Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 22 sierpnia 2015 r.
Ostatnie zmiany: 22 sierpnia 2015 r.
Autor: SFX


Piątą Leśną Piątkę biegło 660 osób.


Piąta Leśna Piątka przyciągnęła ponad 660 biegaczy.

Po raz piąty w sezonie 2015 spotkaliśmy się na Leśnej Piątce.

Na starcie stanęła ponownie ogromna liczba chętnych do pokonania 5-kilometrowej trasy biegu. Tym razem było Was około 660, a więc łącznie w pięciu biegach pojawiło się już ponad 3300 uczestników.

Już dziś zapamiętajcie sobie datę finału - szóstego biegu kończącego tegoroczny cykl - odbędzie się 10 września o godzinie 18:30, czyli troszkę wcześniej.

Wyniki? Znowu bez opóźnień :(

Nabieramy wprawy i wyniki Leśnej Piątki po raz kolejny pojawiają się w niecałą dobę po otwarciu biura :). Nie było łatwo, tym bardziej iż ilość osób zupełnie nowych, które zapisały się w naszym biurze zawodów przekroczyła setkę!

Dodatkowo w wynikach prezentujemy kolumny, mające na celu zobrazowanie Waszego miejsca na starcie biegu. Podajemy w nich ilość osób które wyprzedziliście, lub które w trakcie biegu znalazły się przed Wami. Są to informacje bardzo orientacyjne, lecz w wielu przypadkach mogą ułatwić Wam ocenę miejsca, z którego wyruszacie na Wasz podbój Leśnej Piątki. Postarajcie się wykorzystać te dane właściwie i zgodnie z nimi w kolejnym biegu ustawcie się właściwie, a z tym bywa różnie :).

Medale - wiewiórki

Białe wiewiórki Leśnej Piątki - medale dla dzieci i młodzieży. Choć to już rutyna i istnienie medali w Leśnej Piątce nie jest zaskoczeniem... to zawsze są bardzo wyczekiwane przez najmłodszych biegaczy na naszej trasie. Ostatnie metry pokonywanych 5 kilometrów z pewnością są łatwiejsze, gdy na mecie jest to wynagradzane :).

Młodzi uczestnicy wbrew pozorom nie tylko walczą o medal dla siebie. Bardzo często to rodzice przeżywają najmilsze chwile w momencie wieszania wymarzonego trofeum na szyi pociech.

743 zł 62 gr w słoiku

Nasza zbiórka tym razem poskutkowała wrzutkami do słoika w łącznej wysokości 743 zł 62 gr. Dziękujemy.

Jest to jeden z naszych lepszych wyników :) (choć średnia na jednego uczestnika wynosi 1 zł 12 gr). Oczywiście po "skonsumowaniu" finansowego wsparcia zamieścimy szczegółowy jego raport.

Wolontariusze

Medale na mecie wręczają wolontariusze... nawet Ci biegający :)

Nieodzowną częścią Leśnej Piątki i innych naszych biegów są wolontariusze. To oni sprawiają, że możemy sprawnie przeprowadzić bieg od jego przygotowań, przez realizację, aż do uprzątnięcia całego "bałaganu".

Zdarza się też, że rolę wolontariuszy przyjmują Ci, którzy właśnie zakończyli swój bieg.

Zapraszamy do stałej współpracy wszystkich, którzy raz na jakiś czas chcieliby zapoznać się z "wnętrzem" naszych imprez. Można dołączyć do grona fantastycznych i oddanych osób, znaleźć się wśród tych, od których zależy najwięcej. Jeśli czujecie, że warto - dołączcie do nas... skontaktujcie się mailowo lub telefonicznie. Warto czasem być zakręconym do działania :).

Zdjęcia

Setki zdjęć z biegu. Jak zawsze zapraszamy do naszych galerii, gdzie niemal każdy może odnaleźć się zarówno na starcie jak i mecie biegu.

Wciąż poszukujemy kandydatów do fotograficznego dokumentowania naszych imprez. Chętnych prosimy o kontakt.

Losowanie

Upominki dla szczęśliwców :) W tej edycji mieliśmy ominąć tę dodatkową atrakcję, jednak w ostatnim momencie, na krótko przed startem biegu ku naszemu zaskoczeniu, właściciel burgerbaru Yuppiz postanowił wręczyć nam kilka dwuosobowych zaproszeń.

Nie było więc innej możliwości, jak rozlosowanie ich wśród chętnych do pozostania z nami kilka minut dłużej.

Najlepsze burgery w Koszalinie znalazły swoich amatorów, którzy wkrótce zapewne skorzystają ze smakowitych kąsków.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste