Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 17 maja 2019 r.
Ostatnie zmiany: 17 maja 2019 r.
Autor: SFX


PIKUŚ 2019 już 2 czerwca! Hurrrraaaa.


Leśna Piątka 2019 PIKUŚ już 2 czerwca

Leśna Piątka 2019 PIKUŚ - po raz szósty!

Zbliżamy się nieuchronnie do szóstej edycji niebywałego wydarzenia, które swymi bajkowymi kolorami i atmosferą przyciąga pokaźne tłumy. Teren pięknego, leśnego parkingu możecie właśnie Wy jeszcze bardziej zapełnić. Leśna Piątka 2019 PIKUŚ startuje 2 czerwca, w niedzielne południe.

Spotkanie w leśnej scenerii będzie niezwykłe, a czekać na Was będziemy już od godziny 10.oo z przygotowanymi dodatkowymi atrakcjami. Nad frajdą dla dzieci i dorosłych początkowo czuwać będzie nasz wspaniały Partner - Nadleśnictwo Karnieszewice.

Troszkę później, punktualnie o 12.oo, wypuścimy Was w wir przebierania nogami. Pokonamy całe 2,5 kilometra i nikt nie będzie nas poganiał :). Nie mierzymy czasu i chcemy zapewnić Wam i Waszym pociechom moc pozytywnych wrażeń.

Ile będzie osób na Leśnej Piątce 2019 PIKUŚ?

Ile osób trafi na Leśną Piątkę 2019 PIKUŚ? Każdy z Was może stać się uczestnikiem, bez względu na wiek i umiejętności. W poprzednich pięciu edycjach z uroków PIKUSIA skorzystało około 7'000 osób.

Poznajcie Leśną Piątkę od najlepszej strony. Spędźcie z nami i rodzinnie przyjemne chwile na świeżym powietrzu z innymi.

Ubierzcie się w bajkowe stroje!

Dzień Dziecka musi być wyjątkowy, dlatego zachęcamy by w Leśnej Piątce PIKUŚ pojawiać się w barwnych, bajkowych przebraniach.

Nagrody dla wszystkich dzieci.

Upominki dla wszystkich dzieci na mecie Leśnej Piątki 2019 PIKUŚ Po raz kolejny DAJAR.pl ufundował upominki dla każdego dziecka, które dotrze do mety PIKUSia. Wybór będzie całkie pokaźny i będzie składał się z wielu różnych propozycji dla najmłodszych.

Wśród prezentów znajdują się najwyższej jakości produkty na licencji Disney'a.

Nagrody dla przedszkoli.

Nagrody dla wszystkich uczestniczących Przedszkoli Publicznych z Koszalina. Ponownie na miejsce PIKUSIA przywieziemy cały samochód zabawek - prezent dla Was od Rozbieganego Koszalina (Stowarzyszenie "SFX").

Kolorowe nagrody przeznaczone będą dla Przedszkoli Publicznych z Koszalina. Każda reprezentacja przedszkola będzie mogła osobiście odebrać pakiety nagród po zakończeniu biegu. Kolejność wydawania nagród będzie przypadkowa. Przygotujcie się na chwilę oczekiwania, by zobaczyć radość przedszkolaków w trakcie ich odbierania. My w tym czasie zajmiemy się również uwiecznieniem tych momentów na zdjęciach :).

Zgłoszenia Przedszkoli prosimy kierować na nasz elektroniczny adres kontaktowy oraz przed biegiem do organizatorów. Prosimy o podanie numeru przedszkola, adresu oraz danych osób upoważnionych do odbioru nagród.

Zobaczcie na zdjęciach Leśną Piąkę PIKUŚ sprzed roku. Dajmy radość wszystkim dzieciom.

Spodziewajcie się jeszcze większych wrażeń!
Już dziś zaplanujcie swą wyprawę na PIKUSIA.

Zgłoszenia będziemy przyjmować na miejscu!
Udział jest bezpłatny.

Z okazji Dnia Dziecka - Leśna Piątka 2019 PIKUŚ

Wspomagają nas:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste