Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 3 kwietnia 2014 r.
Ostatnie zmiany: 3 kwietnia 2014 r.
Autor: SFX

Numery startowe są już gotowe!

Jeden z wielu elementów organizacyjnych został już przygotowany... gotowe są już NUMERY STARTOWE dla wszystkich, którzy już zapisali się na listy startowe. Oczywiście kolejnym też numerki przygotujemy i zapewniamy, że nie będą wcale wolniejsze :). W dalszym ciągu możecie przebierać i wybierać sobie te liczby, które Wam najbardziej odpowiadają zapisując się na Leśną Piątkę.

Zachęcamy Was do wypełnienia dostępnych na naszej stronie oświadczeń DLA UCZESTNIKÓW oraz DLA OPIEKUNÓW osób nieletnich. Numery startowe będziemy wydawać w PONIEDZIAŁKI i ŚRODY za zwrotem tychże ręcznie wypełnionych i podpisanych formularzy.

Zapraszamy na nasze wspólne bieganie...

"po prostu BIEGNIJMY.pl"
każdy poniedziałek o 19:00
przy parku linowym (ul. Rolna w Koszalinie)

"Babeczkowa Środa"
każda środa o 20:00
na parkingu pomiędzy ul. Armii Krajowej i Jana z Kolna (obok BGŻ)

Zapisy elektroniczne wciąż trwają... i są skierowane do wszystkich, którzy choć raz chcą spróbować swych sił w całym cyklu sześciu biegów. Przypominamy, że wybierane numery startowe będą obowiązywały również w kolejnych latach. Będzie oczywiście możliwość zapisywania się również w dniu biegu, lecz wtedy zachęcamy do przyjścia 60 minut przed rozpoczęciem biegu.

SAMI WYBIERAJCIE SWÓJ NUMER STARTOWY OD 101 DO 999!

Leśna Piątka jest inicjatywą tworzoną z myślą o wszystkich. Mogą w niej uczestniczyć dorośli wraz z dziećmi, biegacze i spacerowicze - wystarczy przecież przebyć pięć kilometrów... bez określonego limitu czasu na ich pokonanie. Wasz start jest zupełnie darmowy, co więcej - za każdym razem będziemy starali się o uszykowanie ciekawych dodatków i atrakcji uprzyjemniających każdy kontakt z Leśną Piątką.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste