Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 10 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 10 maja 2014 r.
Autor: SFX

LICYTACJA NA FINISZU! Poprawiamy zasady!

Licytacja numerków 1-10 w Leśnej Piątkce 2014

Licytacja trwa w najlepsze i uczestniczą w niej chętni na pięć kolejnych numerków. Zachęcamy do zgłoszeń kolejnych osób... wystarczy poinformować nas o chęci licytacji a otrzymacie swój unikalny login i hasło by tego dokonać.

ZMIANA!

Postanowiliśmy zwiększyć atrakcyjność aukcji u jej końca... gdyż trwa ona do północy 11 maja, jednak... MOŻE POTRWAĆ DŁUŻEJ... Licytacja bowiem przedłuża się o 5 minut od ostatniej zmiany jakiejkolwiek kwoty w "pierwszej dziesiątce"... czyli, jeśli ktoś zalicytuje o 23:57:24 to będzie ona trwała do 00:02:23. W ten sposób będziecie mogli powalczyć w prawdziwej rywalizacji na finiszu!


LISTA LICYTUJĄCYCH | LICYTACJA | REGULAMIN LICYTACJI


Wylicytowane numery będziecie wykorzystywać zamiast numeru, który sobie już zdążyliście wybrać... a więc skierowana jest do wszystkich, którzy zdążyli się już zapisać na Leśną Piątkę.

Przewidujemy też dodatkowe drobne atrakcje dla osób, które będą startowały z tak atrakcyjnymi numerami!

Licytacja jest dla nas sposobem na pozyskanie dodatkowych funduszy organizacyjnych, które są nieodzowne przy realizowaniu nieodpłatnych imprez. Mamy nadzieję, że ta forma reklamy i promocji spodoba się Wam i będziecie się z nami bawić również w ten niekonwencjonalny sposób.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste