Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


12 maja 2015 r.

Utrudnienia w dojeździe. Remont ul. Słupskiej.

Utrudniony dojazd na Leśną Piątkę od strony Gdańska. Ze względu na prowadzony remont ulicy Słupskiej, przy której zlokalizowana jest trasa Leśnej Piątki, informujemy o utrudnieniach w dotarciu na start. Utrudnienia w szczególności dotyczą osób przyjezdnych z kierunku Gdańsk / Sianów. Niestety zamknięcie drogi z miejscowości Kłos do Koszalina powoduje, że aby dotrzeć na Leśną Piątkę należy wjechać d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 maja 2015 r.

Niebieska wiewiórka w drugiej Leśnej Piątce :

Niebieska wiewiórka jako drugi medal w Leśnej Piątce 2015 - specjalnie dla dzieci. Do Leśnej Piątki pozostała już tylko krótka, 3 dniowa rozgrzewka... Pierwszy bieg rozgrzał w Was chęć udziału i w kolejnych - przynajmnie tak sobie to obmyślamy i taką mamy nadzieję. Czy uda się zachęcić do ruchu jeszcze większe grono? Okaże się już w czwartek. Medale Dzieci mogą więc liczyć na jeden z ok (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2015 r.

pikuś, pIkUś, PIKUŚ... bieg i moc atrakcji!

Leśna Piątka PIKUŚ z okazji Dnia Dziecka Przed rokiem było wspaniale i 750 osób na starcie... lecz teraz ma być oszałamiająco :). Na Leśną Piątkę PIKUŚ wraz z partnerami szykujemy moc atrakcji, które zaczną funkcjonować w okolicach startu Leśnej Piątki już 31 maja! Wśród atrakcji będą zabawy realizowane przez Nadleśnictwo Karnieszewice, malowanie twarzy oraz niepowtarzalne rodzinne zdjęcia od Slow Koszalin, (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 maja 2015 r.

Biuro we WTOREK przed Leśną Piątką #2.

Zapisy elektroniczne w Leśnej Piątce #2 tylko do poniedziałku. Ponownie biuro zawodów uruchomimy dla Was we wtorek przed biegiem. Będzie działać od godziny 18:00 co najmniej do 20:00 lub dłużej - w zależności od Waszego zainteresowania. Tym razem powinno być zdecydowanie sprawniej, gdyż wielu z Was podpisało już stosowne oświadczenia do startu, a koniecznym do biegu będzie jedynie odebranie czipa do pomiar (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 maja 2015 r.

Leśna Piątka ULTRA - MEDALE po 100 km radochy.

Medal dla ultrabiegaczy i sztafet w Leśnej Piątce 2015 ULTRA Leśna Piątka to nie tylko zmagania na dystansie 5 kilometrów. Oferuje Wam znacznie więcej... w końcu PIKUŚ liczy jedynie 2,4 km i odbędzie się już 31 maja. Jednak to wszystko co wyżej to faktycznie PIKUŚ, zważywszy na dystans z którym przyjdzie się zmierzyć już 27 czerwca 2015 r. Wtedy bowiem odkryjemy wszystkie karty nadchodzącej (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 maja 2015 r.

Bezpieczniej na trasie. Leśna Piątka #2 już z

Dzieci na Leśnej Piątce. Po rekordowej Leśnej Piątce 2015 #1/6, w której wzięło udział ponad 770 okazało się, że poza doskonałą zabawą i uznaniem dostrzegliście też pewne aspekty, którym trzeba poświęcić kilka zdań. Leśna Piątka w swym zamyśle jest biegiem skierowanym do wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem osób początkujących, dzieci oraz całych rodzin często pojawiających się licznie na s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 maja 2015 r.

Leśna Piątka - zjawisko biegowe :).

Start do rekordowej Leśnej Piątki 2015 #1/6 - ponad 770 osób. Ponad 770 osób, czyli rekord w ilości zgromadzonych i uczestniczących osób... o około 100 więcej niż w największej L5 poprzedniego sezonu, więcej niż na poprzednim PIKUSIU (który w tym roku odbędzie się 31 maja - z okazji Dnia Dziecka). Wciąż kameralna atmosfera. Dużo chaosu :), który poskramiają wszechobecni wolontariusze. Babeczki i B (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 kwietnia 2015 r.

Czy padnie rekord w Leśnej Piątce 2015 #1/6?

Ula Kasztelan - zwyciężczyni Leśnej Piątki 2014 #6/6 i rekordzistka trasy. W ostatnim biegu sezonu 2014 z cyklu Leśna Piątka (11 września 2014 r.), na wyjątkowo "odwrotnej" trasie, dotychczasowym rekordzistom trasy udało się poprawić swoje własne dokonania i pobiegli jeszcze szybciej. Oba rekordy trasy w kierunku typowym dla L5 zostały ustanowione w biegu numer 5 (21 sierpnia 2014 r.). Jakie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Chcecie odebrać numer startowy dla innej osoby?

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Chcielibyście odebrać numer startowy i czipa Leśnej Piątki swoim znajomym czy krewnym? Istnieje taka możliwość. Jednak niezbędnym do tego jest przekazanie w biurze zawodów wypełnionego i podpisanego pełnomocnictwa do jego odbioru. Pamiętajcie również o dostarczeniu oświadczenia opiekuna dla dzieci i młodzieży, które nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 kwietnia 2015 r.

Prawie 300 numerków Leśnej Piątki wydanych.

Imienne numery Leśnej Piątki z miejscem na oznaczanie startów. Było gorrrrąco. Osobiście postanowiłem ogarnąć, z pomocą Basi i Agi, tymczasowe biuro zawodów na Matejki. Myślę, że z sukcesem. Mimo lekkiego opóźnienia w dostarczeniu czipów i niekiedy kilkudziesięciominutowego oczekiwania wśród kolejkowiczów w chłodzie i deszczu mam wrażenie, że nie był to czas stracony. Zarówno dla nas, jak i dla W (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 kwietnia 2015 r.

Zapisy elektroniczne L5 tylko DO PONIEDZIAŁKU.

Zapisy elektroniczne do Leśnej Piątki Jeśli macie ochotę pominąć "pisemną" formę wypełniania zgłoszenia do Leśnej Piątki - pospieszcie się. Elektroniczne zapisy do biegu potrwają do północy w poniedziałek (27 kwietnia). Potem zostaną wstrzymane, a chętni będą mogli zgłosić się w biurze zawodów za pomocą wypełnionego ręcznie formularza (będą dostępne w biurze). Biuro zawodów: - udostępnione b (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 kwietnia 2015 r.

Pytania i odpowiedzi dla cyklu Leśna Piątka

Pytania i odpowiedzi - Leśna Piątka CYKL Mimo wielu informacji, które prezentujemy na naszej stronie w związku ze zbliżającą się pierwszą w tym roku Leśną Piątką z cyklu sześciu 5-kilometrowych biegów, okazuje się że wciąż jesteście lekko zagubieni. Przypominamy więc, że na tej stronie Leśnej Piątki cały czas prezentowanych jest wiele odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Bieżące informacje star (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 kwietnia 2015 r.

Biuro zawodów L5 #1 - RÓWNIEŻ WE WTOREK!

Biuro zawodów Leśnej Piątki 2015 #1/6 działa też we wtorek 28 kwietnia. Z uwagi na ogromne zainteresowanie biegiem zdecydowaliśmy się otworzyć biuro zawodów również WE WTOREK, 28 kwietnia. Będzie dla Was dostępne przez dwie godziny od 18:00 do 20:00 przy ulicy Matejki 19 w Koszalinie. Korzystając ze specjalnego biura zapewnisz sobie brak pośpiechu i kolejek w dniu startu. Odbierzesz: 1. NUMER (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2015 r.

Wiewiórka czy wiewiór? Pomarańczowo na Leśne

Pomarańczowa wiewiórka jako pierwszy medal dla dzieci w Leśnej Piątce 2015. Pozostało już tylko 8 dni do startu. To tydzień i troszeczkę by zaplanować swój udział. Zapisy elektroniczne wciąż są otwarte i zachęcamy do uzupełnienia listy przez wszystkich chętnych - łącznie z towarzyszącymi dziećmi. Dzieci powalczą o jeden z około 200 przygotowanych na tę okoliczność medali. Tym razem będą to leśne zwi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 kwietnia 2015 r.

Medal Leśnej Piątki 2015 #1. Czeka na kolor :)

Medale Leśnej Piątki 2015 #1/6 dla dzieci - wiewiórki. Jedynie 13 dni dzieli nas od jednego z największych wydarzeń biegowych w Koszalinie. Leśna Piątka należy do najciekawszych wydarzeń sportowo-rekreacyjnych w Polsce, co potwierdza miano laureata programu Lider Animator - Obudź Swoje Ciało realizowanego przez fundację aktywnosci fizycznej i zdrowia SportSupport w partnerstwie z fundacją Coca-Cola w Atl (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |