Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 12 stycznia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 12 stycznia 2014 r.
Autor: SFX

Leśna Piątka #0. Zebraliśmy 1326 złotych!

Zapraszamy do galerii zdjęć z Leśnej Piątki #0 dla WOŚP.

Dzielcie się z nami Waszymi opiniami :).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była przyczynkiem do zorganizowania biegu właśnie w celu zebrania kilku groszy na szczytny cel. Całą sprawczynią zamieszania :) była Sylwia, która rzuciła pomysł, a my się za niego po prostu wzięliśmy... i jak na 5-dniową organizację i promocję było niesamowicie.

Do współdziałania bez chwili namysłu i z własnej inicjatywy dołączyło Nadleśnictwo Karnieszewice oraz Grupa Ratownictwa PCK Koszalin.

Mimo wczesnej pory udało nam się przyciągnąć Was w liczbie około 50 osób, co wraz z wolontariuszami i kibicami było jeszcze pokaźniejsze.

Do biegu ruszyliśmy po odliczaniu i strzale z udostępnionego przez Piotra Ba. pistoletu startowego... widać, że dopisały humory i wielu nie próbowało pobijać swoich życiówek, lecz potraktowało ten bieg jako formę udziału w ogólnopolskiej akcji.

Na koniec była oczywiście zapowiadana licytacja... a w niej... chusta wielofunkcyjna Nocnej Ściemy, która trafiła do nowego właściciela - Veterana Chrisa - po wrzuceniu 80 złotych do puchy WOŚP. Koszulka technicza Nocnej Ściemy 2011 trafiła do biegacza oferującego za nią 140 złotych, a pakiet startowy Nocnej Ściemy 2014 i należną sławę w październiku tego roku uzyska - Paweł Nowak - darczyńca kwoty 400 złotych!

Pozostali świetnie się bawili i korzystali z wielkiego dobrodziejstwa Nadleśnictwa Karnieszewice, które poza gorącą herbatą przygotowało wiele upominków umilających chwile po biegu. Wszyscy mogli otrzymać jeden z wielu gadżetów za dowolną wrzuconą kwotę do puchy udostępnianej przez miłe wolontariuszki WOŚP.

Łącznie do puszki trafiło 1326 złotych! Czyli świetny wynik, który osiągnęliśmy w naprawdę krótkim czasie! Dziękujemy Wam wszystkim za hojność. Za rok z pewnością podejmiemy się przygotowania kolejnego biegu - już dziś zapraszamy.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste