Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 22 sierpnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 22 sierpnia 2014 r.
Autor: SFX

Wyniki, podziękowania, nowinki i ...

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ręce do góry

Wyniki ogarnęliśmy tym razem zdecydowanie wcześniej niż można byłoby przypuszczać :), ponownie poprawiejąc rezultat z poprzedniej edycji. Wiemy już, że było na trasie ponad PIĘCIUSET DWUDZIESTU biegnących... liczba ta może jeszcze o kilka osób wzrosnąć (po pełnej weryfikacji).

Specjalne podziękowania należą się jak zwykle osobom, które bezinteresownie poświęciły wiele czasu w przygotowanie i realizację L5#5 by wszystko przebiegło sprawnie, a są to... z pewnością Krzysiek Ka., Babeczkowa ekipa z Dorotą W-B i Basią Ku. wraz z wieloma innymi osobami ogarniającymi i zapisy i czipy i medale i wodę i losowanie, oraz wszyscy którzy pomagali przy sprzątaniu, składaniu, pakowaniu, przewożeniu sprzętu. Główne nadzorczynie "zamieszania" po powrocie do domku ogarniały jeszcze dane, które trzeba było zelektronizować :). Nie mniej ważne było też, ma się rozumieć, ogarnięcie tematów dokumentacyjnych (fotki i filmy), co głównie wziął na siebie Seba Le. No i Ci, którzy chcieliby bym ich wymienił, a o których z nieznanych mi powodów zawsze zapominam. DZIĘKI!

Chciałbym przy okazji zasygnalizować, że na stronie BIEGNIJMY.pl pojawił się kalendarz cyklu Leśna Piątka 2015. Odnajdziecie tam też nowe nasze propozycje, których będzie w sumie kilkanaście. Już dziś możecie więc rozpocząć planowanie swoich przyszłych biegów uwzględniając to, co dla Was przygotujemy :).

Zachęcamy jednocześnie do uczestnictwa w cotygodniowych spotkaniach biegowych - "po prostu BIEGNIJMY.pl", które realizujemy w każdy poniedziałek o godzinie 19.oo (przez cały rok), a zbieramy się pod żółtym banerem w parku linowym przy ul. Rolnej w Koszalinie. Możecie przyjrzeć się relacjom z naszych "wypadów" biegowych by DOŁĄCZYĆ DO NAS! Wszyscy są mile widziani.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste