Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 30 kwietnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 30 kwietnia 2015 r.
Autor: SFX


Czy padnie rekord w Leśnej Piątce 2015 #1/6?


Ula Kasztelan - zwyciężczyni Leśnej Piątki 2014 #6/6 i rekordzistka trasy.

W ostatnim biegu sezonu 2014 z cyklu Leśna Piątka (11 września 2014 r.), na wyjątkowo "odwrotnej" trasie, dotychczasowym rekordzistom trasy udało się poprawić swoje własne dokonania i pobiegli jeszcze szybciej. Oba rekordy trasy w kierunku typowym dla L5 zostały ustanowione w biegu numer 5 (21 sierpnia 2014 r.).

Jakie są rekordy?

Aktualnie rekordy wśród pań należą do Uli Kasztelan - równo 20 minut na "normalnej", 19'56" na "odwróconej" trasie. Wśród panów na obu wersjach wiedzie prym Kamil Teofilak - 16'55" dla trasy "normalnej" i 16'50" w wersji "odwróconej".

Czy będą jakieś zmiany w tych wynikach? Dowiemy się już niebawem...

W Leśnej Piątce bierze udział bardzo wiele osób, są wśród nich tacy, którzy wojują o jak najlepsze wyniki, są też ci dla których samo uczestnictwo jest wyjątkowo ważne, a uzyskiwane rezultaty specjalnie nie mają znaczenia. Cieszy to, że trasa przyciąga całe rodziny, które potrafią wspólnie bawić się przez cały dystans i cieszyć obecnością w oficjalnym biegu.

Gosia Hołub na starcie?

Najprawdopodobniej pierwszą Leśną Piątkę z cyklu sześciu planowanych odwiedzi zupełnie nieoficjalnie i nie po raz pierwszy Małgosia Hołub, której koronnym dystansem jest sztafeta 4 x 400 m. Nasza utalentowana Koszalinianka wielokrotnie pokazała, że włożony trud w treningi daje wymierne rezultaty. Oczywiście L5 pozostanie ciekawym doświadczeniem na rozluźnienie i złagodzenie codziennego stresu i presji na najbardziej wymagających treningach pod czujnym okiem świetnego trenera - Zbyszka Maksymiuka.

Gosia w dniach 2-3 maja weźmie udział w zawodach 2. IAAF/BTC World Relays (nieoficjalne mistrzostwa świata sztafet), które odbędą się w Nassau (Bahamy). Została wytypowana przez PZLA do sztafety 4 x 400 oraz 4 x 800 m.

Szykujemy!

Przygotowania do bezpośredniej realizacji biegu rozpoczną się już z samego rana. Od 16:30 uruchomione zostanie biuro zawodów, gdzie będziecie mogli załatwić wszelkie formalności związane z biegiem. Pamiętajcie o oświadczeniach dla dzieci, pełnomocnictwach gdy chcecie odebrać czyjś numer startowy i przede wszystkim dobrym humorze.

Jutro rozpoczynamy w końcu jedną z najciekawszych inicjatyw w Polsce. Biegi, w których warto uczestniczyć regularnie - za co otrzymuje się fantastyczne koszulki biegowe. Szykujemy też dodatkowe atrakcje i upominki, będziemy starali się sprostać coraz większej popularności naszego biegu. Wszystko wciąż za darmochą - zbierać będziemy dobrowolne datki z przeznaczeniem na organizację kolejnych bezpłatnych imprez.

Leśna Piątka stoi dla Was otworem!

Partnerzy główni:

Lider Animator
Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO Efektima DAJAR eXploRa.plAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste