Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

NUMERY

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


20 października 2013 r.

Najlepsi tegoroczni animatorzy sportu nagrodzeni

Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu zakończył 2. edycję programu Lider Animator skierowanego do lokalnych animatorów aktywności fizycznej. Warszawa, 18 października 2013 r. – 16 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się pierwszy Ogólnopolski Kongres Animatorów Sportu, który był zwieńczeniem tegorocznej, drugiej już z kolei edycji programu grantowego, Lider Animator. Gośćmi specjalnymi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2013 r.

Leśna Piątka z GRANTEM...

Teraz Koszalin - 17 października 2013 r. Leśna Piątka z grantem - artykuł w bezpłatnym tygodniku Teraz Koszalin. Zapraszamy do lektury. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2013 r.

Leśna Piątka dla Towarzystwa Opieki nad Zwierz

Wasze liczne przybycie na Leśną Piątkę zaowocowało wsparciem dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Koszalinie. Każdy bowiem przebiegnięty kilometr trasy biegu jest przeliczany na prawdziwe pieniądze. Mimo, że nasze biegi są zupełnie bezpłatne, to uczestnictwo w nich zwiększa pulę darowizny przeznaczonej na pomoc dla zwierząt. Dziękujemy i zachęcamy do dalszego wspierania naszych akcji poprzez bieganie. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 września 2013 r.

Leśna Piątka - relacja w Głosie...

Głos Koszaliński - 14 września 2013 r. Leśna Piątka w relacji Głosu Koszalińskiego. Zapraszamy do lektury. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2013r.

Losowanie nagród... na żywo 16 września o 22!

Obiecywaliśmy Wam losowanie koszulek podczas "poprawin"... nie udało się. Jednak by dotrzymać słowa chcielibyśmy wykorzystać nowatorski sposób jego przeprowadzenia. Wykorzystamy do tego transmisję internetową - czyli losowanie "na żywo". Jeśli techniczne możliwości na to pozwolą, transmisja zostanie przeprowadzona już jutro, czyli 16 września o godz. 22:00. Kilka minut wcześniej przedstawimy o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 września 2013r.

Oznakowanie trasy. Na stałe.

Dla chętnych do częstszego pokonywania trasy Leśnej Piątki wraz z Nadleśnictwem Karnieszewice przygotowaliśmy precyzyjne i trwałe oznaczenie poszczególnych kilometrów. Leśna Piątka jest więc pierwszą w okolicach Koszalina, a może i jedną z nielicznych w Polsce leśnych tras biegowych, które zostały opomiarowane i oznakowane. Liczymy, że słupki kilometrowe przetwają i będą nam wszystkim długo służyły. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2013 r.

I już po :(. W kwietniu zaczynamy od nowa!

CZEKAMY NA WASZE OPINIE Lista startowa była rozwięzła i choć nanieśliście na niej 228 wpisów, padał deszcz, było ciemno i nic nie powinno potwierdzić tej frekwencji... to i tak pobiegliście w liczbie przekraczającej 250 osób! Od razu przejdę do podziękowań za Wasz udział. Bez Was by się nie dało :). Ponownie umożliwiliśmy Wam dłuższą integrację na starcie :) i choć ciepło tym razem nie było, to i tak pewnie atmosfera była gorąca... przynajmniej tak to mogło wyglądać. Finalnie ruszyliście punktua (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2013 r.

Zaginął rower podczas biegu!

Niestety bywają takie dni, gdzie dobrze się bawisz, a za chwilę ,ktoś Ci psuje całą atmosferę. Taki dzień miałem dzisiaj. Mimo wspaniałej zabawy na Leśnej Piątce, ktoś ją zepsuł kradnąc mi rower. Solidnie przypięty, do solidnęj belki, solidnym zapięciem. Nie wystarczyło. Kontakt: Marcin Piotrowski tel. 668 508 381 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2013 r.

Przybywajcie!

228 osób na liście startowej! Tworząc cykl biegów Leśna Piątka w najśmielszych szacunkach nie przewidywaliśmy, że nasz lokalny bieg w czwartkowe popołudnie tak szybko zdobędzie wasze zainteresowanie. Dziękujemy za zgłoszenia i mamy nadzieję, że ze wszystkimi z Was zobaczymy się na trasie już za kilka godzin. Jeśli startowaliście "prologu" Leśnej Piątki pamiętajcie o zabraniu swojego numeru startowego. Jeśli numer został zagubiony lub zniszczony w biurze zawodów będzie można odebrać duplikat. Aby zaw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 maja 2017 r.

Leśna Piątka w mediach...

Głos Koszaliński - 6 września 2013 r. Leśna Piątka swą atrakcyjnością przyciągnęła już szereg mediów, w których pojawiają się kolejne informacje na jej temat. Zapraszamy do lektury. Artykuły prezentowane są od najstarszych do najnowszych, do których udało nam się dotrzeć. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 września 2013 r.

Słodko... specjalnie dla Pań.

Zaproszenie na deser do Restauracji Studnia Wszystkie Panie, które zdecydują się 12 września na udział w Leśnej Piątce i pokonają przygotowaną 5-kilometrową trasę otrzymają zaproszenie na słodki poczęstunek w Restauracji Studnia w Koszalinie. Inicjatorem i fundatorem zaproszeń jest Biuro Rachunkowe 100-SIO oraz Restauracja Studnia. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 sierpnia 2013 r.

Uznanie dla Leśnej Piątki - Lider Animator

Leśna Piątka wraz z całokształtem proponowanych imprez sportowo-rekreacyjnych Stowarzyszenia "SFX" (przypomnę, że organizujemy również Nocną Ściemę oraz KROS po CHEŁMSKIEJ, tworzymy też serwis Rozbiegany Koszalin - BIEGNIJMY.pl) została dostrzeżona przez jury ogólnopolskiego programu Lider Animator. Inicjatywa trafiła do grona 20 finalistów (spośród 543 zgłoszonych projektów). W dniach 8-11 września odbędą się warsztaty w Jabłoni k. Pisza, podczas których twórcy najlepszych projektów będą walczyć o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 września 2013 r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi. Zachęcamy też do zadawania kolejnych pytań, byśmy poniższe informacje mogli rozszerzać i uzupełniać. Ile kosztuje start w Leśnej Piątce? Start jest zupełnie ZA DARMO. A więc nie ponosicie żadnych kosztów związanych z uczestnictwem... ale oczywiście musicie samodzielnie dotrzeć na start :). Jeśli już startowałem, to w jaki sposób mam zapisać się do kolejnego biegu? Zapisy do Leśnej Piątki są jednorazowe. Jeśli raz został Tobie przypisany numer startowy i widni (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 sierpnia 2013 r.

Leśna Piątka w TV Max

Leśna Piątka na antenę TV Max trafiła w formie zapowiedzi przed biegiem we środę 21 sierpnia. Następnie pojawiła sie też relacja po biegu, która zaprezentowana została 23 sierpnia również w Wydarzeniach. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 sierpnia 2013r.

Leśna Piątka #2/2 - ZAPISY RUSZYŁY

Tak wygląda nasze Biuro Zawodów :) W ten oto sposób rozpoczynamy rejestrację zawodników do Leśnej Piątki #2/2... "poprawin" naszej nowej inicjatywy, która w przyszłym - 2014 roku - sześciokrotnie umili Wam biegowe hobby. Zapisy realizowane są "od nowa", czyli zapraszamy wszystkich do ponownego wypełnienia formularza na naszej stronie. Tym razem startujemy 12 września o godzinie 18:30 - czyli pół godziny wcześniej. Zabawa oczywiście BEZ OPŁAT, jak to przystało na biegi w leśnej scenerii :). W z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |