Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 13 maja 2014 r.
Ostatnie zmiany: 13 maja 2014 r.
Autor: SFX

Leśna Piątka PIKUŚ dla Wszystkich!

Leśna Piątka PIKUŚ nadchodzi!

Słowo się rzekło... do realizacji przystąpiliśmy i to z naprawdę dużym zapałem. Tym bardziej, że chodzi przecież o nas wszystkich - dzieci mniejsze i większe :).

Zapraszamy Was wszystkich na Dzień Dziecka w niedzielne południe, a nawet przedpołudnie - by było sprawniej i lepiej dla wszystkich :). Dzieci, młodzież, dorośli i niedorośli, całe rodziny i grupy zorganizowane oraz niezorganizowane... wszyscy będą mile widziani na trasie Leśnej Piątki, która na ten dzień przybieże "krótszy wymiar" - 2,4 kilometra!

Gdzie: Parking leśny przy ul. Słupskiej (kierunek Kłos)
Zgłoszenia: od 10.oo do 11.45 w miejscu startu
Start:o godz. 12.oo
Dystans:2,4 km (do przebycia idąc, truchtając lub biegnąc)

Zabawę przygotowujemy we współpracy z Nadleśnictwem Karnieszewice, Grupą Ratownictwa PCK w Koszalinie oraz Przedszkolem nr 16 w Koszalinie.

Do akcji włączyły się również media, a więc Leśna Piątka PIKUŚ będzie istotnym wydarzeniem medialnym dla Radia Koszalin, tygodnika Teraz Koszalin oraz serwisu "moje miasto MMKOSZALIN.eu".

Dla większej atrakcji nasz sponsor - firma DAJAR - ufundowała upominki dla wszystkich dzieci i młodzieży. Przekazywać je będziemy na mecie.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo przewidujemy rozlosowanie upominków wśród wszystkich, którzy będą z nami do samego końca.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste