Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


22 kwietnia 2017 r.

Medale w cylku Leśna Piątka 2017! Wszystkim!

Medale Leśna Piątka 2017 Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnego sezonu biegów Leśna Piątka. Sezon 2017 szykuje się bardzo obiecująco... tym bardziej, że pojawiły się nowe pomysły, które mamy nadzieję zaskarbią Waszą przychylność i uatrakcyjnią Wam każdy pobyt na leśnej trasie. Każdy bieg w cyklu Leśna Piątka po raz kolejny odbywa się BEZ OPŁAT STARTOWYCH, a my spodz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 kwietnia 2017 r.

Czapki Leśnej Piątki z własnym napisem!

Czapki biegowe Leśna Piątka 2017! Pozostało bardzo niewiele czasu, by zapewnić sobie WŁASNY NAPIS na czapce biegowej Leśnej Piątki. Chcielibyście wystartować w Leśnej Piątce lub prezentować się w wyjątkowej i unikalnej czapce związanej z jednym z najpopularniejszych biegów w naszym regionie? Wygodna czapka została uszyta z materiału odprowadzającego wilgoć i zapewniającego całkiem suchą głowę :), do tego posi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 kwietnia 2017 r.

Koszulki Leśnej Piątki? Zgłaszajcie do 25.04!

Koszulki Leśna Piątka 2017! W odpowiedzi na wiele zapytań i chęci startu w koszulce bez konieczności przypinania numeru startowego... zdecydowaliśmy o przyjmowaniu zgłoszeń na realizację wyjątkowego produktu tekstylnego :). Jeśli chcielibyście dołączyć do grona posiadaczy unikalnych koszulek Leśnej Piątki na rok 2017 z własnym numerem startowym... ... wypełnijcie formularz zgłoszeń, który będzie dostępny do 2 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 marca 2017 r.

Leśna Piątka ULTRA 2017. 12 godzin rywalizacji

Leśna Piątka ULTRA 2017 Podjęliśmy decyzję. Sezon 2017 uzupełniamy o Leśną Piątkę ULTRA 2017. Tym razem w nowej formule, która jeszcze bardziej uatrakcyjni rywalizację i pozwoli na pełnię zabawy od samego startu do samej mety w obecności wszystkich uczestników! Na prośbę wielu osób dopytujących się o nasze plany... pozostawiamy mocno integracyjną część wydarzenia, jaką od dw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 stycznia 2017 r.

Nowości Leśnej Piątki w piątek, trzynastego

Leśna Piątka 2017 Leśna Piątka zmienia się dla Was. Piątek, trzynastego... jest pewnie najfajniejszym momentem :) na prezentację zmian, jakie szykujemy dla Was w nowym, już bieżącym, 2017 roku. Dla niektórych zmiany będą zaskoczeniem, dla części z Was - miłą odmianą. Postanowiliśmy, na fali wielu kolejnych sukcesów projektu zwanego "Leśna Piątka", odmienić cykl i sprawić, by (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 stycznia 2017 r.

Koszulki Leśnej Piątki czekają w niedzielę.

Wydajemy koszulki Leśnej Piątki 2016. Wspólne spotkanie w niedzielę o 12.oo Wiemy z wielu zapytań kierowanych do nas, że spodziewaliście się w najbliższą niedzielę zabawy na trasie Leśnej Piątki WOŚP. Okazało się, że wraz z Nadleśnictwem Karnieszewice podjęliśmy decyzję iż w związku z trwającymi pracami leśnymi i niezbyt przewidywalnej aury pogodowej tym razem zaniechamy realizacji tej szczytne (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 grudnia 2016 r.

Wydajemy koszulki Leśnej Piątki 2016.

Wydajemy koszulki Leśnej Piątki 2016. Koszulki Leśnej Piątki 2016 już dotarły. Możemy przystąpić do przedświątecznego wydawania koszulek biegowych z nadrukowanym Waszym numerem startowym. Zgłoszenia zamknęliśmy z końcem października, byście mogli się cieszyć nowym "trofeum" tuż przed Bożym Narodzeniem. Koszulki wydamy w Rozbiegany Poniedziałek Zapraszamy wszystkich chętnych (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 grudnia 2016 r.

ODWOŁANA! Miedziakowa Leśna Piątka 2016.

Miedziakowa Leśna Piątka 2016 BIEG ODWOŁANY Bieg Miedziakowa Leśna Piątka, który miał odbyć się 11 grudnia 2016 r. ZOSTAŁ ODWOŁANY. Stało się to z przyczyn niezależnych od naszego Stowarzyszenia "SFX", a więc Rozbieganego Koszalina - BIEGNIJMY.pl. Nasze działania miały skupiać się na wsparciu i promocji biegu oraz przede wszystkim udostępnienia możliwości skor (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2016 r.

Koszulki Leśnej Piątki 2016. Zapisy ruszyły!

Koszulki Leśna Piątka 2016! Wielu z Was już się niecierpliwiło brakiem nowych informacji... choć kilka dni temu ujawniona została informacja o koszulkach - w miejscu widocznym dla spostrzegawczych, którzy jako pierwsi skorzystali z nowo opracowanego formularza zgłoszeń indywidualnych koszulek biegowych Leśna Piątka 2016 :). Czas płynący od ostatniego w sezonie biegu Leśna Piątka jest bardzo intensywnie wykorzystywany (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 września 2016 r.

Leśna Piątka 2016 zakończona :(.

Finałowa Leśna Piątka 2016 zrealizowana! Kończy się kolejny biegowy sezon dla Leśnej Piątki. Sezon, który zaowocował kolejnymi zapaleńcami do ruchu i biegania, wieloma zadowolonymi twarzami i setkom emocji które towarzyszyły każdemu biegowi. Byliście z nami w pogodę i niepogodę. Wtedy gdy świeciło słońce i gdy padał intensywny deszcz. Ten rok zapisał się jako jeden z najbardziej zróżnicowanych pod (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 sierpnia 2016 r.

Finałowa L5 już 8 września. Czy to koniec?

Szósty medal Leśnej Piątki sezonu 2016 - ostatni element układanki - dla dorosłych. Przygotujcie się mocno, zjawcie się... bo kto wie, czy nie będzie to ostatnia Leśna Piątka w takiej formule (!). Jak potoczy się dalsza jej historia? Jak co roku, tak i tym razem wrzesień będzie miesiącem, w którym zmagania na trasie Leśnej Piątki zostaną podsumowane i zakończone w sezonie 2016. Nastąpi to 8 w (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 sierpnia 2016 r.

Piąty zając czeka na zdobywców. L5 #5.

Piąty medal dla dzieci w biegu Leśna Piątka 2016. 18 sierpnia 2016 r., w czwartek, wyruszycie do boju na piątej w sezonie Leśnej Piątce 2016 z cyklu sześciu kolejnych biegów na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice. Ostatnia edycja pokazała Waszą determinację i sympatię do naszej imprezy... mimo katastrofalnych warunków bieg ukończyło 370 osób. Zważywszy na panującą aurę, głębokość akwenów wodn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 sierpnia 2016 r.

Leśna Piątka CHARYTATYWNIE - 11.o8.2o16 o 19:o

Leśna Piątka - charytatywnie dla Anny Wiktorowskiej. Wyjątkowy i niepowtarzalny czwartek dla Ani Wiktorowskiej. Tak prezentuje się Leśna Piątka w wymiarze charytatywnym. Rozbiegany Koszalin dołącza do działania. Wspomagamy bardzo chorą absolwentkę i nauczycielkę Bronka. Jej życie może uratować kosztowna chemioterapia protonowa. Chcemy dorzucić jak największą kwotę do łącznie potrzebnych 216.000 z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 lipca 2016 r.

Czwarta edycja w czwartek. Leśna Piątka 2016 #

Czwarty raz spotkamy się na Leśnej Piątce 2016. Kolejny czwartek z Leśną Piątką przed nami. Zaczynamy od rana, aby start mógł nastąpić punktualnie o 19:00, 14 lipca 2016 r. Jak dotąd Wasz udział w tworzeniu wyjątkowej imprezy jest niezaprzeczalny, a ilość osób gromadzących się w czwartkowe wieczory - imponująca. W pierwszych trzech tegorocznych edycjach zebraliście się w łącznej liczbie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 czerwca 2016 r.

ULTRA Bufet 2016... co przygotowaliśmy... :)

Bogaty punkt odżywczy na biegu Leśna Piątka ULTRA 2016 Bufet odżywczy Leśnej Piątki ULTRA 2016 będzie ponownie zawierał wiele ciekawych punktów :). Przygotujemy dwa odrębne punkty odżywcze... dla sztafet w strefie zmian oraz dla indywidualnych uczestników. Z racji współdziałania czterech osób w sztafecie oraz zdecydowanie mniejszego pokonywanego dystansu i możliwości dokonywania zmian, poz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |