Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 7 stycznia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 7 stycznia 2014 r.
Autor: SFX

Leśna Piątka 2014 #0 - BIEGNIJMY dla WOŚP

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na spontanicznie zdezorganizowany bieg! :) W dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli 12 stycznia o godzinie 10:00, spotkajmy się na trasie Leśnej Piątki... każdy na własną odpowiedzialność.

Przebiegnijmy 5-kilometrową pętlę, którą szczegółowo oznaczymy na czas biegu. Trasę pokonywać będzie można w dowolnym tempie... od marszu do szybkiego ścigania, bo nie wątpimy w to, że żyłka rywalizacji drzemie w każdym z nas :). Na mecie poczekamy na wszystkich, by zrealizować dodatkowe atrakcje. Całość zupełnie spontanicznie wzorem wspólnych biegowych spotkań.

Postaramy się pomierzyć czasy wszystkim, którzy przyjdą, jednak będzie to "praca ręczna"... i mamy nadzieję, że nam się to nie uda :) ze względu na wysoką frekwencję.

Wszystko bez oficjalnych zapisów, regulaminów i oczywiście bez opłat - jako forma niezależnego ruchu na świeżym powietrzu... po pokonaniu jednego kółka będziecie mogli skosztować gorącej herbaty, wychylić kubeczek wody oraz posmakować słodkości przygotowanych specjalnie na tę okoliczność.

Na koniec każdy będzie mógł zmierzyć się z pozostałymi w licytacji koszulki biegowej, chusty wielofunkcyjej oraz specjalnego numeru startowego Nocna Ściema 2014... zwycięzcy licytacji będą mogli osobiście umieścić kwotę w puszce obecnego na biegu wolontariusza WOŚP... bądźcie przygotowani finansowo :).

W zamian za to wszystko liczymy na Was przy wrzucaniu datków do puszki WOŚP!

Trasa: Leśna Piątka 2014 #0
Dystans: 5 kilometrów
Data: 12 stycznia 2014 r. (niedziela)
Godzina: 10:00Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste