Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 29 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 29 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Prawie 300 numerków Leśnej Piątki wydanych.


Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów.

Było gorrrrąco. Osobiście postanowiłem ogarnąć, z pomocą Basi i Agi, tymczasowe biuro zawodów na Matejki. Myślę, że z sukcesem.

Mimo lekkiego opóźnienia w dostarczeniu czipów i niekiedy kilkudziesięciominutowego oczekiwania wśród kolejkowiczów w chłodzie i deszczu mam wrażenie, że nie był to czas stracony. Zarówno dla nas, jak i dla Was - naszych wielce szanownych uczestników.

Jak mantrę powtarzałem by pamiętać o zwrocie czipów na mecie :), to też przypominam i teraz. Zachęcałem do datków, do czego będę też zachęcał i w czwartek :).

W pocie czoła, przez blisko 2,5 godziny, udało się wydać niemal 300 szybkich numerków... Z tego wszystkiego pominęliśmy atrakcyjną informacje, że nasze wszystkie numerki są imienne ;)... z wyjątkiem osób, które zapisują się z pominięciem internetu :). Dodatkowo zamieściliśmy daty Leśnych Piątek z miejscem do odnotowania swoich startów w bieżącym cyklu.

W związku z wciąż dużymi chęciami na zapisanie się do biegu lub odbiór zestawu koniecznego do startu jeszcze przed czwartkiem, podjąłem decyzję o uruchomieniu "polowego" biura zawodów tuż po Babeczkowej Środzie. Zapraszam więc wszystkich chętnych 29 kwietnia na 20:45 w okolice Filharmonii Koszalińskiej. Będę wydawał czipy i numery choćby do świtu :).

Myślę, że warto było trochę ponarzekać w kolejce, bo teraz można spokojnie dojść na start i bez stresu w ulubiony sposób spędzić czas przed rozpoczęciem biegu. Może to być rozgrzewka lub cokolwiek innego :).

Przypominam o czekających na odbiór koszulkach Leśnej Piątki (za udział we wszystkich biegach w 2014 roku), w których można biegać bez konieczności przyczepiania numeru startowego - w końcu jest on po to nadrukowany. Wszystkich zachęcam też do regularnych startów, za co nagrodą jest właśnie taka koszulka!

Ostatecznie wciąż można będzie zgłosić się przed startem, gdzie biuro uruchomimy o 16:30, a działać będzie do 18:00. Wszystko od początku do końca - za darmo.

PILNUJCIE KOLEJNYCH ISTOTNYCH INFORMACJI

Wykorzystano zdjęcie Andrzeja Hausmanna.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste