Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 31 grudnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 31 grudnia 2015 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka ULTRA 2016 - zapisy ruszają!


Leśna Piątka ULTRA w sztafecie lub indywidualnie. Bieg przełajowy na 100 km.

Jeszcze w starym roku, życząc Wam najbardziej wymyślnych i do tego realnych, a przez najbliższe 12 miesięcy spełnionych postanowień noworocznych, rozpoczynamy zapisy do drugiej edycji biegu Leśna Piątka ULTRA... tym razem w 2016 roku!

Zachęcamy do kompletownia wspólnych składów, opracowywania unikalnych nazw i wpisywania się na listę uczestników. Nie będziecie żałować... w końcu wspólnie pokonacie pełne 100 kilometrów. Każdy z członków sztafety będzie miał do pokonania przynajmniej 5 kilometrów, a więc wcale nie musi być trudno :).

Formułę pozostawiamy bez zmian... i mamy nadzieję, że zmobilizuje to Was do jeszcze ciekawszych strategii i walki przez cały bieg.

Podpowiadamy, że strategie mogą być zróżnicowane. Jeśli troje z Was przebiegnie tylko jedno okrążenie, czwarta osoba będzie miała przed sobą 85 kilometrów - lecz wcale nie musi się to wiązać z ciągłym pokonywaniem dystansu. Ot możliwy jest przecież wariant dużo ciekawszy i okraszony kilkoma odpoczynkami... 20 km (1) + 5 km (2) + 20 km (1) + 5 km (3) + 20 km (1) + 5 km (4) + 25 km (1).

Oczywiście wybór sposobów na pokonanie całej "setki" jest niezliczony i pozostawiamy Wam dobranie odpowiedniego dla Was wariantu.

ZGŁOSZENIA
INDYWIDUALNE | SZTAFETY

LISTA STARTOWA
INDYWIDUALNA | SZTAFETY

TRASA | REGULAMIN

Leśna Piątka - najlepszy ultramaraton w KoszalinieAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste