Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 21 sierpnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 22 sierpnia 2014 r.
Autor: SFX

Rekordy na Leśnej Piątce #5. Relacja i fotki!

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ponad pół tysiąca na starcie

Znowu przebiliśmy półtysięczny tłum :). Coraz bardziej nasza trasa zaczyna przyzwyczajać się do nieprzyzwoitej frekwencji. Wciąż staramy się poprawiać i korygować kolejne elementy naszego biegu, by był jeszcze lepszy.

Tym razem mieliście okazję przetestować zdecydowanie węższy start. Okazało się, że zgodnie z moimi autorytarnymi przewidywaniami nie przysporzył on problemów, a nawet mógł ułatwić pokonywanie pierwszych metrów naszej trasy.

Najszybsi zaserwowali nam nowe rekordy trasy. Ula Kasztelan osiągnęła dokładnie 20 minut, o ponad minutę poprawiając poprzedni najlepszy wynik, a Kamil Teofilak, reprezentant Klubu Lekkoatletycznego BAŁTYK, pokonał 5 kilometrową pętlę w 16'55". Gratulujemy! Dla nich niestety nie były przewidziane żadne "gratyfikacje", gdyż medalami na mecie mogły delektować się wyłącznie osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat - czyli dzieci i młodzież. Do nich trafiły czerwone jeżyki, które często były głównym czynnikiem motywującym do ukończenia Leśnej Piątki.

Dodatkową nowością, którą ponowimy w kolejnej Leśnej Piątce, było zorganizowanie oficjalnej zbiórki do naszej puchy z datkami. Okazało się, że choć to był nasz pierwszy raz, to wielu okazało nam sympatię wrzucając trochę "grosza". Łącznie zebraliśmy 418 złotych 14 groszy, które rozdysponujemy zgodnie z ich przeznaczeniem - czyli na przygotowanie kolejnej Leśnej Piątki. Oczywiście o wszystkim Was poinformujemy. Dziękujemy!

Jak zwykle liczymy na Wasze KOMENTARZE i OPINIE dotyczące tej konkretnej edycji - czyli Leśnej Piątki 2014 #5/6. Być może są jeszcze istotne elementy nad którymi musimy popracować, byście byli jeszcze bardziej zadowoleni.

W oczekiwaniu na wyniki, które zapewne nadwyrężają cierpliwość wielu z naszych uczestników :) (ukażą się zapewne nie wcześniej niż w piątkowy wieczór) chcielibyśmy zaprezentować pierwsze GALERIE ZDJĘĆ... które oczywiście będą zdecydowanie bardziej rozbudowane już w niedalekiej przyszłości.

Na straży stała jak zwykle Grupa Ratownictwa PCK w Koszalinie oraz firma Daricke. Cały bieg odbył się na terenie sympatycznego i sprzyjającego biegaczom Nadleśnictwa Karnieszewice. Medale przekazała nam firma GIPO, nagrody pomogła skompletować Efektima, Adria Squash oraz Kospel, a od głębokiego zaplecza wspomagała nas firma Dajar. Wciąż czekamy na kolejnych SPONSORÓW!

Leśna Piątka 2014 #6/6 czeka na Was 11 września o 18.3o (pół godziny wcześniej!). Tu gdzie zawsze :).

Do zobaczenia.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste