Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 26 kwietnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 26 kwietnia 2014 r.
Autor: SFX

Czterysta jedenaście wyników w Leśnej Piątce... podsumowujemy...

Leśna Piątka 2014 #1/6 - medale dla dzieci

Wreszcie udało się ogarnąć wstępną, jeszcze NIEOFICJALNĄ WERSJĘ WYNIKÓW. Całą trasę od startu do mety pokonało aż 411 osób. Wśród nich aż 311 to mieszkańcy Koszalina. Jedną trzecią uczestników stanowiły Panie!

Leśna Piątka stała się, w swoim pierwszym oficjalnym wydaniu, największym biegiem w historii Koszalina realizowanym za dnia... jedynie na Nocną Ściemę dotarło więcej osób chętnych do biegania :), ale przecież trudno te dwie inicjatywy porównywać... a my możemy Wam prezentować rzeczywistą i realną, oraz w pełni policzalną frekwencję, nie manipulując liczbami ;). Cieszymy się oczywiście, że możemy dla Was przygotowywać nie tylko te dwie imprezy, ale zdecydowanie więcej.

Pięciokilometrową leśną trasę, na co wskazuje sama nazwa, najszybciej spośród kobiet pokonała mieszkanka Koszalina - Małgorzata Kotara-Pałka. Warto wspomnieć, że zwyciężyła również dwie próbne edycje Leśnej Piątki w 2013 roku :). Tym razem zabrakło kilku sekund do ustanowienia nowego rekordu trasy. Tym jednak, czyli rekordem trasy, może od teraz chlubić się Grzegorz Skocelas ze Smołdzina, który przygotowane pagórki pokonał w 17 minut 35 sekund, poprawiając poprzedni najlepszy rezultat o ponad minutę!

Przez kolejne kilkadziesiąt minut wszyscy pozostali uczestnicy przekraczali kolejno wyrysowaną mąką linię mety :). Wśród nich znalazło się wiele dzieci, które często musiały mobilizować swoich rodziców do dalszej walki... na mecie czekały na nie specjalne i niepowtarzalne medale, które są początkiem całej serii. Dzieci będą bowiem mogły otrzymać medal we wszystkich sześciu biegach, a każdy z nich będzie innego koloru.

Na mecie oczekiwały na Was napoje, a nasze Rozbiegane Babeczki przygotowały około trzysta słodkich babeczek dla wynagrodzenia waszych wysiłków. Słodki poczęstunek zakończył się jednak równie szybko, jak się rozpoczął, gdyż amatorów babeczek nie brakowało :).

Na koniec przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, czyli losowanie upominków, których było około czterdziestu.

Dla wszystkich, którzy ukończą wszystkie sześć biegów z cyklu przygotujemy specjalne biegowe koszulki z nadrukowanym na stałe numerem startowym, który w Leśnej Piątce każdy uczestnik mógł wybrać samemu, a pozostanie mu przypisany nie tylko w tym roku, lecz również w kolejnych latach istnienia cyklu. Warto więc być z nami w kolejnych biegach... szansę na koszulkę posiada obecnie aż 411 osób!

Wszysko, a nawet więcej oferujemy Wam ZA ZUPEŁNĄ DARMOCHĘ.

Całą biegową zabawę starał się uwiecznić z pomocą aparatu Adam Kaźmierski - nasz oficjalny fotograf, który zamieścił już galerię 428 ujęć. Więcej zdjęć innych osób odnajdziecie na stronie BIEGNIJMY.pl.

Leśna Piątka jest realizowana siłami własnymi z pomocą wolontariuszek i wolontariuszy, którym należą się szczególne słowa uznania oraz naszych partnerów - Nadleśnictwa Karnieszewice oraz Grupy Ratownictwa PCK w Koszalinie. W tym roku finanse umożliwiające przygotowanie imprezy, w tym zapewnienie profesjonalnych numerów startowych, nagłośnienia, elektryczności w lesie :), oświetlenia, zapewnił program Lider Animator. Leśna Piątka została bowiem uhonorowana grantem w wysokości 12 tys. złotych, stając się jedną z dwudziestu zwycięskich imprez spośród ponad pięciuset zgłoszonych z całej Polski w 2013 roku.

W przygotowaniu pierwszej edycji wspomogli nas również:

DARICKE | EFEKTIMA | GIPO | DAJAR | iNet Technology | eXploRa.pl

Już dziś zapraszamy Was na kolejne edycje Leśnej Piątki oraz nasze pozostałe biegowe aktywności. Szczegóły odnajdziecie na stronie BIEGNIJMY.pl.

poniedziałki o 19:00 - po prostu BIEGNIJMY.pl
środy o 20:00 - Babeczkowa Środa

10 maja - 10 lat w Unii Europejskiej - 5 km
15 maja - Leśna Piątka 2014 #2/6 - 5 km
1 czerwca - Leśna Piątka "PIKUŚ" - 2.4 km

Zapraszamy wszystkich, którzy mogliby wspomóc nasze działania finansowo i rzeczowo do kontaktu z nami. Cały czas poszukujemy sponsorów i partnerów.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste