Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 1 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 1 maja 2015 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka - zjawisko biegowe :).


Start do rekordowej Leśnej Piątki 2015 #1/6 - ponad 770 osób.

Ponad 770 osób, czyli rekord w ilości zgromadzonych i uczestniczących osób... o około 100 więcej niż w największej L5 poprzedniego sezonu, więcej niż na poprzednim PIKUSIU (który w tym roku odbędzie się 31 maja - z okazji Dnia Dziecka). Wciąż kameralna atmosfera.

Dużo chaosu :), który poskramiają wszechobecni wolontariusze. Babeczki i Bronek, którzy byli dostrzegalni w biurze zawodów, przy wodzie, medalach czy losowaniu nagród. Wiele osób indywidualnie zaangażowanych przy rostawianiu i składaniu sprzętu. To wszysko powoduje, że Leśna Piątka może sprawnie funkcjonować.

Na mecie Leśnej Piątki. Pogodę mieliśmy zakontraktowaną do samego startu :), gdy po jego ruszeniu, tuż po 18:30, rozpoczęły opadać na ziemię pierwsze krople deszczu :). Z czasem "mżyło" coraz bardziej, lecz przeszkadzało to bardziej obserwatorom niż biegnącym, którzy mieli warunki idealne do pokonywania kolejnych metrów trasy.

Przygotowania.

Przygotowania Leśnej Piątki od samego rana. Leśna Piątka dla nas rozpoczęła się już po siódmej rano... i trwała do późnej nocy. Ten czas warto było poświęcić temu, by impreza wyglądała na profesjonalną :). Dzięki kilku parorękom udało się ustawić i zreorganizować dotychczasowe rozwiązania.

Trochę nerwów - jak zwykle - ujawniam osobiście w momencie krytycznym :), a swą radość wyładowuję na najbliższych znajomych (wy wiecie). Potrafili jednak uśmierzyć me uczucia przekazując do konsumpcji smakołyk - w końcu łasuch jestem :). Pracuję nad tym :).

Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób i pomysłom, które warto realizować, pojawiło się wiele udogodnień i choćby na pewien czas zagrała muzyka. Biuro zawodów było tak sprawne, że ani na chwilę nie pojawiła się "rozwinięta" kolejka.

Podsumowując... mimo naszych obaw, konieczności zbierania podpisów od każdego z Was i wydania setek czipów - udało się.

Nie zgubiliście się?

Trwałe oznakowanie Leśnej Piątki. Dzięki prezentowi od Nadleśnictwa Karnieszewice wszyscy mogliśmy podziwiać nowe i trwałe oznakowanie Leśnej Piątki. Być może jest to ewenement na skalę kraju, gdzie w trakcie doskonałej współpracy można zrealizować również i takie pomysły jak wytyczenie szlaku na potrzeby konkretnej inicjatywy. Dodatkowo "trzeci" kilometr uzyskał z powrotem właściwy wygląd :), a przez kilka miesięcy funkcjonował jako "3 Jolandy"... może ktoś zdradzi swą tajemnicę i ujawni autorstwo tej tymczasowej tabliczki?

Tymczasowe oznakowanie Leśnej Piątki. Poza tym trasa jak zawsze oznaczona była stosownymi strzałkami i hasłami motywującymi ;), za pomocą proszku, którego tajemną recepturę trzymamy w najbardziej niedostępnym sejfie :).

Wiewiórki i inne atrakcje :).

Medal - pomarańczowa wiewiórka - dla dzieci uczestniczących Leśnej Piątce Na mecie medale dla dzieci - pierwszego sortu pomarańczowe wiewiórki, które w kolejnych biegach będą przybierały odmienne kolory, co da możliwość stworzenia wielobarwnej kolekcji.

Na zakończenie losowanie upominków - tym razem dziewiętnastu. Trafiły sprawnie i szybko do swoich nowych właścicieli. Gratulujemy.

Unikalne koszulki .

Koszulki Leśnej Piątki z nadrukowanym numerem startowym. Wszyscy, którzy wczoraj pojawili się na biegu, zapewnili sobie możliwość starań o koszulkę Leśnej Piątki z nadrukowanym numerem startowym - nagrodę za ukończenie wszystkich sześciu edycji cyklu. Już w tym biegu można było podziwiać wielu, którzy taką możliwość wykorzystali w poprzednim sezonie.

Zdjęcia.

Już dziś możecie przeglądać setki fotografii, które będą wciąż uzupełniane o kolejne galerie. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać tych pstrykniętych przez mistrza Adama :), który bywa na wielu biegach i dzieli się swymi umiejętnościami.

Wyniki.

Staramy się przygotowywać w jak najszybszym tempie, miejcie jednak uwagę na chwilę odpoczynku i wytchnienia oraz chęć przedstawienia ich w dość zaawansowanej i pozbawionej błędów formie. Jak tylko "ogarniemy" temat :), wraz z kilkoma osobami poświęcającymi w tym celu wiele godzin, opublikujemy je na naszych stronach. Bądźcie cierpliwi.

Partnerzy główni:

Lider Animator
Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO Efektima DAJAR eXploRa.plAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste