Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


12 maja 2014 r.

DRUGI MEDAL dla dzieci i młodzieży

Drugi medal w Leśnej Piątce 2014 Już tylko trzy dni dzielą nas od drugiego biegu z sześciu w cyklu "Leśna Piątka 2014". Startujemy tym razem 15 maja o 19:00. Zapraszamy na start zdecydowanie wcześniej... od 17:30 będziemy wydawać nowe numery startowe. Ci z Was, którzy już je posiadają - pamiętajcie o ich zabraniu na bieg! Pozostałych oczywiście równie gorąco zachęcamy do udziału w obecnie największym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2014 r.

LICYTACJA NA FINISZU! Poprawiamy zasady!

Licytacja numerków 1-10 w Leśnej Piątkce 2014 Licytacja trwa w najlepsze i uczestniczą w niej chętni na pięć kolejnych numerków. Zachęcamy do zgłoszeń kolejnych osób... wystarczy poinformować nas o chęci licytacji a otrzymacie swój unikalny login i hasło by tego dokonać. ZMIANA! Postanowiliśmy zwiększyć atrakcyjność aukcji u jej końca... gdyż trwa ona do północy 11 maja, jednak... MOŻE POTRWA (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2014 r.

LICYTACJA NUMERÓW STARTOWYCH 1-10!

Licytacja numerów startowych Leśnej Piątki 2014 Zgodnie z zapowiedzią podczas trwania Leśnej Piątki 2014 #1/6, prezentujemy Wam możliwość zdobycia atrakcyjnych i niepowtarzalnych numerów startowych na pozostałe pięć biegów z cyklu Leśnej Piątki. Możecie więc powalczyć o najniższe numery z zakresu od 1 do 10. Jednocześnie zdobywcy tychże numerów będą mieli wpływ na ich wygląd - czyli zdecydują o ty (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 kwietnia 2014 r.

Leśna Piątka w telegraficznym skrócie video..

Skrót video Leśnej Piątki 2014 #1/6 Leśna Piątka w całej swej rozciągłości, skrócona do niepełnych trzech minut :). Od końcówki przygotowań, przez zapisy, do startu i zakończenia z losowaniem... wszystko w całości w ekspresowym tempie. Zapraszamy do oglądania. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 kwietnia 2014 r.

Czterysta jedenaście wyników w Leśnej Piątce

Leśna Piątka 2014 #1/6 - medale dla dzieci Wreszcie udało się ogarnąć wstępną, jeszcze NIEOFICJALNĄ WERSJĘ WYNIKÓW. Całą trasę od startu do mety pokonało aż 411 osób. Wśród nich aż 311 to mieszkańcy Koszalina. Jedną trzecią uczestników stanowiły Panie! Leśna Piątka stała się, w swoim pierwszym oficjalnym wydaniu, największym biegiem w historii Koszalina realizowanym za dnia... jedynie na Nocną Ściemę dotarł (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 kwietnia 2014 r.

Odpowiadamy :) i uchylamy tajemnice...

Leśna Piątka 2014 #1/6 - Babeczkowe biuro zawodów Fajnie się czyta Wasze wspominki na łamach naszej stronki... czekamy na więcej :) Wyniki mamy nadzieję wkrótce zaprezentować, ale jeszcze nie dostaliśmy "surówki" od naszych partnerów mierzących czas... gdy to nastąpi potrzebna będzie jeszcze ich obróbka. Nie mogę nic obiecywać, ale dołożę starań by były dostępne w najkrótszym możliwym do spełnien (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 kwietnia 2014 r.

Dziękujemy Wam za fenomenalną atmosferę.

Leśna Piątka 2014 #1/6 - na starcie Leśna Piątka pojawiła się oficjalnie po raz pierwszy. Był to więc debiut całego cyklu, który zakończy się już niedługo - we wrześniu. W międzyczasie poczujecie w nogach kolejnych pięć biegów, z którymi ten dzisiejszy połączy wszystko w całość. Jako uczestnicy stworzyliście tę imprezę. Cóż by to było, gdyby zabrakło najważniejszego ogniwa. Cieszymy się, że mogli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 kwietnia 2014 r.

Głos Koszaliński i Teraz Koszalin o Leśnej Pi

Głos Koszaliński - 22 kwietnia 2014 r. Leśna Piątka po raz kolejny trafia na drukowane łamy lokalnych gazet. Cieszymy się, że możemy dotrzeć do znacznego grona naszych odbiorców i zaprezentować nasze biegowe pomysły również wśród osób niebiegających. Do pierwszego biegu w ramach pełnego cyklu koszalińskich biegów przełajowych została już nieco ponad doba. Zgłosiliście się w niesamowitej ilości. Na liście przyszł (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2014 r.

WAŻNE INFORMACJE dla uczestników!

Ważne informacje dla uczestników Leśnej Piątki Leśna Piątka, pierwszy z cyklu koszalińskich biegów przełajowych, rusza już we czwartek, 24 kwietnia. Zostało naprawdę niewiele czasu do startu, który planujemy na 18:30... jednak już wcześniej będzie możliwe załatwienie wszelkich formalności związanych z odbiorem numerów startowych i czipów do pomiaru czasu. PAMIĘTAJCIE: - o przybyciu na start wcześ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2014 r.

Medale i dyplomy dla dzieci i młodzieży!

Medale dla dzieci i młodzieży - Leśna Piątka 2014 Dzięki uprzejmości firmy Gipo Sp. z o.o. wszystkie dzieci i młodsi uczestnicy Leśnej Piątki, którzy nie odnotowali jeszcze swoich osiemnastych urodzin :) otrzymają niespotykane MEDALE oraz DYPLOMY. W każdym z sześciu biegów przygotowane zostaną medale w innym kolorze. Uczestnictwo we wszystkich pozwoli więc na uzbieranie kolorowej kolekcji! Zachęc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2014 r.

Numery imienne - do niedzieli.

Zapisy - Leśna Piątka Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcamy do ZAPISANIA SIĘ na Leśną Piątkę. Dokonanie tego do niedzieli 20 kwietnia pozwoli na otrzymanie numeru startowego z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem. Numery startowe można odbierać w naszym mobilnym biurze zawodów podczas biegowych spotkań - w poniedziałek o 19:00 oraz środę o 20:00. Do odbioru numerów poza zapisami w inter (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 kwietnia 2014 r.

Koszulki za regularność :)

Koszulka Leśna Piątka - za ukończenie wszystkich biegów w cyklu Każdy z Was za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu Leśnej Piątki 2014 po jego zakończeniu otrzyma KOSZULKĘ BIEGOWĄ z nadrukowanym swoim stałym numerem startowym oraz najprawdopodobniej imieniem! Ostateczny projekt i wizualizacja koszulek będą przygotowane zapewne w okolicach końca cyklu. Koszulki będziecie mogli oczywiście wykorzys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 kwietnia 2014 r.

Numery startowe są już gotowe!

Jeden z wielu elementów organizacyjnych został już przygotowany... gotowe są już NUMERY STARTOWE dla wszystkich, którzy już zapisali się na listy startowe. Oczywiście kolejnym też numerki przygotujemy i zapewniamy, że nie będą wcale wolniejsze :). W dalszym ciągu możecie przebierać i wybierać sobie te liczby, które Wam najbardziej odpowiadają zapisując się na Leśną Piątkę. Zachęcamy Was do wypełnienia dost (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lutego 2014 r.

ZAPISY TRWAJĄ! Gratulujemy najszybszym.

Zgodnie z zapowiedzią i bez specjalnych problemów technicznych ruszyły już zapisy do Leśnej Piątki. W ten sposób zainicjowaliśmy nowy trend w ustalaniu cyferek, które będziecie przywdziewać przy każdej okazji biegu z cyklu "Leśna Piątka" :). Jedynej korekty wymagał wygląd list startowych za sprawą jednej duszyczki, której długość treści w dwóch miejscach jest oszałamiająca i trzeba było zadziałać ;-). Grat (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 stycznia 2014 r.

USTRZELCIE swój NUMER! Do Was należy decyzja!

Pozostało już niewiele czasu do uruchomienia naszych zapisów do Leśnej Piątki. Rozpoczynamy je o północy z piątku na sobotę (31 stycznia/1 lutego 2014 roku). SAMI WYBIERZECIE NUMER STARTOWY OD 101 DO 999! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! Oddajemy Wam do dyspozycji liczby z zakresu od 101 do 999. W trakcie rejestracji będziecie mogli określić, którym numerem jesteście zainteresowani. Jeśli będzie jeszcze (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |