Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


8 maja 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA - MEDALE po 100 km radochy.

Medal dla ultrabiegaczy i sztafet w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Leśna Piątka to nie tylko zmagania na dystansie 5 kilometrów. Oferuje Wam znacznie więcej... w końcu PIKUŚ liczy jedynie 2,4 km i odbędzie się już 31 maja. Jednak to wszystko co wyżej to faktycznie PIKUŚ, zważywszy na dystans z którym przyjdzie się zmierzyć już 27 czerwca 2015 r. Wtedy bowiem odkryjemy wszystkie karty nadchodzącej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 maja 2015 r.

Bezpieczniej na trasie. Leśna Piątka #2 już z

Dzieci na Leśnej Piątce. Po rekordowej Leśnej Piątce 2015 #1/6, w której wzięło udział ponad 770 okazało się, że poza doskonałą zabawą i uznaniem dostrzegliście też pewne aspekty, którym trzeba poświęcić kilka zdań. Leśna Piątka w swym zamyśle jest biegiem skierowanym do wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących, dzieci oraz całych rodzin często pojawiających się licznie na s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 maja 2015 r.

Leśna Piątka - zjawisko biegowe :).

Start do rekordowej Leśnej Piątki 2015 #1/6 - ponad 770 osób. Ponad 770 osób, czyli rekord w ilości zgromadzonych i uczestniczących osób... o około 100 więcej niż w największej L5 poprzedniego sezonu, więcej niż na poprzednim PIKUSIU (który w tym roku odbędzie się 31 maja - z okazji Dnia Dziecka). Wciąż kameralna atmosfera. Dużo chaosu :), który poskramiają wszechobecni wolontariusze. Babeczki i B (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 kwietnia 2015 r.

Czy padnie rekord w Leśnej Piątce 2015 #1/6?

Ula Kasztelan - zwyciężczyni Leśnej Piątki 2014 #6/6 i rekordzistka trasy. W ostatnim biegu sezonu 2014 z cyklu Leśna Piątka (11 września 2014 r.), na wyjątkowo "odwrotnej" trasie, dotychczasowym rekordzistom trasy udało się poprawić swoje własne dokonania i pobiegli jeszcze szybciej. Oba rekordy trasy w kierunku typowym dla L5 zostały ustanowione w biegu numer 5 (21 sierpnia 2014 r.). Jakie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Chcecie odebrać numer startowy dla innej osoby?

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Chcielibyście odebrać numer startowy i czipa Leśnej Piątki swoim znajomym czy krewnym? Istnieje taka możliwość. Jednak niezbędnym do tego jest przekazanie w biurze zawodów wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do jego odbioru. Pamiętajcie również o dostarczeniu oświadczenia opiekuna dla dzieci i młodzieży, które nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Prawie 300 numerków Leśnej Piątki wydanych.

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Było gorrrrąco. Osobiście postanowiłem ogarnąć, z pomocą Basi i Agi, tymczasowe biuro zawodów na Matejki. Myślę, że z sukcesem. Mimo lekkiego opóźnienia w dostarczeniu czipów i niekiedy kilkudziesięciominutowego oczekiwania wśród kolejkowiczów w chłodzie i deszczu mam wrażenie, że nie był to czas stracony. Zarówno dla nas, jak i dla W (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 kwietnia 2015 r.

Zapisy elektroniczne L5 tylko DO PONIEDZIAŁKU.

Zapisy elektroniczne do Leśnej Piątki Jeśli macie ochotę pominąć "pisemną" formę wypełniania zgłoszenia do Leśnej Piątki - pospieszcie się. Elektroniczne zapisy do biegu potrwają do północy w poniedziałek (27 kwietnia). Potem zostaną wstrzymane, a chętni będą mogli zgłosić się w biurze zawodów za pomocą wypełnionego ręcznie formularza (będą dostępne w biurze). Biuro zawodów: - udostępnione b (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 kwietnia 2015 r.

Pytania i odpowiedzi dla cyklu Leśna Piątka

Pytania i odpowiedzi - Leśna Piątka CYKL Mimo wielu informacji, które prezentujemy na naszej stronie w związku ze zbliżającą się pierwszą w tym roku Leśną Piątką z cyklu sześciu 5-kilometrowych biegów, okazuje się że wciąż jesteście lekko zagubieni. Przypominamy więc, że na tej stronie Leśnej Piątki cały czas prezentowanych jest wiele odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Bieżące informacje star (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 kwietnia 2015 r.

Biuro zawodów L5 #1 - RÓWNIEŻ WE WTOREK!

Biuro zawodów Leśnej Piątki 2015 #1/6 działa też we wtorek 28 kwietnia. Z uwagi na ogromne zainteresowanie biegiem zdecydowaliśmy się otworzyć biuro zawodów również WE WTOREK, 28 kwietnia. Będzie dla Was dostępne przez dwie godziny od 18:00 do 20:00 przy ulicy Matejki 19 w Koszalinie. Korzystając ze specjalnego biura zapewnisz sobie brak pośpiechu i kolejek w dniu startu. Odbierzesz: 1. NUMER (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2015 r.

Wiewiórka czy wiewiór? Pomarańczowo na Leśne

Pomarańczowa wiewiórka jako pierwszy medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2015. Pozostało już tylko 8 dni do startu. To tydzień i troszeczkę by zaplanować swój udział. Zapisy elektroniczne wciąż są otwarte i zachęcamy do uzupełnienia listy przez wszystkich chętnych - łącznie z towarzyszącymi dziećmi. Dzieci powalczą o jeden z około 200 przygotowanych na tę okoliczność medali. Tym razem będą to leśne zwi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2015 r.

Medal Leśnej Piątki 2015 #1. Czeka na kolor :)

Medale Leśnej Piątki 2015 #1/6 dla dzieci - wiewiórki. Jedynie 13 dni dzieli nas od jednego z największych wydarzeń biegowych w Koszalinie. Leśna Piątka należy do najciekawszych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Polsce, co potwierdza miano laureata programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało realizowanego przez fundację aktywnosci fizycznej i zdrowia SportSupport w partnerstwie z fundacją Coca-Cola w Atl (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 kwietnia 2015 r.

Odnawiamy numerki startowe! Wszystkim.

Odświeżone numery startowe Leśnej Piątki 2015 Pozostało już jedynie 14 dni do pierwszego tegorocznego biegu z cyklu Leśna Piatka. Już nie możemy się doczekać :). Przygotowania trwają w najlepsze i staramy się, by pierwsze wrażenie w tym sezonie było jak najlepsze. Oczywiście obawiamy się, czy odbieranie czipów i zbieranie Waszych podpisów nie będzie zbyt czasochłonne. Stąd chcielibyśmy przez najbli (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 kwietnia 2015 r.

Koszulki za Leśną Piątkę 2015.

Koszulka Leśna Piątka 2015 - za ukończenie wszystkich biegów w cyklu Ponawiamy "koszulkową akcję" w 2015 roku! Każdy z Was za ukończenie wszystkich sześciu biegów w cyklu Leśna Piątka 2015 po jego zakończeniu otrzyma KOSZULKĘ BIEGOWĄ z nadrukowanym swoim stałym numerem startowym. Kluczowym czynnikiem, który przyczynił się do naszej akcji jest wsparcie ze strony naszego głównego partnera - p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 lutego 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA 2015 - zapisy ruszają!

Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km. Od 1 marca 2015 r. uruchamiamy zgłoszenia do 4-osobowych sztafet Leśnej Piątki ULTRA. Zapisy indywidualne działaja już od 1 stycznia. Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :). Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie miała przed sobą 85 kilometrów - lecz wcale nie musi się to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 lutego 2015 r.

Prezentacja przewyższeń trasy Leśnej Piątki.

Wykres przewyższeń trasy Leśnej Piątki. Dla wszystkich ciekawskich i drążących temat trudności trasy, tym bardziej że zbliża się ponadregionalne wydanie Leśnej Piątki w wymiarze ULTRA, prezentujemy dodatkowo wykres przewyższeń (poza istniejącą mapką i filmem). Leśna Piątka poprowadzona jest precyzyjnie odmierzoną pięciokilometrową pętlą. Wielokrotne jej pokonywanie pozwoliło też na częstą wery (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |