Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 11 maja 2015 r.
Ostatnie zmiany: 11 maja 2015 r.
Autor: SFX


Niebieska wiewiórka w drugiej Leśnej Piątce :).


Niebieska wiewiórka jako drugi medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci.

Do Leśnej Piątki pozostała już tylko krótka, 3 dniowa rozgrzewka... Pierwszy bieg rozgrzał w Was chęć udziału i w kolejnych - przynajmnie tak sobie to obmyślamy i taką mamy nadzieję.

Czy uda się zachęcić do ruchu jeszcze większe grono? Okaże się już w czwartek.

Medale

Dzieci mogą więc liczyć na jeden z około 200 przygotowanych na tę okoliczność wyjątkowych medali - wyjątkowy wyrób od firmy GIPO. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nasze tegoroczne zwierzątko - wiewiórka - będzie ubierała się w różnokolorowe stroje. Tym razem przywita Was na mecie na niebiesko :).

Medale dla dzieci - niebieskie wiewiórki Leśnej Piątki

Zbiórka

Po raz kolejny będziemy liczyć na Waszą hojność. W pierwszym biegu zebraliśmy 535 zł 24 gr.

Tym razem będziemy Was jeszcze bardziej zachęcać do datków... a wszyscy chętni, którzy okażą skłonność do wrzucenia darowizny nie mniejszej niż 30 złotych mogą liczyć na żółtą biegową koszulkę Rozbieganego Koszalina (w jednym z dostępnych rozmiarów).

Zbiórka jak zawsze zgłoszona została oficjalnego rejestru zbiórek i zostanie rzetelnie rozliczona ze wskazaniem celów na które wykorzystane zostały Wasze datki. Jest to m.in. woda dla uczestników, mąka do oznaczania trasy, pomiar czasu, numery startowe i wiele innych elementów, które nie są zauważalne, ale finansowo wymagające.

Biuro zawodów

Odbierzecie w nim czipy do pomiaru czasu, odnowione numery startowe oraz koszulki Leśnej Piątki (jeśli ich jeszcze nie odebraliście)... przygotowane będą też numery startowe dla osób, które ostatnio otrzymały je w formie zwykłej kartki umieszczonej w foliową koszulkę - te numery wymienimy na trwalsze... a dotyczy przede wszystkim osób zgłaszających się bezpośrednio przed biegiem.

Dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat można mieć przygotowane i wypełnione stosowne oświadczenie umożliwiające start (o ile nie pozostawiliście takiego ostatnim razem).

Biuro ponownie będzie działać we wtorek, 12 maja od godziny 18:00 przy ulicy Matejki 19 - bardzo charakterystyczna klatka :). Będziemy widoczni.

Przed startem biuro zacznie swoją pracę około 17:00, a zakończy na 30 minut przed startem. Prosimy o szybsze przybycie.

Parkingi

Sugerujemy korzystać z miejsc dostępnych przy ulicy Rolnej, skąd do przejścia pozostanie Wam około 1700 metrów. Bliższy parking znajduje się w okolicy bramy wjazdowej do Sanktuarium na Górze Chełmskiej - odległość od startu to około 700 metrów.

Droga w okolice startu Leśnej Piątki będzie zamknięta.

PILNUJCIE KOLEJNYCH ISTOTNYCH INFORMACJIAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste