Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


12 sierpnia 2014 r.

Piąta L5 :) - przedostatni raz w 2014 roku!

Leśna Piątka 2014 #4/6 - SFX Jeszcze tylko tydzień dzieli nas i Was od piątego do kolekcji medalu w Leśnej Piątce 2014 - oczywiście dostępnego wyłącznie i specjalnie dla wszystkich, którzy na liczniku swojego wieku nie ujrzeli jeszcze liczby OSIEMNAŚCIE :). Start w czwartek... tym razem 21 sierpnia o 19.oo. Zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy już próbowali i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 lipca 2014 r.

Klasyfikacja po 4 biegach

Leśna Piątka 2014 #4/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację generalną, która obejmuje cztery z sześciu zaplanowanych biegów. Tym razem wydzielone zostały wyniki Kobiet oraz Mężczyzn i w podobny sposób będzie się również prezentować na zakończeniu cyklu Leśnych Piątek w 2014 roku. W wynikach ujęte są najlepsze trzy biegi z dotychczas pokonanych, by móc na bieżąco kontrolować swoją pozycję wśród t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 lipca 2014 r.

Wakacyjna przygoda z Leśną Piątką 2014 #4

Leśna Piątka 2014 #4/6 - ponad pół tysiąca -wiernych- :) Tym razem Leśna Piątka odbyła się jedynie pod moim zewnętrzynm nadzorem, bowiem nie przyłożyłem się w żaden sposób do przygotowania i realizacji samego biegu. I co? I nic. Było co najmniej tak dobrze jak zawsze... a może nawet lepiej :). I kamień spadł mi z serca. Oczywiście nie wytrzymałem i przybyłem na rekonesans prosto z mojego aktualnego Sz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 lipca 2014 r.

Nowy medal i dodatkowe prezenty dla dzieci!

Leśna Piątka 2014 #4/6 - kolejny medal dla dzieci Kolejny w pełni DARMOWY bieg - Leśna Piątka 2014 #4 już jutro... a my informujemy, że dzieci które dotrą do mety same lub z rodzicami, a nawet na rękach rodziców... otrzymają kolejny MEDAL do kolekcji oraz dodatkowy specjalny prezent. Medale ponownie przygotowała firma GIPO, a prezent został przekazany przez grupę biegających cioteczek, czyli "cioteczki.pl" (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 lipca 2014 r.

L5 2014 - Głos Koszaliński z 15 lipca

Głos Koszaliński - 15 lipca 2014 r. Tak prezentuje się Leśna Piątka 2014 w tekście opublikowanym przez realizatorów programu "Lider Animator. Obudź swoje ciało." - Fundację Sport Support wraz z partnerem programu Fundacją Coca-Cola w Atlancie. Leśna Piątka uzyskała w nim grant na przygotowanie całego cyklu i zakup sprzętu służącego do organizacji cyklu w bieżącym roku. ZAPISY | TRASA | WY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 lipca 2014 r.

Leśna Piątka 2014 - czwarty bieg we czwartek!

Leśna Piątka 2014 #3/6 - tak było na starcie Pozostały już tylko 3 dni do czwartego z kolei biegu z cyklu Leśna Piątka (17 lipca o 19). Zachęcamy do udziału niezdecydowanych... naprawdę warto... a potwierdzić to mogą ci, którzy skusili się na leśną zabawę :). Jesteśmy więc za półmetkiem zmagań w całym cyklu, który obejmuje sześć kolejnych biegów. W "pierwszej połowie" biegów wzięło udział łącznie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 czerwca 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #3/6 film z przebiegu...

Animacja poklatkowa - Leśna Piątka 2014 #3/6 Prezentujemy kolejną animację, tym razem z Leśnej Piątki 2014 #3/6. Wyjątkowe klatki tworzące całość prezentują zmienność aury pogodowej :). Zapraszamy do oglądania. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 czerwca 2014 r.

Było nas ponad 500! Wyniki już są :).

Leśna Piątka 2014 #3/6 z uśmiechem. Cierpliwości. W zasadzie tego Wam za każdym razem będziemy życzyć :). W końcu co nagle to po diable... ... tak oto, po kilku pięknych godzinach spędzonych przed ekranami (gdyż do tego trzeba kilku ochotników) prezentujemy najnowsze WYNIKI WASZYCH ZMAGAŃ - to wszystko już po 25 godzinach od powrotu z trasy trzeciej Leśnej Piątki. Jak zwykle staraliśmy się, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 czerwca 2014 r.

Trzeci raz za nami... pierwszy mokry bieg :)

Leśna Piątka 2014 #3/6 - w deszczu i gorącej atmosferze! Za nami pierwsza Leśna Piątka w najprawdziwszej wodzie. I nie dość, że deszcz nie oszczędzał podczas przygotowań to zgotował nam sympatyczny prysznic tuż przed startem... a potem działo się, oj działo. Na start przybyliście dość licznie, zważywszy że ten czwartek należy do długiego weekendu, a aura wcale nie była nazbyt pomyślna, choć dla w (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 czerwca 2014 r.

Nowy JEŻYK oraz atrakcyjne nagrody!

Trzeci medal w Leśnej Piątce 2014 Kolejna, trzecia z kolei Leśna Piątka jest już na wyciągnięcie ręki. 19 czerwca o 19 bieg wystartuje. Jak to już się utarło, tak i tym razem dla dzieci przygotowane zostały specjalne MEDALE - JEŻYKI od naszego partnera - firmy GIPO. Tym razem w pięknym zielonym kolorze. Dodatkowo wszyscy nasi najmłodsi uczestnicy (w wieku do 10 lat) otrzymają drobne ZABAWKI ufund (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 czerwca 2014 r.

Uczestnicy "zaskakują" coraz bardziej :)

Leśna Piątka 2014 #2/6 - nasze miłe uczestniczki W najśmielszych prognozach trudno było sądzić, że tak liczne grono osób pozna kiedykolwiek nazwę "Leśna Piątka". Stało się... ...pula numerów startowych, która liczyła aż 899 unikalnych liczb została wyczerpana jeszcze przed trzecim biegiem. Wedle założeń miała wytrzymać napór chętnych przez wiele sezonów. Do uczestnictwa w trzecim biegu zgłosiło (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 czerwca 2014 r.

Leśna Piątka 2014 - trzeci bieg za tydzień!

Leśna Piątka 2014 #2/6 - upominki dla szczęśliwców Pozostał już tylko tydzień do trzecich z kolei zmagań w cyklu biegów Leśna Piątka (19 czerwca o 19). Zachęcamy do udziału niezdecydowanych... naprawdę warto... a potwierdzić to mogą ci, którzy skusili się na leśną zabawę :). Lista uczestników jest imponująca i obecnie zawiera blisko dziewięćset osób. Oczywiście numery startowe raz wybrane zostały (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 czerwca 2014 r.

Dużo? To mało powiedziane. To PIKUŚ.

Leśna Piątka PIKUŚ na fotografiach To był po prostu mały PIKUŚ. Według oficjalnych szacunków potwierdzonych kartami zgłoszeniowymi, w Leśnej Piątce PIKUŚ wzięło udział co najmniej 738 osób! I pomyśleć, że jeszcze na godzinę przed startem można było swobodnie biegać po całym obszarze parkingu leśnego :). WYNIKI | ZDJĘCIA | OPINIE Ustaliliśmy, że zwycięzcą naszego konkursu na najliczniej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 czerwca 2014 r.

To był PIKUŚ. Są już pierwsze zdjęcia.

Leśna Piątka PIKUŚ na fotografiach Zapewne jeszcze nie wszyscy ochłonęli od gorącej atmosfery Leśnej Piątki PIKUŚ. Jednak śpieszymy by Wam zaprezentować pierwsze NASZE GALERIE, w których zgromadziliśmy na początek 627 zdjęć... Oczywiście mając nadzieję na znaczące zwiększenie tej liczby :), ale teraz ruch należy do Was. Prosimy też o wyrażanie swoich odczuć po biegu w OPINIACH UCZESTNIKÓW. KAŻDY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 maja 2014 r.

Oficjalne wyniki L5 #2 i klasyfikacja punktowa.

Leśna Piątka 2014 - klasyfikacja punktowa po drugim biegu Prezentujemy końcowe, OFICJALNE WYNIKI DRUGIEGO BIEGU, po uwzględnieniu wszelkich uwag z nimi związanych, które do nas dotarły. Okazało się, że drugi bieg ukończyło 618 osób, a 319 spośród nich skusiła się na ponowny start i ma wciąż możliwość zdobycia fantastycznych koszulek (w zamian za start we wszystkich biegach). Wraz z przedstawionymi wyni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |