Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 31 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 31 maja 2015 r.
Autor: SFX


Co najmniej 1122 powody do radości!


Licznie przybyli na Leśną Piątkę PIKUŚ 2015

Dzień Dziecka, w przeddzień jego właściwego obchodzenia, był prezentem nie tylko dla wszystkich dzieci lecz także dla dorosłych, którzy dziećmi wciąż są. Był to wielki prezent też dla nas - organizatorów. Przede wszystkim dziękujemy za zalanie nas ilością... było Was, tych którzy skusili się na wpisanie swojego imienia i nazwiska, co najmniej 1122!

Tak. Absolutny, fenomenalny wynik. Przynajmniej 1122 osoby, które pobiegły... a pewnie wielu pozostało zupełnie anonimowych.

Już możecie przeglądać ponad tysiąc zdjęć, których ilość zapewne wkrótce wzrośnie.

Jak zawsze zachęcamy do dzielenia się z nami Waszymi opiniami z Leśnej Piątki PIKUŚ. Są one istotne nie tylko po to byśmy mogli zaprezentować naszą imprezę Waszymi oczami - tym, którzy nie zdecydowali się na udział, lecz także pomagają nam na dalsze usprawnianie działań, by były jeszcze skuteczniejsze.

Nie wystraszyliście się często prawie dwukilometrowego spacerka w jedną stronę - by tylko dotrzeć w miejsce realizacji naszej imprezy. W końcu brak parkingów i zamknięta ulica Słupska mogły zdecydować o innym spędzeniu niedzieli :). Cieszymy się, że właśnie parking leśny stał się Waszym celem.

Liczne reprezentacje przedszkoli - aż szesnaście, całe rodziny i uczestnicy indywidualni dopisali mocno ponad to, co wydarzyło się przed rokiem (wtedy do biegu stanęło ponad 750 osób). Ponownie nasze oczekiwania zostały zdecydowanie przekroczone, a zapas emocji jakich nam dostarczyliście wystarczy na wiele kolejnych dni, w których planujemy kolejne i kolejne imprezy :).

Dostrzegliśmy, że wielu z Was wysłuchało naszych zachęt do przebierania się w barwne, bajkowe stroje. Na zdjęciach będziecie mogli przyjrzeć się wielu kreacjom. Było bardzo kolorowo. Z kolei rozprzestrzeniająca się muzyka została specjalnie dostosowana dla dzieci :), a dorośli mieli możliwość powrotu do dawnych lat... kiedy królowały "Fasolki" i inne dziecięce zespoły :).

Przygotowaliśmy obecnym tysiące nagród. Każde dziecko mogło cieszyć się upominkami. Z kolei reprezentowane przedszkola otrzymały ufundowane przez nasze Stowarzyszenie "SFX" zestawy nagród. Liczymy, że będą dobrze wykorzystane podczas zajęć plenerowych i długo posłużą podopiecznym. Do uczestnictwa w naszej zabawie na trasie Leśnej Piątki PIKUŚ przystąpiły koszalińskie placówki publiczne z numerami 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 35 oraz przedszkole integracyjne i jedno przedszkole z Sianowa.

Przed biegiem oraz po jego zakończeniu nie brakowało dodatkowych atrakcji. Dziękujemy:
Nadleśnictwu Karnieszewice, które dwoiło się i troiło pod naporem chętnych do skorzystania z przygotowanych zabaw, czuwającej nad bezpieczeństwem Grupie Ratownictwa PCK w Koszalinie, za drobny poczęstunek na zakończenie - Europlantowi, Avivie za dwóch Panów Pikusiów... oraz za ogromny wkład firmie DAJAR - fundatorowi upominków dla wszystkich dzieci, Playmobil - sponsorowi zabawek dla dzieci, naszym partnerom - Arka Medical SPA, DESLight, Atom webski sklep, WC Serwis i Slow Koszalin. Wszystkich staramy się wymienić pod tym artykułem. Warto wspomnieć, że motorem do działań jest też zwycięstwo w programie Lider Animator w 2013 i 2014 roku, którego jury uznało nas za godnych partnerów.

Jeszcze raz dziękujemy za spotkanie w środku lasu!

Zapraszamy na Leśną Piątkę 2015 #3/6
- już 18 czerwca (czwartek) o 18.3o.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska. DAJAR

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin Przedszkole nr 16 w Koszalinie

Partnerzy:

Playmobil Daricke Aviva Slow KoszalinAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste