Leśna Piątka - CYKL, ULTRA, PIKUŚ, WOŚP - biegi przełajowe, Koszalin

WSPIERAM

ZAPISY

LISTA

Leśna Piątka

Partnerzy:

Koszalińskie Centrum Stopy DAJAR.pl Centrum Rekreacji Forma Urząd Miejski w Koszalinie


Data wpisu: 1 lutego 2014 r.
Ostatnie zmiany: 1 lutego 2014 r.
Autor: SFX

ZAPISY TRWAJĄ! Gratulujemy najszybszym.

Zgodnie z zapowiedzią i bez specjalnych problemów technicznych ruszyły już zapisy do Leśnej Piątki. W ten sposób zainicjowaliśmy nowy trend w ustalaniu cyferek, które będziecie przywdziewać przy każdej okazji biegu z cyklu "Leśna Piątka" :). Jedynej korekty wymagał wygląd list startowych za sprawą jednej duszyczki, której długość treści w dwóch miejscach jest oszałamiająca i trzeba było zadziałać ;-).

Gratulujemy najszybszym zarywającym pełnię nocy.

Okazało się, że ta forma uatrakcyjnienia tego pierwszego organizacyjnego elementu, w którym aktywnie bierzecie udział jako przyszli uczestnicy, przypadła Wam do gustu :).

Zachęcamy tych, którzy wciąż nie zdążyli się zapisać, by dokonali tego jak najszybciej - wciąż przecież czekają atrakcyjne numery do przejęcia :).

Zapisy elektroniczne będą trwały niemal cały czas, najprawdopodobniej z niewielkimi przerwami w bezpośredniej bliskości czasowej zaplanowanych biegów - kiedy to będzie można zapisać się w biurze zawodów z pominięciem komputerowej ich wersji.

Przypominamy również, że Leśna Piątka jest inicjatywą tworzoną z myślą o wszystkich. Mogą w niej uczestniczyć dorośli wraz z dziećmi, biegacze i spacerowicze - wystarczy przecież przebyć pięć kilometrów... bez określonego limitu czasu na ich pokonanie. Wasz start jest zupełnie darmowy, co więcej - za każdym razem będziemy starali się o uszykowanie ciekawych dodatków i atrakcji uprzyjemniających każdy kontakt z Leśną Piątką.

SAMI WYBIERAJCIE SWÓJ NUMER STARTOWY OD 101 DO 999!

KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2016
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste