Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 14 lipca 2015 r.
Ostatnie zmiany: 14 lipca 2015 r.
Autor: SFX


Już czekają wiewiórki Leśnej Piątki #4 :).


Żółta wiewiórka - czwarty medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci.

W kolejnej Leśnej Piątce przywitacie się z czwartą wiewiórką od naszego partnera - firmy GIPO. Tym razem bardzo żółtą :). Już 16 lipca trafi w ręce najmłodszych uczestników naszego biegu.

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa, a L5 już chyba nie wymaga reklamy.

Na zakończenie możecie liczyć na szczęście w losowaniu, które tym razem ponownie zrealizujemy - pogoda w końcu zapewne pozwoli na dłuższe obcowanie w leśnym terenie :).

Medale dla dzieci - żółte wiewiórki na mecie biegu Leśna Piątka 2015 #4/6

Zbieramy dowolne datki

O ile możecie, weźcie ze sobą parę groszy, które mogą wesprzeć nasze działania. Będziemy chcieli ponownie zapełnić nasz słoik, co posłuży w kolejnych naszych darmowych inicjatywach.

Zbiórka jak zawsze zgłoszona została oficjalnego rejestru zbiórek i zostanie rzetelnie rozliczona ze wskazaniem celów na które wykorzystane zostały Wasze datki. Są to m.in. kubeczki jednorazowe i woda dla uczestników, mąka do oznaczania trasy, elektroniczny pomiar czasu, numery startowe, paliwo do agregatów prądotwórczych, papier i wiele innych drobnych elementów, które nie są zauważalne, ale finansowo wymagające.

Biuro zawodów

Biuro zawodów zacznie swoją pracę około 17:00, a zakończy na 30 minut przed startem. Prosimy o szybsze przybycie.

Dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat można mieć przygotowane i wypełnione stosowne oświadczenie umożliwiające start (o ile nie pozostawiliście takiego ostatnim razem).

Pamiętajcie, że jeśli biegliście już w Leśnej Piątce na dystansie 5 km (w ramach cyklu 2014 lub 2015) nie zgłaszajcie się ponownie, lecz odnajdźcie swój dotychczasowy numer na liście uczestników.

Wolontariusze.

Już teraz dziękujemy wolontariuszom, którzy licznie wspierają swoją obecnością podczas przygotowań, realizacji oraz porządkowania terenu po biegu.

Zachęcamy też do pomocy wszystkie osoby, które chciałbyby zapoznać się z biegiem "od kuchni" oraz pomóc przy pracy, która trwa od wczesnych godzin porannych, kończąc się późnym wieczorem. Chętnych prosimy o kontakt pocztą elektroniczną.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste