Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Leśna Piątka

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


11 stycznia 2018 r.

Licytacje i numerki od 2 do 10!

Co na Was czeka w licytacjach Leśna Piąta WOŚP 2018? Do niedzieli i startu Leśnej Piątki WOŚP 2018 pozostaje coraz mnie czasu. W gorączce przygotowań chcemy Wam przedstawić atrakcje, które na Was czekają jeszcze przed startem, oraz w trakcie kilkunastu licytacji. Już teraz zastanówcie się, co będzie Waszym celem i jaką strategię obierzecie starając się o pozyskanie najciekawszych dla Was propozycji. Unikalne numery od 2-10! Jeszcze przed biegiem damy Wam szansę na u (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 stycznia 2018 r.

Pamiętajcie o numerach startowych!

Numery startowe Leśna Piąta WOŚP 2018 Już w niedzielę będziemy cieszyć się Leśną Piątką #0 -> czyli specjalną edycją z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyjdźcie na teren biegu dużo wcześniej by dopełnić formalności w biurze zawodów. Weźcie spory zapas finansowy by wspierać WOŚP w każdej chwili i podczas szykowanych licytacji po biegu, którego start nastąpi o 12.oo. Numery startowe we własnym zakresie! Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą swój NUMER STARTOWY. Możeci (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 grudnia 2017 r.

Te serca czekają na Ciebie! Leśna Piątka

Tylko na Leśnej Piątce WOŚP 2018 Jeszcze ciepłe. Wprost z pieca w którym wypełniały się gorącem by rozgrzać Wasze serca już 14 stycznia, gdy tylko ruszy Leśna Piątka WOŚP 2018. Unikalne i jedyne takie MEDALE. Zawisnąć mogą na Waszych szyjach jeśli tylko wybierzecie Leśną Piątkę za miejsce swojego biegu na dystansie 5 kilometrów podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednocześnie tym biegiem zainicjujecie swój udział w całym cyklu 6 wydarzeń BEZ OPŁ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 grudnia 2017 r.

Wyjątkowe medale w Leśnej Piątce WOŚP 2018!

Medal Leśnej Piątki WOŚP 2018 Z nadejściem nowego, biegowego roku, już 14 stycznia znów pobiegniemy dla WOŚP. Pierwsza Leśna Piątka sezonu 2018 rozpocznie jednocześnie cykl 6 biegów zaliczanych do wspólnej klasyfikacji łącznej. Szykują się emocje nie tylko biegowe! Zapewnimy Wam furę wspaniałych wspomnień i wydamy kilka atrakcyjnych fantów dla najmocniej licytujących darczyńców. Warto być przygotowanym! W poprzednich latach zebraliśmy całe mnóstwo złotówek (2856 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 grudnia 2017 r.

Sezon Leśnych Piątek zaczynamy 14 stycznia!

Leśna Piątka WOŚP 2018 Nie możemy się wprost doczekać naszego pierwszego wspólnego spotkania podczas Leśnej Piątki WOŚP 2018, która będzie nie tylko początkiem sezonu naszych wydarzeń, lecz także po raz pierwszy zainicjuje pełny cykl biegów, których łączną klasyfikację będziemy prowadzić aż do 13 września 2018 roku. Leśna Piątka WOŚP 2018 będzie miała więc profesjonalny pomiar czasu, który pozwoli nie tylko bawić się w biegu, lecz też mierzyć swoje postępy na dość znanej już tr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2017 r.

W czwartek ostatnia Leśna Piątka sezonu!

Medale dla dzieci - Leśna Piątka 2017 #3/3 Już w czwartek, 7 września, po raz ostatni w sezonie 2017 rusza Leśna Piątka! Świętowanie finału ostatniej tegorocznej edycji rozpoczniemy wraz ze startem o godzinie 18:30. Wszystkich gorąco zapraszamy już od 16:30, kiedy ruszymy z naszym biurem zawodów... oczywście jak zawsze na terenie parkingu leśnego Nadleśnictwa Karnieszewice, w Koszalinie przy ul. Słupskiej (po prawej stronie za Górą Chełmską). Weźcie ze sobą numery startowe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 czerwca 2017 r.

Zaludnienie umiarkowane ;). Na L5 prawie 600 ucz

Leśna Piątka dla każdego - dla młodszego i starszego Drugi bieg Leśna Piątka 2017 #2/3 trafił do historii, a wraz z nim przeżycia prawie 600 osób, które bawiły się, rywalizowały z innymi, walczyły z sobą i pokonywały trudy 5-kilometrowej trasy. PODZIELCIE SIĘ WRAŻENIAMI Teraz czeka nas dłuższa przerwa, by Leśna Piątka wróciła z trzecim biegiem z nadejściem września. Oznacza to, że można mobilizować swoje siły na inne wydarzenia, a wśród nich: 24 czerwca - Leśna Pi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 czerwca 2017 r.

Dziś ruszamy na Leśną Piątkę 2017 #2/3

Medale dla dzieci - Leśna Piątka 2017 #2/3 Już dziś ruszamy do drugiego biegu Leśna Piątka w sezonie 2017. Przygotowania trwają... zapraszamy do pomocy... a do przygotowania choćby tasiemki do lisków dla dzieci - nie oglądaj się na innych tylko przyjdź! O 19:00 ruszamy do boju z 5-kilometrowym dystansem. Warto być z nami. Pamiętajcie by dotrzeć na start dużo wcześniej - przeputką na wjazd w okolice startu będą numery startowe i koszulki Leśnej Piątki. Jeśli ich nie maci (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 czerwca 2017 r.

Przed nami kolejna Leśna Piątka 2017 #2/3

Przypinka - Leśna Piątka 2017 #2/3 Na drugim biegu Leśna Piątka 2017 spotkamy się już za nieco ponad tydzień. Start zaplanowany jest bowiem na czwartek, 22 czerwca o godz. 19.oo. Ponownie zapraszamy wszystkich bardzo gorąco... i małych, i dużych, i chudych, i grubych, i niskich, i wysokich, i młodych, i starszych - po prostu każdego... czy to z rodziną, czy bez, czy też z przyjaciółmi lub bez nich. Zabawie będzie towarzyszyła wszechobecna pozytywna aura... a wszystkim dodatkowo zmierzymy czasy ich potyczki z 5-kilometrową trasą, którą zna już niemal każdy :). ZGŁOS (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 maja 2017 r.

Co najmniej 1232 osoby! To PIKUŚ.

Tłumy na Leśnej Piątkce PIKUŚ 2017 - co najmniej 1232 osoby! Na Leśnej Piątce PIKUŚ 2017 pojawiły się z pewnością co najmniej 1232 osoby! Odnotowaliśmy taką właśnie liczbę przekazanych nam kart zgłoszeniowych, ale jesteśmy pewni, że było Was jeszcze więcej - gdyż nie każdy chciał się ujawnić w biurze zawodów :). Tym sposobem rekord sprzed roku został poprawiony o 31 osób (wtedy otrzymaliśmy 1201 zgłoszeń). Nad weryfikacją ich liczby czuwała wolontariuszka Hanix :). Dziękujemy. Napiszcie parę słów! Zapraszamy do wpisu w naszej "księdze gości"... czyli przedstawienia Waszy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 maja 2017 r.

Góra PIKUSIOWYCH zabawek już czeka!

Leśna Piątka PIKUŚ 2017 rusza 28 maja Leśna Piątka PIKUŚ 2017 ugości Was już w najbliższą niedzielę - 28 maja o godzinie 12.oo. Biuro zawodów uruchomimy już o 10.oo. My nie pozostawiamy wątpliwości, że się odbędzie... a wraz z nią na parkingu leśnym Nadleśnictwa Karnieszewice pojawi się GÓRA ZABAWEK, a może nawet dwie! Przypominamy też o BARWNYCH STROJACH, które warto ubrać i sobie i dzieciom... by było wyjątkowo kolorowo i sympatycznie. Ciekawe kto zaskoczy innych swoją kreacją? Liczymy na wyjątkowe pomysły. Góra upominków dla wszystkich dzieci!

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 maja 2017 r.

Odliczamy do PIKUSIA! Zostały 2 tygodnie.

Leśna Piątka PIKUŚ 2017 rusza 28 maja Już czwarty raz będziemy mieli przyjemność wspólnego spotkania podczas Leśnej Piątki PIKUŚ 2017. Zaczynaliśmy w 2014 roku, by teraz PIKUŚ był rozpoznawany niemal przez każdego przedszkolaka w naszym regionie :). Bardzo nas cieszy, że już nie możecie się doczekać kolejnej wyprawy na wydarzenie przygotowywane przez nas i Nadleśnictwo Karnieszewice. Dzień Dziecka musi być wyjątkowy, dlatego zachęcamy by w Leśnej Piątce PIKUŚ pojawiać się w barwnych, bajkowych przebraniach. Zaczynamy w niedzielę, 28 maja od godziny 10.oo - wtedy rozpoczniemy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 maja 2017 r.

Na Leśnej Piątce znów tłoczno

Leśna Piątka dla każdego - ponad 800 ukończyło pierwszy bieg sezonu. Inauguracja sezonu 2017 przez Leśną Piątkę przebiegła całkiem miło i sympatycznie, szczególnie że odbyła się w licznym, ponad 800-osobowym gronie :). Na trasie cały przekrój wiekowy... niemal od 0 do 100 lat! Walczyły całe rodziny... dzieci, rodzice, dziadkowie i pewnie nie jedna prababcia czy też pradziadek. Każdy z sukcesem pokonywał trasę poprowadzoną terenami Nadleśnictwa Karnieszewice. Podzielcie się wrażeniami. Na (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2017 r.

Zmiana organizacji ruchu! Utrudnienia i atuty.

Zmiana organizacji ruchu ulicznego na czas realizacji Leśnej Piątki. Za falą napływających kolejnych uczestników i ciągłego wzrostu zainteresowania Leśną Piątką, zdecydowaliśmy o dalszej jej ewaluacji. Już nie raz zaskakiwaliście nas Waszym licznym przybyciem - rekordowo zmierzyliśmy czas 914 osób! Tym razem chcielibyśmy spróbować drobnej, ale być może skutecznej modyfikacji. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2017 r.

Zaczynamy nowy sezon! Leśna Piątka 2017.

Pogoda na pierwszej Leśnej Piątce 2017 - inauguracja cyklu biegów Rozpoczynamy nowy, piąty rok z Leśną Piątką. Jutro pogoda zapowiada się całkiem przyjemna, i choć temperatura podczas naszego wydarzenia będzie oscylowała w granicach 10 stopni, to najważniejsze że już od południa ma nie być żadnych opadów :). Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji o starcie, to nie wahajcie się :). Nie mamy li (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |