Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 12 września 2014 r.
Ostatnie zmiany: 12 września 2014 r.
Autor: SFX

Finał za nami. Leśna Piątka wróci w 2015 roku!

Leśna Piątka 2014 #6/6 - ruszyli do biegu

Jak na finał przystało - było niesamowicie. Okazało się, że możliwości Leśnej Piątki są nieprzewidywalne... a Wy jako uczestnicy potraficie bawić się w każdym jej momencie. Do aktywności w biegu (i nie tylko) stanęło około 650 osób, lecz końcowa liczba będzie znana trochę później. Mimo wszystko okazało się, że ostatnia edycja była z pewnością rekordowa i najprawdopodobniej przebiła liczbę uczestników poprzedniej Nocnej Ściemy (na którą też gorąco zapraszamy - to już w ostatni weekend października).

Tym razem niespodziewanie bieg rozpoczął się w innym kierunku niż dotychczas. Tajemnicę udało się utrzymać niemal do samego końca... i pewnie część z Was była tym mocno zaskoczona. Gwarantuję, że nikt o takich planach nie wiedział niemal do startu. Wrażenia były zróżnicowane i zdania co do trudności "nowej trasy" również... jedym było łatwiej, innym trudniej :). Odnotowaliśmy oczywiście zupełnie nowe rekordy trasy zarówno wśród Pań jak i Panów. Od teraz będziemy prezentować rekordy w dwóch wariantach!

WYRAŹCIE SWOJE OPINIE
Powiedzcie ponownie, lub po raz pierwszy o swoich wrażeniach z naszego biegu.

ZDJĘCIA

W oczekiwaniu na opracowanie wyników prezentujemy już ponad tysiąc zdjęć w NASZEJ GALERII. Jeśli chcecie podzielić się Waszymi fotografiami - dajcie o tym znać, a udostępnimy je pozostałym.

ZBIÓRKA

W trakcie imprezy ponownie (czyli po raz drugi) prowadziliśmy dobrowolną zbiórkę pieniędzy na nasze działania. I było świetnie - zebraliśmy tym razem kwotę 1070 zł 65 gr. Wynik więc był zdecydowanie lepszy niż poprzednio (418 zł). Będzie to naprawdę pomocne, tym bardziej że impreza NIE UZYSKAŁA dotąd żadnych dotacji i subwencji z budżetu miasta czy innych jednostek samorządowych - nie ma więc istotnego znaczenia dla Koszalina. DZIĘKUJEMY.

2015 ROK NADCHODZI

Sezon oficjalnego biegania po najliczniej odwiedzanej przez biegaczy trasie własnie dobiegł końca. Jednak kolejna Leśna Piątka pojawi się wraz z serduchami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś na nią zapraszamy. W naszym KALENDARZU NA 2015 ROK znajdziecie poza Leśną Piątką też inne ciekawe propozycje.

BRONEK 65 JUŻ 17 WRZEŚNIA

Dużo wczesniej, bo już 17 września (we środę) o godz. 18.3o zapraszamy na bieg "BRONEK 65", który szykujemy właśnie z Bronkiem. Trasa będzie liczyła 6,5 km, a poprowadzona zostanie głównymi ulicami i częściowo chodnikami wzdłuż istotnych dla Koszalina ulic. Wpadnijcie na tę inicjatywę... sparaliżujmy nasze miasto na te parę chwil biegu! :)

KOSZULKI

Wszystkich, którzy zasłużenie wybiegali sobie KOSZULKĘ Leśnej Piątki informuję, iż prace nad ich przygotowaniem trochę jeszcze potrwają i wymagają dłuższego czasu... a obecnie będzie on mocno pożytkowany na realizację Nocnej Ściemy. Liczę na wyrozumiałość. Oczywiście każdy uprawniony ją otrzyma. Pojawi się też najprawdopodobniej możliwość ich zakupienia dla tych, którzy ukończyli mniej niż 6 biegów. Śledźcie na bieżąco nasze strony... o wszystkim będziemy informować.

DZIĘKUJEMY

Ponownie można podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji naszego biegu.

Szczególnie chciałbym podziękować za całokształt i wkład oraz mnóstwo czasu poświęcanego za każdym razem firmie DARICKE ELEKTRONIKA SYSTEMY. Koniecznie polubcie ich fanpejdż!

Oczywiście wielkie słowa uznania przekazuję firmie GIPO, która dbała o to, by dzieci miały jeszcze większą chęć udziału. To dzięki nim mogliśmy delektować się fantastycznymi medalami... a w ostatnim biegu otrzymali je również dorośli!

Wiadomo, że takie miejsce też musi ktoś udostępnić... zawsze i niezmiennie jest to oczywiście Nadleśnictwo Karnieszewice.

Nagrody pojawiły się dzięki firmie EFEKTIMA oraz klubowi Squash ADRIA i tajemniczemu darczyńcy, oraz z puli naszych "firmowych" prezentów.

LIDER ANIMATOR

Leśna Piątka, wraz z innymi naszymi inicjatywami biegowymi, ponownie (po sukcesie w programie Lider Animator 2013) stanęła na szczycie... znalazła się wśród 20 finalistów spośród 634 projektów imprez sportowo-rekreacyjnych z całej Polski zgłoszonych do programu Lider Animator 2014. Kończący się właśnie cykl zdobył wtedy 12 tys. złotych. Przyszłoroczna Leśna Piątka ma szansę na ponowne uzyskanie grantu w wysokości od 5 do 15 tys. zł. Wszystko rozstrzygnie się w październiku. Trzymajcie kciuki.

KAŻDY TYDZIEŃ Z NAMI

Zachęcamy jednocześnie do uczestnictwa w cotygodniowych spotkaniach biegowych - "po prostu BIEGNIJMY.pl", które realizujemy w każdy poniedziałek o godzinie 19.oo (przez cały rok), a zbieramy się pod żółtym banerem w parku linowym przy ul. Rolnej w Koszalinie. Możecie przyjrzeć się relacjom z naszych "wypadów" biegowych by DOŁĄCZYĆ DO NAS! Wszyscy są mile widziani.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste