Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


23 kwietnia 2014 r.

Głos Koszaliński i Teraz Koszalin o Leśnej Pi

Głos Koszaliński - 22 kwietnia 2014 r. Leśna Piątka po raz kolejny trafia na drukowane łamy lokalnych gazet. Cieszymy się, że możemy dotrzeć do znacznego grona naszych odbiorców i zaprezentować nasze biegowe pomysły również wśród osób niebiegających. Do pierwszego biegu w ramach pełnego cyklu koszalińskich biegów przełajowych została już nieco ponad doba. Zgłosiliście się w niesamowitej ilości. Na liście przyszł (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2014 r.

WAŻNE INFORMACJE dla uczestników!

Ważne informacje dla uczestników Leśnej Piątki Leśna Piątka, pierwszy z cyklu koszalińskich biegów przełajowych, rusza już we czwartek, 24 kwietnia. Zostało naprawdę niewiele czasu do startu, który planujemy na 18:30... jednak już wcześniej będzie możliwe załatwienie wszelkich formalności związanych z odbiorem numerów startowych i czipów do pomiaru czasu. PAMIĘTAJCIE: - o przybyciu na start wcześ (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2014 r.

Medale i dyplomy dla dzieci i młodzieży!

Medale dla dzieci i młodzieży - Leśna Piątka 2014 Dzięki uprzejmości firmy Gipo Sp. z o.o. wszystkie dzieci i młodsi uczestnicy Leśnej Piątki, którzy nie odnotowali jeszcze swoich osiemnastych urodzin :) otrzymają niespotykane MEDALE oraz DYPLOMY. W każdym z sześciu biegów przygotowane zostaną medale w innym kolorze. Uczestnictwo we wszystkich pozwoli więc na uzbieranie kolorowej kolekcji! Zachęc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2014 r.

Numery imienne - do niedzieli.

Zapisy - Leśna Piątka Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili zachęcamy do ZAPISANIA SIĘ na Leśną Piątkę. Dokonanie tego do niedzieli 20 kwietnia pozwoli na otrzymanie numeru startowego z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem. Numery startowe można odbierać w naszym mobilnym biurze zawodów podczas biegowych spotkań - w poniedziałek o 19:00 oraz środę o 20:00. Do odbioru numerów poza zapisami w inter (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 kwietnia 2014 r.

Koszulki za regularność :)

Koszulka Leśna Piątka - za ukończenie wszystkich biegów w cyklu Każdy z Was za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu Leśnej Piątki 2014 po jego zakończeniu otrzyma KOSZULKĘ BIEGOWĄ z nadrukowanym swoim stałym numerem startowym oraz najprawdopodobniej imieniem! Ostateczny projekt i wizualizacja koszulek będą przygotowane zapewne w okolicach końca cyklu. Koszulki będziecie mogli oczywiście wykorzys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 kwietnia 2014 r.

Numery startowe są już gotowe!

Jeden z wielu elementów organizacyjnych został już przygotowany... gotowe są już NUMERY STARTOWE dla wszystkich, którzy już zapisali się na listy startowe. Oczywiście kolejnym też numerki przygotujemy i zapewniamy, że nie będą wcale wolniejsze :). W dalszym ciągu możecie przebierać i wybierać sobie te liczby, które Wam najbardziej odpowiadają zapisując się na Leśną Piątkę. Zachęcamy Was do wypełnienia dost (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lutego 2014 r.

ZAPISY TRWAJĄ! Gratulujemy najszybszym.

Zgodnie z zapowiedzią i bez specjalnych problemów technicznych ruszyły już zapisy do Leśnej Piątki. W ten sposób zainicjowaliśmy nowy trend w ustalaniu cyferek, które będziecie przywdziewać przy każdej okazji biegu z cyklu "Leśna Piątka" :). Jedynej korekty wymagał wygląd list startowych za sprawą jednej duszyczki, której długość treści w dwóch miejscach jest oszałamiająca i trzeba było zadziałać ;-). Grat (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 stycznia 2014 r.

USTRZELCIE swój NUMER! Do Was należy decyzja!

Pozostało już niewiele czasu do uruchomienia naszych zapisów do Leśnej Piątki. Rozpoczynamy je o północy z piątku na sobotę (31 stycznia/1 lutego 2014 roku). SAMI WYBIERZECIE NUMER STARTOWY OD 101 DO 999! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY! Oddajemy Wam do dyspozycji liczby z zakresu od 101 do 999. W trakcie rejestracji będziecie mogli określić, którym numerem jesteście zainteresowani. Jeśli będzie jeszcze (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 stycznia 2014 r.

Rozpoczynamy sezon 2014. Zapisy od 1 lutego!

Mamy zaszczyt ogłosić, iż Leśna Piątka 2014 została dopieszczona do prezentacji jej oficjalnej wersji. Sezon Leśnej Piątki 2014 - cyklu koszalińskich biegów przełajowych - uznajemy za OTWARTY! Na naszej stronie został zamieszczony regulamin, który będzie obowiązywał w trakcie przygotowywanych przez nas sześciu biegów - czyli od kwietnia do września 2014 roku. Zapisy do biegów rozpoczn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 maja 2014 r.

O Leśnej Piątce - cyklu koszalińskich biegów

W Koszalinie od 2014 roku, po przeprowadzonych próbach w 2013 roku, istnieje oficjalny cykl biegów odbywających się letnią porą. Biegów, które są naprawdę fajne. Biegów, których nie pożałujecie i na które będziecie wielokrotnie wracać. Trasa biegu, dzięki współpracy z Nadleśnictwem Karnieszewice, została na stałe oznaczona kilometrowymi tabliczkami. Umożliwiają one łatwiejsze orientowanie się w jej przebiegu również poza o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 stycznia 2014 r.

Film z licytacji numeru Nocna Ściema 2014.

Prezentujemy sfilmowaną licytację unikalnego numeru startowego na Nocną Ściemę 2014. Leśna Piątka 2014 #0 odbyła się 12 stycznia 2014 roku, a tuż po biegu wszyscy obecni mieli okazję powalczyć o kilka sympatycznych upominków, potem wrzucając stosowne kwoty do puszki WOŚP. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 stycznia 2014 r.

Film z licytacji koszulki w ramach WOŚP.

Prezentujemy sfilmowaną licytację koszulki biegowej z Nocnej Ściemy 2011. Leśna Piątka 2014 #0 odbyła się 12 stycznia 2014 roku, a tuż po biegu wszyscy obecni mieli okazję powalczyć o kilka sympatycznych upominków, potem wrzucając stosowne kwoty do puszki WOŚP. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 stycznia 2014 r.

Leśna Piątka #0. Zebraliśmy 1326 złotych!

Zapraszamy do galerii zdjęć z Leśnej Piątki #0 dla WOŚP. Dzielcie się z nami Waszymi opiniami :). Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była przyczynkiem do zorganizowania biegu właśnie w celu zebrania kilku groszy na szczytny cel. Całą sprawczynią zamieszania :) była Sylwia, która rzuciła pomysł, a my się za niego po prostu wzięliśmy... i jak na 5-dniową organizację i promocję było niesamowicie. Do współdziałania bez chwili namysłu i z własnej inicjatywy dołączyło Nadleśnictwo Karnieszewice oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin. Mimo wczesnej pory udało nam się przyciągnąć Was w liczbie o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 stycznia 2014 r.

Leśna Piątka dla WOŚP... pamiętajcie o...

Okazuje się, że mimo podjęcia organizacji w ostatniej chwili nie jest źle z tym co można nazwać "otoczką" :) Do naszej wspólnej zabawy dołączyła Grupa Ratownictwa PCK Koszalin. Ogromne dzięki za to! Będziemy więc zabezpieczeni na wszelki wypadek, i oby ratownicy byli niepotrzebni :). Z pomocą w organizacji natychmiast ruszyło Nadleśnictwo Karnieszewice, które pomoże w jeszcze lepszym ogarnięciu biegu i w tym, by było jeszcze weselej i fajniej! Nie zapomnijcie o tym, że pod koniec przewidujemy fantastyczną licytację, w której na końcu pojawi się możliwość zdobycia m.in. UNIKALNEGO NUMERU STARTOW (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 stycznia 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #0 - BIEGNIJMY dla WOŚP

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na spontanicznie zdezorganizowany bieg! :) W dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli 12 stycznia o godzinie 10:00, spotkajmy się na trasie Leśnej Piątki... każdy na własną odpowiedzialność. Przebiegnijmy 5-kilometrową pętlę, którą szczegółowo oznaczymy na czas biegu. Trasę pokonywać będzie można w dowolnym tempie... od marszu do szybkiego ścigania, bo nie wątpimy w to, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |