Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

SZUKAJ

ZAPISY

KOSZULKI

Partnerzy:

DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma


Data wpisu: 12 września 2015 r.
Ostatnie zmiany: 12 września 2015 r.
Autor: SFX


Leśna Piątka 2015 zakończona :(.


Szósta Leśna Piątka 2015 - finał - na starcie stanęło ponad 680 biegaczy.

Szósty bieg w cyklu Leśna Piątka 2015 zakończył tegoroczne biegowe zmagania na leśnej trasie Nadleśnictwa Karnieszewice.

Bieżący rok przyniósł wiele nowych doświadczeń i wiele nowości na biegową ścieżkę. Przede wszystkim potwierdziliście, jako uczestnicy, że takie inicjatywy jak L5 są potrzebne i z pewnością przynoszą wiele radości.

Dziękujemy Wam za liczne odwiedziny zarówno indywidualne jaki i grupowe... oraz całymi rodzinami. Każdy wniósł w ten sposób swój wkład w kształt biegu, który początkowo zakładał bieganie nie większej niż 100-osobowej grupy :).

Najważniejszym jednak było wsparcie z wielu stron tego, co chcieliśmy Wam przygotować. Nie tylko dobrym słowem, ale i czynami... co zapewnili liczni wolontariusze angażujący się w przedsięwzięcie. Wciąż zapraszamy kolejnych chętnych do pomocy.

683 uczestników!

Blisko 700 osób na starcie finałowego biegu. Leśna Piątka stała się zjawiskiem na arenie biegów. Do rywalizacji na leśnej trasie, z utrudnionym dojazdem spowodowanym remontem drogi i wieloma czynnikami, które powinny zniechęcać do biegu w tej właśnie imprezie, regularnie stawało co najmniej 500 osób.

Rekordowo na mecie pojawiło się 838 uczestników, a łącznie w 2015 roku w podstawowym cyklu 6 biegów było Was ponad 4.000! Doliczając edycje specjalne (PIKUŚ, WOŚP i ULTRA) można doliczyć się blisko 6.000 aktywnych osób. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i zapraszamy już dziś na kolejne biegowe atrakcje, do których już się szykujemy :).

We wszystkich sześciu biegach z cyklu wzięło udział aż 280 osób. Tylu z Was może liczyć na wyjątkowe koszulki Leśnej Piątki.

Sprawdzacie wyniki?

Wyniki biegu są już gotowe. Jeśli wyniki biegu są jednym z elementów Leśnej Piątki, na który czekacie z wielką niecierpliwością... możecie już je analizować :).

Ponownie zaprezentowaliśmy orientacyjną liczbę osób przez Was wyprzedzanych i Was wyprzedzających. Zapewne jest to też tematem rozmów okołobiegowych w naszym wspólnym gronie :).

Strefy startowe

Strefy startowe po raz pierwszy w Leśnej Piątce Wprowadzoną nowością w ostatnim biegu było ustalenie orientacyjnych punktów na starcie w postaci stref startowych. Jesteśmy ciekawi jak wpłynął ten zabieg na pierwsze Wasze metry na trasie i czy takie rozwiązanie było Wam pomocne.

Strefa pierwsza była przeznaczona dla najszybszych, tych którzy Leśną Piątkę traktują jako możliwość intensywnego sprawdzenia swoich aktualnych możliwości na całkiem wysokim pułapie... wstępem do strefy był wynik poniżej 22 minut.

Celem drugiej strefy było zgromadzenie wszystkich pokonujących naszą trasę w czasie mniejszym niż 30 minut. Pozostali uczestnicy oraz korzystający z kijków nordic-walking mogli ustawić się w trzeciej strefie.

Zebraliśmy 865 zł 42 gr

Zbiórka podczas finałowego biegu Leśna Piątka 2015 W kolejna naszej zbiórce, wspartej licytacją medali, zebraliśmy 865 zł 42 gr. Dziękujemy za każdy grosz, który trafił do słoika.

Łącznie podczas sześciu edycji Leśnej Piątki w tym roku wrzuciliście do słoja 3933 zł 23 gr - średnio niemal złotówkę od startującej osoby.

Wolontariusze

Wolontariusze szóstej Leśnej Piątki 2015

Poza naszą wytrwałą i stałą załogą, w finałowym biegu pojawiła się mocna grupa z I LO Dubois w Koszalinie.

Mamy nadzieję, iż pierwsze wprawki w wolontariacie biegowym były udane i na stałe zwiążecie się z naszymi imprezami :).

Już 15 września o 19:00 zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Koszalinie na pierwsze spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015.

Zdjęcia

Setki zdjęć z biegu. Liczne fotki w naszej galerii od Piotra i Sebastiana powinny zadowolić każdego uczestnika.

Partnerzy główni:

Lider Animator Obudź Swoje Ciało - Coca-Cola Polska.

Wspomagają organizacyjnie:

Nadleśnictwo Karnieszewice Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Partnerzy:

Daricke GIPO DAJARAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste