Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


29 kwietnia 2015 r.

Chcecie odebrać numer startowy dla innej osoby?

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Chcielibyście odebrać numer startowy i czipa Leśnej Piątki swoim znajomym czy krewnym? Istnieje taka możliwość. Jednak niezbędnym do tego jest przekazanie w biurze zawodów wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do jego odbioru. Pamiętajcie również o dostarczeniu oświadczenia opiekuna dla dzieci i młodzieży, które nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Prawie 300 numerków Leśnej Piątki wydanych.

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Było gorrrrąco. Osobiście postanowiłem ogarnąć, z pomocą Basi i Agi, tymczasowe biuro zawodów na Matejki. Myślę, że z sukcesem. Mimo lekkiego opóźnienia w dostarczeniu czipów i niekiedy kilkudziesięciominutowego oczekiwania wśród kolejkowiczów w chłodzie i deszczu mam wrażenie, że nie był to czas stracony. Zarówno dla nas, jak i dla W (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 kwietnia 2015 r.

Zapisy elektroniczne L5 tylko DO PONIEDZIAŁKU.

Zapisy elektroniczne do Leśnej Piątki Jeśli macie ochotę pominąć "pisemną" formę wypełniania zgłoszenia do Leśnej Piątki - pospieszcie się. Elektroniczne zapisy do biegu potrwają do północy w poniedziałek (27 kwietnia). Potem zostaną wstrzymane, a chętni będą mogli zgłosić się w biurze zawodów za pomocą wypełnionego ręcznie formularza (będą dostępne w biurze). Biuro zawodów: - udostępnione b (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 kwietnia 2015 r.

Pytania i odpowiedzi dla cyklu Leśna Piątka

Pytania i odpowiedzi - Leśna Piątka CYKL Mimo wielu informacji, które prezentujemy na naszej stronie w związku ze zbliżającą się pierwszą w tym roku Leśną Piątką z cyklu sześciu 5-kilometrowych biegów, okazuje się że wciąż jesteście lekko zagubieni. Przypominamy więc, że na tej stronie Leśnej Piątki cały czas prezentowanych jest wiele odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Bieżące informacje star (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 kwietnia 2015 r.

Biuro zawodów L5 #1 - RÓWNIEŻ WE WTOREK!

Biuro zawodów Leśnej Piątki 2015 #1/6 działa też we wtorek 28 kwietnia. Z uwagi na ogromne zainteresowanie biegiem zdecydowaliśmy się otworzyć biuro zawodów również WE WTOREK, 28 kwietnia. Będzie dla Was dostępne przez dwie godziny od 18:00 do 20:00 przy ulicy Matejki 19 w Koszalinie. Korzystając ze specjalnego biura zapewnisz sobie brak pośpiechu i kolejek w dniu startu. Odbierzesz: 1. NUMER (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2015 r.

Wiewiórka czy wiewiór? Pomarańczowo na Leśne

Pomarańczowa wiewiórka jako pierwszy medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2015. Pozostało już tylko 8 dni do startu. To tydzień i troszeczkę by zaplanować swój udział. Zapisy elektroniczne wciąż są otwarte i zachęcamy do uzupełnienia listy przez wszystkich chętnych - łącznie z towarzyszącymi dziećmi. Dzieci powalczą o jeden z około 200 przygotowanych na tę okoliczność medali. Tym razem będą to leśne zwi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2015 r.

Medal Leśnej Piątki 2015 #1. Czeka na kolor :)

Medale Leśnej Piątki 2015 #1/6 dla dzieci - wiewiórki. Jedynie 13 dni dzieli nas od jednego z największych wydarzeń biegowych w Koszalinie. Leśna Piątka należy do najciekawszych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Polsce, co potwierdza miano laureata programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało realizowanego przez fundację aktywnosci fizycznej i zdrowia SportSupport w partnerstwie z fundacją Coca-Cola w Atl (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 kwietnia 2015 r.

Odnawiamy numerki startowe! Wszystkim.

Odświeżone numery startowe Leśnej Piątki 2015 Pozostało już jedynie 14 dni do pierwszego tegorocznego biegu z cyklu Leśna Piatka. Już nie możemy się doczekać :). Przygotowania trwają w najlepsze i staramy się, by pierwsze wrażenie w tym sezonie było jak najlepsze. Oczywiście obawiamy się, czy odbieranie czipów i zbieranie Waszych podpisów nie będzie zbyt czasochłonne. Stąd chcielibyśmy przez najbli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 kwietnia 2015 r.

Koszulki za Leśną Piątkę 2015.

Koszulka Leśna Piątka 2015 - za ukończenie wszystkich biegów w cyklu Ponawiamy "koszulkową akcję" w 2015 roku! Każdy z Was za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu Leśna Piątka 2015 po jego zakończeniu otrzyma KOSZULKĘ BIEGOWĄ z nadrukowanym swoim stałym numerem startowym. Kluczowym czynnikiem, który przyczynił się do naszej akcji jest wsparcie ze strony naszego głównego partnera - p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 lutego 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA 2015 - zapisy ruszają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Od 1 marca 2015 r. uruchamiamy zgłoszenia do 4-osobowych sztafet Leśnej Piątki ULTRA. Zapisy indywidualne działaja już od 1 stycznia. Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :). Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie miała przed sobą 85 kilometrów - lecz wcale nie musi się to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 lutego 2015 r.

Prezentacja przewyższeń trasy Leśnej Piątki.

Wykres przewyższeń trasy Leśnej Piątki. Dla wszystkich ciekawskich i drążących temat trudności trasy, tym bardziej że zbliża się ponadregionalne wydanie Leśnej Piątki w wymiarze ULTRA, prezentujemy dodatkowo wykres przewyższeń (poza istniejącą mapką i filmem). Leśna Piątka poprowadzona jest precyzyjnie odmierzoną pięciokilometrową pętlą. Wielokrotne jej pokonywanie pozwoliło też na częstą wery (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 stycznia 2015 r.

Ponad 300 osób w biegu i 2856 zł na WOŚP!

Na starcie Leśnej Piątki WOŚP 2015 Udało się. Drugi bieg na trasie Leśnej Piątki z okazji WOŚP przeszedł do historii. Pogoda podczas całej imprezy była wyjątkowo łaskawa, a zdecydowane jej pogorszenie nastąpiło kilkanaście minut po zebraniu sprzętu :). W biegu wzięło udział najprawdopodobniej ponad 300 osób, a zabawę zakończyliśmy licytacją fantów biegowych (związanych z Nocną Ściemą), upominków od Nadleśn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 stycznia 2015 r.

Licytacje na bogato!

Bardzo atrakcyjne licytacje na biegu Leśna Piątka WOŚP Na Leśnej Piątce dla WOŚP nie zabraknie emocji... gwarantujemy Wam je na naprawdę solidnej licytacji! Przygotujcie się na dużą dawkę adrenaliny :). Trzymajcie się za kieszenie i nie oszczędzajcie :). Możecie liczyć na naprawdę bardzo atrakcyjne fanty od nas... wśród nich: Pakiet Specjalny 2011-2012 + koszulka biegowa Nocna Ściema 2011 (długi rękaw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 stycznia 2015 r.

Leśna Piątka WOŚP 2015 w intencji Jacka!

Leśna Piątka WOŚP 2015 - pobiegniemy w intencji Jacka Króla Informujemy, że w Leśnej Piątce WOŚP 2015 pobiegniemy w intencji śp. Jacka Króla. Leśna Piątka właśnie Jackowi zawdzięcza swą nazwę! Jacek / Scorpio / 3 w 1 odszedł od nas 4 stycznia 2015 r. Pozostanie w naszej pamięci jako jedna z najbardziej lubianych osób w naszym wspólnym, biegowym gronie. Potrafił rozbawić każdego, potrafi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 grudnia 2014 r.

Zaczynamy zapisy na Leśną Piątkę ULTRA 2015!

Leśna Piątka w wymiarze ULTRA na dystansie 100 kilometrów Z nadejściem Nowego Roku rozpoczynamy zbieranie indywidualnych zgłoszeń do Leśnej Piątki ULTRA 2015. Koszalin stanie się więc areną kolejnej nowej imprezy biegowej, o której wspominaliśmy już od kilku miesięcy. ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN Bieg na dystansie 100 kilometrów na wymagającej 5-kilometrowej pętli Leśnej Piątki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |