Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


10 września 2013 r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi. Zachęcamy też do zadawania kolejnych pytań, byśmy poniższe informacje mogli rozszerzać i uzupełniać. Ile kosztuje start w Leśnej Piątce? Start jest zupełnie ZA DARMO. A więc nie ponosicie żadnych kosztów związanych z uczestnictwem... ale oczywiście musicie samodzielnie dotrzeć na start :). Jeśli już startowałem, to w jaki sposób mam zapisać się do kolejnego bieg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 września 2014 r.

FINAŁ! Leśna Piątka 2014 #6/6 - 11 września

Medal finałowy - Leśna Piątka 2014 Już 11 września o 18.3o, czyli PÓŁ GODZINY WCZEŚNIEJ zapraszamy Was na ostatnią potyczkę z cyklu Leśna Piątka 2014. Nie próbujcie szukać wymówek, bo tym razem jeszcze bardziej nie warto niż przedtem :). Dzięki naszemu partnerowi - firmie GIPO możemy okrzyknąć... JEŻYKI DLA WSZYSTKICH!. Medal ten będzie trochę inny od dotychczasowy, jednak w końcu rodzice i wszys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 sierpnia 2014 r.

Teraz Koszalin daje nam PLUSa. Dziękujemy.

Teraz Koszalin - 28 sierpnia 2014 r. Dziękujemy za uznanie i PLUSa, który pojawił się 28 sierpnia na łamach tygodnika Teraz Koszalin. Rzeczywiście jest to dodatkowym bodźcem i motorem napędowym naszych działań... wspomnę wszak, że to nie tylko ja, lecz wiele osób współuczestniczy w realizacji naszych przedsięwzięć, których będzie coraz więcej. 2015 rok powinien uraczyć Was ponad tuz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 sierpnia 2014 r.

Leśna Piątka 2014: Klasyfikacja po 5 biegach!

Leśna Piątka 2014 #5/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację generalną, która obejmuje pięć z sześciu zaplanowanych biegów w cyklu Leśnych Piątek w 2014 roku. W wynikach ujęte są najlepsze cztery biegi z dotychczas pokonanych, by móc na bieżąco kontrolować swoją pozycję wśród tych osób, które wciąż mają szansę na klasyfikację w całym cyklu. Pozostali uczestnicy są widoczni na liście poza klasyfik (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2014 r.

Leśna Piątka w materiale TV MAX... "Dobre bo k

TV Max - Dobre bo koszalińskie Nocna Ściema, Leśna Piątka i Kurs na Chełmską - to propozycje, które już na stałe wpisały się w kalendarz koszalińskich imprez. TV Max w programie "Dobre bo koszalińskie" prezentuje je razem w jednym materiale... wraz z takim małym człowieczkiem w żółtej koszulinie... więc znów zamiast patrzeć w ekran, lepiej jest pójść pobiegać :). (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2014 r.

Wyniki, podziękowania, nowinki i ...

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ręce do góry Wyniki ogarnęliśmy tym razem zdecydowanie wcześniej niż można byłoby przypuszczać :), ponownie poprawiejąc rezultat z poprzedniej edycji. Wiemy już, że było na trasie ponad PIĘCIUSET DWUDZIESTU biegnących... liczba ta może jeszcze o kilka osób wzrosnąć (po pełnej weryfikacji). Specjalne podziękowania należą się jak zwykle osobom, które bezinteresownie poświęc (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 sierpnia 2014 r.

Rekordy na Leśnej Piątce #5. Relacja i fotki!

Leśna Piątka 2014 #5/6 - ponad pół tysiąca na starcie Znowu przebiliśmy półtysięczny tłum :). Coraz bardziej nasza trasa zaczyna przyzwyczajać się do nieprzyzwoitej frekwencji. Wciąż staramy się poprawiać i korygować kolejne elementy naszego biegu, by był jeszcze lepszy. Tym razem mieliście okazję przetestować zdecydowanie węższy start. Okazało się, że zgodnie z moimi autorytarnymi przewidywania (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 sierpnia 2014 r.

Czerwony medal w piątej Leśnej Piątce 2014.

Leśna Piątka 2014 #5/6 - piąty medal dla dzieci Na nasze pociechy czeka już piąty medal. W piątym z kolei biegu będzie on czerwony - czyli po raz kolejny inny :). Jak zawsze nad medalami bacznie czuwa nasz partner - firma GIPO. Na bieg zapraszamy już za tydzień - czyli we czwartek, 21 sierpnia o godzinie 19.oo. Tym razem, po raz pierwszy, zrealizujemy zbiórkę dobrowolnych datków na organizację na (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 sierpnia 2014 r.

Piąta L5 :) - przedostatni raz w 2014 roku!

Leśna Piątka 2014 #4/6 - SFX Jeszcze tylko tydzień dzieli nas i Was od piątego do kolekcji medalu w Leśnej Piątce 2014 - oczywiście dostępnego wyłącznie i specjalnie dla wszystkich, którzy na liczniku swojego wieku nie ujrzeli jeszcze liczby OSIEMNAŚCIE :). Start w czwartek... tym razem 21 sierpnia o 19.oo. Zapraszamy oczywiście wszystkich, którzy już próbowali i tych, którzy jeszcze nie mieli okazji (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 lipca 2014 r.

Klasyfikacja po 4 biegach

Leśna Piątka 2014 #4/6 W WYNIKACH przedstawiamy klasyfikację generalną, która obejmuje cztery z sześciu zaplanowanych biegów. Tym razem wydzielone zostały wyniki Kobiet oraz Mężczyzn i w podobny sposób będzie się również prezentować na zakończeniu cyklu Leśnych Piątek w 2014 roku. W wynikach ujęte są najlepsze trzy biegi z dotychczas pokonanych, by móc na bieżąco kontrolować swoją pozycję wśród t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 lipca 2014 r.

Wakacyjna przygoda z Leśną Piątką 2014 #4

Leśna Piątka 2014 #4/6 - ponad pół tysiąca -wiernych- :) Tym razem Leśna Piątka odbyła się jedynie pod moim zewnętrzynm nadzorem, bowiem nie przyłożyłem się w żaden sposób do przygotowania i realizacji samego biegu. I co? I nic. Było co najmniej tak dobrze jak zawsze... a może nawet lepiej :). I kamień spadł mi z serca. Oczywiście nie wytrzymałem i przybyłem na rekonesans prosto z mojego aktualnego Sz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 lipca 2014 r.

Nowy medal i dodatkowe prezenty dla dzieci!

Leśna Piątka 2014 #4/6 - kolejny medal dla dzieci Kolejny w pełni DARMOWY bieg - Leśna Piątka 2014 #4 już jutro... a my informujemy, że dzieci które dotrą do mety same lub z rodzicami, a nawet na rękach rodziców... otrzymają kolejny MEDAL do kolekcji oraz dodatkowy specjalny prezent. Medale ponownie przygotowała firma GIPO, a prezent został przekazany przez grupę biegających cioteczek, czyli "cioteczki.pl" (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 lipca 2014 r.

L5 2014 - Głos Koszaliński z 15 lipca

Głos Koszaliński - 15 lipca 2014 r. Tak prezentuje się Leśna Piątka 2014 w tekście opublikowanym przez realizatorów programu "Lider Animator. Obudź swoje ciało." - Fundację Sport Support wraz z partnerem programu Fundacją Coca-Cola w Atlancie. Leśna Piątka uzyskała w nim grant na przygotowanie całego cyklu i zakup sprzętu służącego do organizacji cyklu w bieżącym roku. ZAPISY | TRASA | WY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 lipca 2014 r.

Leśna Piątka 2014 - czwarty bieg we czwartek!

Leśna Piątka 2014 #3/6 - tak było na starcie Pozostały już tylko 3 dni do czwartego z kolei biegu z cyklu Leśna Piątka (17 lipca o 19). Zachęcamy do udziału niezdecydowanych... naprawdę warto... a potwierdzić to mogą ci, którzy skusili się na leśną zabawę :). Jesteśmy więc za półmetkiem zmagań w całym cyklu, który obejmuje sześć kolejnych biegów. W "pierwszej połowie" biegów wzięło udział łącznie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 czerwca 2014 r.

Leśna Piątka 2014 #3/6 film z przebiegu...

Animacja poklatkowa - Leśna Piątka 2014 #3/6 Prezentujemy kolejną animację, tym razem z Leśnej Piątki 2014 #3/6. Wyjątkowe klatki tworzące całość prezentują zmienność aury pogodowej :). Zapraszamy do oglądania. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |