Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


22 sierpnia 2015 r.

Piątą Leśną Piątkę biegło 660 osób.

Piąta Leśna Piątka przyciągnęła ponad 660 biegaczy. Po raz piąty w sezonie 2015 spotkaliśmy się na Leśnej Piątce. Na starcie stanęła ponownie ogromna liczba chętnych do pokonania 5-kilometrowej trasy biegu. Tym razem było Was około 660, a więc łącznie w pięciu biegach pojawiło się już ponad 3300 uczestników. Już dziś zapamiętajcie sobie datę finału - szóstego biegu kończącego tegoroczny cykl - (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 sierpnia 2015 r.

Zbiórki Leśnej Piątki - ważna pomoc

Słoik do zbierania datków na organizację biegów. Kolejna, piąta Leśna Piątka już w najbliższy czwartek (startujemy 20 sierpnia o 19.oo). Chcielibyśmy przy tym wspomnieć o jednym z naszych działań :). Podczas trwania naszych biegów, w których nie są pobierane opłaty startowe, w tym roku regularnie prowadzimy zbiórki finansowe. Spotykamy się z Waszą przychylnością, choć są też głosy, które negują ic (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 lipca 2015 r.

Już ponad 2700 biegaczy w sezonie, 620 wczoraj.

W czwartej Leśnej Piątce pobiegło ponad 620 osób. Czwarta Leśna Piątka. Czwarte wyścigi. Czwarta integracja. Biegaliście czwarty raz w podstawowym cyklu Leśnej Piątki. Z sukcesem :). Tym razem pogoda dopisała, a wakacyjny klimat był pewnie wszechobecny... i choć zabawa w bieganie na L5 odbyła się raptem kilka dni po Kursie na Chełmską 2015, to i tak do mety dobiegło nie mniej niż 622 żądnych wraże (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 lipca 2015 r.

Już czekają wiewiórki Leśnej Piątki #4 :).

Żółta wiewiórka - czwarty medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci. W kolejnej Leśnej Piątce przywitacie się z czwartą wiewiórką od naszego partnera - firmy GIPO. Tym razem bardzo żółtą :). Już 16 lipca trafi w ręce najmłodszych uczestników naszego biegu. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa, a L5 już chyba nie wymaga reklamy. Na zakończenie możecie liczyć na szczęście w losowaniu, kt (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 czerwca 2015 r.

Historyczny ULTRAmaraton - Leśna Piątka ULTRA.

Leśna Piątka - ultramaraton w Koszalinie Minęła sobota, minął czas całodniowych zmagań ze 100-kilometrowym dystansem pierwszego prawdziwego ultramaratonu w Koszalinie - Leśnej Piątki 2015 ULTRA. Tak oto Koszalin, miasto biegowe, staje się jeszcze bardziej wszechstronny. Po maratonie i półmaratonie Nocna Ściema, do którego piątej edycji niedawno ruszyły zapisy, Biegu Wenedów, który przyciągnął już (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2015 r.

ULTRA Bułki gotowe :)

Bułki dla ultramaratończyków w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Już czas. Trwoga w oczach organizatorów pojawiła się dość dawno :). Wszystko szykuje się w ostatniej chwili. Z rąk własnych wychodzą nowe produkty. Tuż przed momentem powstały świeżo przygotowane bułeczki... na 30 minut przed otwarciem biura zawodów. Teraz pozostaje im oczekiwać do rana, gdy zostaną przetransportowane w miejsce, gdzie Leśna Pią (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 czerwca 2015 r.

ULTRA Bufet... co będzie można podjeść? :)

Bogaty punkt odżywczy na biegu Leśna Piątka ULTRA Podczas Leśnej Piątki ULTRA 2015 przygotujemy dla Was dwa odrębne punkty odżywcze... dla sztafet w strefie zmian oraz dla indywidualnych uczestników. Z racji współdziałania czterech osób w sztafecie oraz zdecydowanie mniejszego pokonywanego dystansu i możliwości dokonywania zmian, pozwoliliśmy na uboższy zestaw artykułów dostępnych w miejscu zmian. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 czerwca 2015 r.

Deszczowo i pusto... biegaczy nie ma :).

Pół tysiąca biegaczy w deszczowej Leśnej Piątce Czwartek, 18 czerwca był dniem, w którym Leśna Piątka osiągnęła swój tegoroczny półmetek :). Deszczowa pogoda nie jest najprzyjemniejsza nie tyle do biegania, ile do podejmowania decyzji o wyjściu z domowego zacisza. Rzęsisty deszcz przeplatany jedynie chwilami przejaśnień nie pozwalał na optymistyczne spojrzenie w kierunku Góry Chełmskiej.

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 czerwca 2015 r.

Wiewiórka w kamuflażu w Leśnej Piątce nr 3 :

Zielona wiewiórka - trzeci medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci. Leśna Piątka z numerem "trzy" przywita Was już w czwartek, 18 czerwca... więc jest to już pojutrze :). W ostatnim niemal momencie udało się odnaleźć mocno zakamuflowaną i chowającą się wiewiórkę. Ta, jak kameleon, przybiera coraz to nowe barwy, by tym razem w żabim, zielonym kolorze odwiedzić domy najmłodszych uczestników (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 czerwca 2015 r.

Trzecia Leśna Piątka 2015 za 3 dni!

Leśna Piątka 2015 #3/6 Już w najbliższy czwartek, czyli 18 czerwca, będziecie mogli wyruszyć na trzecią z serii sześciu - Leśną Piątkę... w cyklu 2015. Będzie to już półmetek Waszych startów i naszych starań organizacyjnych :). W pierwszy tegoroczny bieg ukończyło około 770 osób, w drugim było to już ponad 840 chętnych. Jak będzie tym razem? Jedno jest pewne. Na szyjach najmłodszych ponownie z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 czerwca 2015 r.

Piękne medale na pięknej tasiemce! L5 ULTRA!

Ultramaraton Leśna Piątka - tasiemki do medali Lesna Piątka ULTRA 2015 - czyli pierwszy ultramaraton w Koszalinie o nadzwyczajnej formule - rozpocznie się już za kilkanaście dni. Jak przystało na ponadwymiarową odległość do pokonania staramy się, by była okraszona drobnymi, lecz ważnymi elementami. Prezentowaliśmy już Wam medale, które mogą stać się jednym z najcenniejszych trofeów na Waszych p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 czerwca 2015 r.

Damy Wam pospać :). Opóźniamy start sztafet!

Chcielibyśmy poinformować Was o zmianie godziny startu 4-osobowych sztafet w Leśnej Piątce ULTRA 2015. Po analizie możliwych wyników okazuje się, że sztafety powinny bez większych przeszkód pokonać dystans 100 kilometrów zdecydowanie szybciej od 13 godzin. Pierwotny limit 16 był tym samym zbyt długi. START SZTAFET 27 czerwca o godzinie 9:00 Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie będzie lepsze w co najmniej kilku aspektach... ... członkowie sztafet mogą się wyspać :) .. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 czerwca 2015 r.

Klasyfikacja Leśnej Piątki po 2 biegach.

Klasyfikacja po dwóch Leśnych Piątkach 2015 Prezentujemy długo wyczekiwane wyniki punktowe po dwóch kolejnych Leśnych Piątkach. Obejmują one, podobnie jak przed rokiem, odrębną klasyfikację kobiet oraz mężczyzn. Uwzględniliśmy w nich osiągnięty lepszy wynik z dwóch biegów, pamiętając iż po sześciu kolejnych w sezonie (od kwietnia do września) uwzględnionych zostanie pięć najlepszych rezultatów z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 czerwca 2015 r.

ULTRA - numery startowe... już w gotowości!

Numery startowe w Leśnej Piątce ULTRA 2015 Już są. Świeżutkie, aż ciepłe... numery startowe, które założycie w naszym ultramaratonie Leśna Piątka ULTRA 2015. Każdy z właściwym imieniem... również dla sztafet! Indywidualni uczestnicy otrzymują numery od 1 wzwyż. W przypadku 4-osobowych drużyn, pierwsza cyfra w numerze oznaczać będzie osobę, dwie kolejne będą kolejnym numerem sztafety - więc "wspó (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 maja 2015 r.

Co najmniej 1122 powody do radości!

Licznie przybyli na Leśną Piątkę PIKUŚ 2015 Dzień Dziecka, w przeddzień jego właściwego obchodzenia, był prezentem nie tylko dla wszystkich dzieci lecz także dla dorosłych, którzy dziećmi wciąż są. Był to wielki prezent też dla nas - organizatorów. Przede wszystkim dziękujemy za zalanie nas ilością... było Was, tych którzy skusili się na wpisanie swojego imienia i nazwiska, co najmniej 1122! Tak. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |