Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 12 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 12 maja 2014 r.
Autor: SFX

DRUGI MEDAL dla dzieci i młodzieży

Drugi medal w Leśnej Piątce 2014

Już tylko trzy dni dzielą nas od drugiego biegu z sześciu w cyklu "Leśna Piątka 2014". Startujemy tym razem 15 maja o 19:00. Zapraszamy na start zdecydowanie wcześniej... od 17:30 będziemy wydawać nowe numery startowe. Ci z Was, którzy już je posiadają - pamiętajcie o ich zabraniu na bieg!

Pozostałych oczywiście równie gorąco zachęcamy do udziału w obecnie największym biegu rozgrywanym "za dnia" w Koszalinie i jego okolicach. Ostatnio na metę wbiegło aż 411 osób, które można odnaleźć w opublikowanych OFICJALNYCH WYNIKACH.

Za pierwszym razem wszystkie dzieci i młodzież uhonorowane zostały na mecie niepowtarzalnym i pięknym medalem. Podobnie będzie i tym razem. Możecie więc dołączyć do swojej kolekcji kolejną pamiątkę! Tak postaramy się najmłodszych naszych uczestników wynagradzać aż do września. Dziś prezentujemy DRUGI Z MEDALI.

Ci z Was, którzy wystartowali za pierwszym razem i uda się Wam ukończyć pozostałe pięć biegów (razem sześć z podstawowego cyklu)... otrzymają KOSZULKĘ BIEGOWĄ Z NUMEREM STARTOWYM.

Osoby, które opuszczą jeden z biegów będą mimo wszystko klasyfikowane w całym cyklu... czyli umieścimy ich zdobycz punktową w podsumowaniu całego cyklu na jego zakończenie.


ZAPISY | LISTA STARTOWA | REGULAMIN CYKLU
Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste