących się przed deszczem pod zadaszeniami :), postanowiłem zaaranżować drobny konkurs na wytypowanie ilości uczestników na mecie. Rozpiętość była olbrzymia - od pesymistycznych 15 do optymistycznych 800 przypuszczalnych "finiszerów" :). Zwyciężczyni wytypowała ilość myląc się raptem o dwie osoby.

Piątka

Skoro Leśna Piątka to i piątki na trasie można było przybić. Pozostałem więc na posterunku na ostatnich metrach trasy do samego końca, by wszystkim móc podziękować za obecność.

Zmiany

Biuro zawodów L5 w nowym miejscu Przed startem mogliście spostrzec pewne zmiany. Przesunęliśmy usytuowanie biura zawodów, które tym razem było bliższe ulicy... i mamy wrażenie, że sprawdziło się lepiej niż w poprzednich biegach.

Zdjęcia

Zapraszamy do naszych galerii, gdzie macie duże szanse na odnalezienie siebie wśród innych uczestników Leśnej Piątki.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste