Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 29 grudnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 29 grudnia 2015 r.
Autor: SFX


Biegaj i pomagaj! Rusz na Leśną Piątkę WOŚP 2016.


Kolejny biegowy rok o numerze 2016 :) rozpoczniemy od spontanicznego i niezobowiązującego do niczego biegu... Leśna Piątka WOŚP 2016.

ZAPISY | LISTA ZGŁOSZONYCH | TRASA | REGULAMIN

Po raz trzeci namawiamy Was do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i biegu realizowanego w jej ramach. Trasa Leśnej Piątki jest obszerna na tyle, że pomieści wszystkich, którzy dotrą w miejsce realizacji naszej imprezy :).

Przed rokiem nasza puszka wypełniła się po brzegi i zawierała 2856 złotych, które wsparły Orkiestrę. Liczymy, że i tym razem będziecie wielkoduszni i pojawicie się rodzinnie na wyjątkowym biegu.

Jak zawsze nieodłącznym elementem naszej zabawy są wyjątkowi partnerzy: Nadleśnictwo Karnieszewice oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin.

Na zakończenie zrealizowana zostanie specjalna licytacja kilku fantów. Szykujcie się na fantastyczną zabawę - nie tylko biegową :). Oczywiście wszystkie wylicytowane kwoty trzeba będzie umieścić w oficjalnej puszce WOŚP.

Dodatkowo wszyscy najwytrwalsi uczestnicy Leśnej Piątki w 2015 roku będą mogli odebrać wywalczone oficjalne koszulki Leśnej Piątki za udział w 6 biegach. Można będzie od razu zaprezentować je w biegu, do czego zachęcamy!

Widzimy się więc już w niedzielę, 10 stycznia. Startujemy o 12.oo. Bez numerków, bez mierzenia czasów, lecz z zapałem do walki. Do pokonania 5-kilometrowa pętelka Leśnej Piątki. Chętni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo również elektronicznie, by zaznaczyć swoją obecność w biegu w ramach wspólnej akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste